Neden çolakoğulları nakliyat

Çolakoğulları Araç Kiralama Hizmetleri

Türkiye’de tüm taşımacılık ve depolama hizmetlerinde aktif olarak görev alan firmamız; 2010 yılından itibaren geniş araç filosunu sizlerin hizmetlerine sunmuştur. Ticari Araç kiralama hizmetlerini kuran firmamız böylece dilediğiniz aracımızı istediğiniz zaman dilimine kadar kiralama fırsatını sizlere sunmuştur. Tİcari Araç kiralama kriterlerini yerine getiren herkes firmamızdan araç kiralayabilir. Firmamız sadece kurumsal şirketlere değil aynı zamanda bireysel firmalara da araç kiralama hizmetlerini sunmaktadır. Firmamızda istediğiniz model, istediğiniz kilometrede ve istediğiniz boyutta araçlarımız mevcuttur.

Tüm Araçlarımız En Üst Modelli Araçlardır

Firmamızda bulunan tüm araçlarımız üst model araçlar olup dilediğiniz boyuta uygun şekilde dizayn edilmiştir. Çolakoğulları nakliyat firması olarak sizlere aylık, yıllık hatta günlük olarak araçlarınızı kiralamaktadır. Firmamız kiralama işlemlerini gerçekleştirdiği araçlarına gerekli sigortalama ve kasko poliçelerini hazırlamaktadır. Şirketimizin araç kiralama işlemlerinde sınırlama olarak İstanbul bölgesinden başka yerlere kiralaya vermemektedir.

En Uygun Fiyat ile taşınmak için Hemen Bizden Teklif Alabilirsiniz

Merak Ettikleriniz

Firmamız araç kiralama hizmetlerinde her zaman karşısındaki müşteriden gerekli kapora vererek sözleşme imzalamasını talep etmektedir.

İstanbul dışına kiralama hizmetlerimiz yoktur.

YouTube video

Müşteri Memnuniyeti

[site_reviews_summary assigned_to=”4931″ schema=”true” hide=”summary”]
google yorum
face yorum

rolup2Gerçek Kullanıcı değerlendirmeleri ile 1956 yılından beri MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ odakli profesyonel taşımacılık.

Firmamız END Evden Eve Nakliyeciler Derneği Üyesidir.

[site_reviews_form assign_to=”4931″ id=”ka8vuyzo” hide=”title”]
[site_reviews title=”Son Yorumlar” display=”5″ rating=”5″ pagination=”true” assigned_to=”4931″ schema=”true” id=”ka8v1h8f”]