Bavul Nakliyesi
Bavul Taşımacılığı

Günümüz taşımacılık  sektöründe yoğun bir şekilde çalışmalarını gerçekleştiren Çolakoğulları nakliyat; sizlere bavul taşımacılığı hizmetlerinde de profesyonel desteklerini sunmaktadır. Türkiye’nin her tarafında hizmetlerini sürdüren şirketimiz; tüm nakliye süreçlerinde olduğu gibi bavul nakliyesinde de aynı profesyonelliği sergilemektedir.

Kaliteli ve güvenilir ekibi ile sayısız başarılara imza atan şirketimiz; 1990 yılından itibaren yabancı ülkelerden gelen bavulların Türkiye içinde genel dağıtımını gerçekleştirmektedir. Bu konuda yeterli donanıma sahip olan firmamız; özellikle İstanbul’un tüm ilçelerinde bu hizmeti başarılı bir şekilde organize etmektedir.

Bavul Taşımacılığında En Eski Nakliyat Şirketi

Ülkemizin lojistik faaliyetlerini çeşitlendirerek sizlere sunan firmamız, evden eve nakliyat, ofis taşıma ve depolama hizmetlerine ek olarak bavul taşımacılığı hizmetlerini de eklemiştir. Bir diğer adı ile valiz taşımacılığı gerçekleştirmektedir.

İstanbul’un en köklü nakliyat firmalarından biri olan Çolakoğulları nakliyat firması, Bavul taşımacılığı hizmetlerinde sizlere hem özel hem de parsiyel olarak hizmetler sunmaktadır. Profesyonel ekibimiz ve geniş araç filomuz ile istediğiniz miktarda bavullarınızı firmamızın aracılığı ile istediğiniz noktaya istediğiniz süre zarfında teslim edilmektedir. Her konu yeterli birikim ve tecrübeye sahip olan şirketimiz ile çalışmalarınızı gerçekleştirmek isterseniz hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz

Hemen Arayın Bavulunuzu Taşıtın

1956 yılından beri sektöründe tüm müşterilerine gerekli güveni sağlayan firmamız referans konusunda istediğiniz sektörden istediğiniz kadar referans verebilmekteyiz. Firmamız ofis taşıma ve evden eve nakliyat hizmetleri dışında gerçekleştirmiş olduğu bu hizmeti almak için hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamızın kurumsal taşımacılık hizmetlerinde sizlere 7/24 destek vermekteyiz.

Sigortalı Bavul Nakliyesi

Şirketimiz her taşımacılık faaliyetinde olduğu gibi Bavul taşımacılığı faaliyetlerinde de bavullarınızı garantili bir şekilde taşımaktadır. Taşımacılık süreçlerinde oluşabilecek her türlü soruna karşı gerekli tedbiri alan şirketimiz bu konuda büyük bir taktir kazanmaktadır. Sizlerde firmamız ile güvenli bir şekilde mallarınızın taşınmasında destek alabilirsiniz.

Site Haritası