Profesyonel nakliyat hizmetlerimizin 1970 yılından beri kesintisiz olarak sürdürdüğümüz ilçelerimizden biri Çekmeköy ilçesidir. Firmamız profesyonel ekibi ve geniş araç filosu ile taşımacılık hizmetlerini en iyi şekilde geliştirmektedir. Çekmeköy evden eve taşımacılık şirketi olan ve profesyonel ekibi ile sayısız başarılara imza atan şirketimiz, sizlere ev taşımacılığı alanında her türlü desteği sağlamaktadır. İnternet ortamında firmamız ile ilgili her türlü bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.,

Gerçek Çolakoğulları Nakliyat
Gerçek Çolakoğulları Nakliyat

Çekmeköy’de Ücretiz Ekspertiz Hizmetleri

Firmamız ev taşımacılığı hizmetlerinde her zaman ücretiz ekspertizler gerçekleştirmektedir. Yakın zamanda taşınmanız olduğunda; firmamızdan evden eve nakliyat süreçleri ile ilgili ayrıntılı bir şekilde bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz. Kurumsal yapısı gereği her konuda sizlere destek veren şirketimiz, ev taşımacılığı hizmetlerinde özellikle Çekmeköy bölgesinde olmasından dolayı sizlere anında ekspertiz hizmetlerini sunabilmektedir. Çekmeköy bölgesinde yapılan tüm nakliye süreçlerinde firmamızdan profesyonel destek alabilirsiniz.

Ev Taşımacılığında  Kaliteli Paketleme Hizmetleri

Firmamız ev taşıma hizmetlerinde özellikle her taşımacılık hizmetinden bir gün öncesinde gerekli paketleme hizmetini sergilemektedir. Profesyonel elemanlarından belli bir sayıda alarak bir gün öncesinde evin içinde bulunan cam eşya, giyim eşya ve kullanılmayan büyük eşyaların tamamını düzenli bir şekilde paketleyerek bir sonraki güne hazır hale getirmektedir.

Şirketimiz, ev taşımacılığı hizmetlerinde her zaman kaliteli malzemeler kullanmaktadır; Firmamız taşımacılık faaliyetlerinden önce sizlere özel eşyalarınızın toplanmasını sağlamak adına sıfır koliler getirmektedir. Taşıma günü geldiğinde sizlerinde hemen hemen hazır olmanızı sağlamaktayız.

  • Cam eşyalarınız için özel plastik sarı kutular
  • Beyaz eşyalarınız için özel kartonlu ve köpüklü balonlu malzemeler
  • giysileriniz için özel elbise dolaplar
  • hassas mobilyalarınız için kalın kartonlu patpatlar 

yukarıda belirtilen tüm malzemelerin tamamı sıfır olarak getirilerek açılmaktadır.

Çolakoğulları güvencesinde sizlerde tanışmak ve evinizi taşıttırmak isterseniz hemen şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Çekmeköy evden eve nakliyat şirketi olarak sizlere 7/24 hizmet verebilmekteyiz. Aynı zamanda bu bölgede ofis taşıma hizmetlerimiz de mevcuttur. Firmamızın instagram ve facebook sayfalarından da firmamızı takip edebilirsiniz. Yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübeyi başka hiçbir firmadan bulamayacağınızı size garanti edebiliriz. Firmamızı Türkiye’nin her tarafından milyonlarca insan takip etmektedir. Çalışan ve güvenilen bir nakliyat şirketi olmamız bizler için gurur verici bir duygudur.

 

Site Haritası