ÇOLAKOĞULLARI NAKLİYAT   ÇOLAKOĞULLARI Nakliyat Kimdir?   Çolakoğulları nakliyat 1956 yılından İstanbul Maltepe bölgesinde EVDEN EVE NAKLİYAT hizmetleri üzerine kurulan bir aile şirketidir.

1956 yılında ki imkanları doğrultusunda hizmet vermeye çalışan firmamız kendisini yıllara ve o yıllarda gerçekleşen teknolojilere göre geliştirerek taşımacılık hizmetlerinde bir dev nakliyat firması olmuştur. Babadan hatta deden toruna doğru ilerleyen bu hizmet hiçbir zaman kalitesinde ödün vermemiştir.

Evden Eve Nakliyat Tavsiye
Evden Eve Nakliyat Tavsiye

Çoğu şirketin misyonu ve vizyonu olduğu gibi ÇOLAKOĞULLARI Nakliyat firmasının da bir misyonu ve vizyonu olmuştur. İstanbul Evden eve nakliyat hizmetlerinde büyük başarılara imza atan ÇOLAKOĞULLARI nakliyat bünyesinde birçok şirketi katarak referanslarını gün geçtikçe arttırmıştır. Böylece hızla büyüyen bu firma 1970 yılına geldiğinde kurumsal taşımacılık hizmetlerini de bünyesine katmıştır.

Çolakoğlu Evden Eve Nakliye
Çolakoğlu Evden Eve Nakliye

İlk İş Ofis Taşıma Hizmetleri

Evet, ilk olarak ofis taşıma hizmetlerini bünyesine katmıştır. Şişli bölgesinde bir şube açtıktan sonra 1970 yılından itibaren ÇOLAKOĞULLARI Ev & ofis taşıma firması olarak sektöre kendisini tanıtmıştır. Ve ev taşımacılığından sonra kendisini OFİS TAŞIMACILIĞI hizmetlerinde de geliştiren ÇOLAKOĞULLARI nakliyat, böylece kurumsal bir nakliye firması haline gelmiştir.

Günümüzde küçük şirketlerden büyük şirketlere hatta holdinglere kadar her türlü şirket taşımacılık hizmetlerinde ÇOLAKOĞULLARI Evden Eve Nakliyat firmasından destek almaktadır. Zamanla bu hizmetlere ek olarak depolama hizmetini de ekleyen firmamız böylece eşya depolamada da kendisini göstermiştir.

YouTube video

Ev Eşyası Depolama Hizmetleri

Firmamı özellikle son 4 yıllık kentsel dönüşüm muhabbetinden dolayı aşırı bir şekilde depolama ihtiyaçları doğmuştur. Lojistik firmaların depoları ev eşyası depolama için elverişli olmadığı için firmamız hızlı bir şekilde Gebze, Samandıra, Maltepe ve İkitelli bölgesinde depolama hizmetlerine başlamış oldu.

Böylece insanlar ister fazla eşyalarını ister yazlık yada kışlık eşyalarını isterse de kentsel dönüşümden dolayı ev eşyalarının tamamını depolama imkanı yakalamıştı. Firmamız EŞYA DEPOLAMA sunarken her zaman Türkiye’nin en önemli sigorta firmalarından da destek almıştır.

ÇOLAKOĞULLARI nakliyat hala bir aile şirketidir. Ailenin tüm bireyleri ÇOLAKOĞULLARI adını sadece İstanbul değil, Tüm dünyaya yaymak için gerekli çabaları sarf etmektedir. Yakında firmamız ULUSLAR ARASI Ev & Ofis Taşıma hizmetlerine de el atacaktır. Firmamızı istediğiniz zaman www.colakogullari.com.tr adresinde takip edebilirsiniz. Ayrıca firmamızın instagram sayfasını da takip edebilirsiniz.

Site Haritası