İstanbul’un hemen hemen her geçen gününde en çok gelişen ilçelerin başında gelen Ataşehir ofis taşımacılığı artık kurumsal bir yapıya bürünmektedir. Kurumsal yapının yanında yine rezidanslar özel villalar vb. lüks sitelerde yapılarak süslen dirilmektedir. Bu noktada tüm taşımacılık hizmetlerinde Çolakoğulları nakliyat firması devreye girmektedir.

Yılların deneyimli bir nakliyat şirketi olan Çolakoğulları nakliyat firması ile her daim taşımacılık hizmetlerinizi alabilirsiniz. Ataşehir bölgesine profesyonel nakliye hizmetlerinizde şirketimiz ile özel çalışmalar gerçekleştirmektedir. Bu konuda tecrübeli bir nakliyat firmasından yeterli verimi rahatlıkla alabilirsiniz.

Ataşehir’de 7/24 Ofis Taşımacılığı Hizmetleri

Evden Eve Taşıma Tüyoları
Ataşehir Ofis Taşımacılığı

Ataşehir’in en büyük nakliyat şirketi olan Çolakoğulları nakliyat, 1970 yılından beri kurumsal ofis taşımacılığı hizmetleri sunmaktadır. Profesyonel kadrosu ve geniş araç filosu ile sizlere hem şehir içi hem şehirler arası nakliye hizmetleri sunmaktadır.

Ataşehir Ofis Taşımacılığı ve Paketleme Fiyatları

Ofisteki Eşya MiktarıOrtalama Ofis Taşıma FiyatlarıKolileme Ücreti
1 Odalı Ofis Eşyası4000 TL – 10.000 TL2000 TL
2 Odalı Ofis Eşyası6000 TL – 12.000 TL3000 TL
3 Odalı Ofis Eşyası8000 TL – 14.000 TL4000 TL
+4 Odalı Ofis Eşyası ve ÜzeriEkspertiz YapılacaktırEkspertiz Yapılacaktır

Ofis Taşımada Güvenin ve Kalitenin Doğru Adresiyiz

IMG 20240209 WA0177 1
Ataşehir Ofis Taşımacılığı

Firmamız geçmişten günümüze kadar her alanda kendini en iyi şekilde göstermiştir. Yapısal olarak tüm taşımacılık organizasyonlarında firmamız ev taşımacılığı dışında ofis taşıma hizmetlerinde özel organizasyonlar gerçekleştirmektedir. Her açında güvenilir bir nakliye firması olan Çolakoğulları, sizlere her türlü imkanı ve kolaylığı fazlası ile sağlamaktadır. Firmamız Ataşehir ofis taşımacılığı hizmetlerini sizlere profesyonel ekip ile sağlarken tüm bu hizmetleri güvence altına almak adına gerekli sigortalama işlemlerini de gerçekleştirmektedir.

İstanbul’un her bölgesine ofis taşımacılığı hizmetleri sunan Çolakoğulları nakliyat firması ile sizde Ataşehir bölgesinde çalışmak isterseniz tek yapmanız gereken firmamızın kurumsal web adresi olan https://www.colakogullari.com.tr/ofis-tasimaciligi adresine giriş yaparak firmamızın ofis nakliye hizmetlerine her konuda bilgi alabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinde kaliteli ve güvenilir hizmetini sizde alabilirsiniz.

Ofis Taşıma Firması Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler?

  • İki ofis arasındaki mesafe şehirlerarası olacağı için firmanın uzun yol deneyiminin olması gerekir. 
  • Firmanın araç filosu geniş ve ofis nakliyesi için de son derece uygun olmalıdır. 
  • Firma personellerinin işinde deneyimli ve güler yüzlü olması gerekir
  • Firma, müşteri memnuniyetine her daim önem vermelidir.
  • Müşterilere her daim kurumsal taşımacılık hizmetlerinin sağlanması gerekir. 
  • Ofis eşyası paketleme konusunda uygun malzemeler ve kaliteli işçiliğin yapılması da kesinlikle gereklidir.
  • Ofis taşıma fiyatları bakımından uygun seçeneklerin sunulması da gerekir.

En İyi Ataşehir Ofis Taşıma Firması

Şirketimiz 1970 yılından beri ofis taşımacılığı sektöründe önemli adımlar atmıştır. Her konuda gerekli özgüveni sergileyen şirketimiz, ofis taşımacılığında sizlere birçok konuda destek vermektedir. Deneyimli ve kaliteli bir nakliyat şirketi olan firmamız, Ataşehir bölgesinin en iyi firması olmuştur. Ofis taşıma denildiğinde aklımıza tek gelen kurumsal nakliyat şirketi Çolakoğulları nakliyat firmasıdır.

Şirketimizin genel merkezini aşağıda bulunan adresten görebilirsiniz. Sosyal medya hesabımız olan Facebook üzerinden de firmamızın güncel bilgilerini takip edebilirsiniz.

Ataşehir ofis taşıma hizmetleri

Adres: bağlarbaşı mah kumru sok no:17/A Maltepe/İstanbul

İletişim: 444 65 02 / [email protected]

Sizlerden Gelen Sorular

Ataşehir Ofis Taşımacılığı Ücreti Ne Kadar?

Ataşehir ofis taşımacılığı ücreti 4 bin TL’den başlamaktadır. Gidilecek mesafenin uzaklığı ve ofis eşyalarının yoğunluğuna göre de bu ücrette değişiklikler olacaktır.

Ofis Taşımada Sigorta Yapılıyor mu?

Evet, ofis taşımada Allianz Sigorta ile çalışıyor ve ofis eşyalarınıza sigorta yapıyoruz. Sigortalı ofis taşıma hizmeti sayesinde, sizleri maddi güvence içerisine almış olacağız. 

Ofis Taşımacılığı İşlemi Kaç Gün Sürüyor?

Ofis taşımacılığı işlemi genelde iki gün içerisinde tamamlanmaktadır. Tabii bu süre, gitmek istediğiniz mesafeye göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca ofis eşyalarınızın miktarı da bu sürenin belirleyici unsurları arasındadır. 

Ofis Taşımada Kolileme Yapıyor musunuz?

Evet, Çolakoğulları Nakliyat firmamız ofis taşımada kolileme hizmeti de sunmaktadır. Kolileme hizmetimiz sayesinde, taşınacak olan tüm içeriklerinizin güvenliği sağlanacaktır. Bu sayede herhangi bir kırılma, dökülme vs gibi olumsuzlukların da önüne geçmiş oluruz. 

Ofis Taşımada Kolileme Fiyatları Ne Kadar?

Ofis taşımada kolileme fiyatları 2 bin TL’den başlamaktadır. Kolilenmesi gereken ofis eşyalarının miktarına göre fiyatta değişiklik olabilir. Tabii tüm bunların yanında, en uygun fiyatlı ofis taşıma firması olduğumuzu da belirtmek isteriz. 

Şehirlerarası Ofis Taşıma Hizmeti Sağlıyor musunuz?

Evet, Çolakoğulları Nakliyat firması olarak şehirlerarası ofis taşımacılığı da yapıyoruz. Dilediğiniz şehirden başka bir şehire taşıma işlemi yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Site Haritası