Evet, Çolakoğulları nakliyat taklitlerine dikkat. Türkiye’de son 10 yılda taşımacılık sektörüne damga vuran Çolakoğulları Nakliyat, günümüz taşımacılık hizmetlerinin yoğun olduğu internet ortamında bazı problemler yaşamaktadır. Ülkemizin en güzide nakliyat şirketlerinden biri olduğumuz için bazı şahıslar tarafından şirketimizin ismi internet ortamında kullanılmaktadır. Birçok uyarılara rağmen ne yazık ki bu şahsılar gerekli uyarıları dikkate almadılar. Firmamız yıllardan beri vermiş olduğu hukuki mücadeleye devam etmektedir.

Çolakoğlu Nakliyat
Çolakoğulları Nakliyat

 

1956’Dan Beri Ev – Ofis Taşıma ve Depolama Hizmetleri

Şirketimiz 1956 yılından beri profesyonel olarak evden eve nakliyat ve ofis taşıma hizmetleri sunmaktadır. Ülkemizde birçok konuda gerekli desteği alabileceğiniz ender nakliyat şirketlerinden biriyiz. Sektörümüzün son zamanlarda kalite düşüşünün bir çok sebebi vardır. Bunlardan biri de hiç şüphesiz korsan nakliye hizmetleri sunan şahıslardan kaynaklanmaktadır. Devletimizin vermiş olduğu belgeler ile nakliye hizmetleri sağlanmasına rağmen ne yazık ki belgesiz iş yapmaya çalışan sokak nakliyecilerine rastlamaktayız.

Şirketimizin Yeni Ünvanı ÇOLAKOĞULLARI Nakliyat LTD. ŞTİ

Firmamızın ismini bir kaç kişinin kullanması sebebi ile firmamızın almış olduğu karar ile ünvan değişikliğine gidilmiştir. Şirketimiz aynı zamanda inşaat hizmetinde de olduğu için bu konuda yeni ünvanımız ÇOLAKOĞULLARI KURUMSAL EV OFİS TAŞIMA DEPOLAMA İNŞAAT LTD. ŞTİ. olarak değiştirilmiştir.

Gerçek Çolakoğulları Nakliyat
Gerçek Çolakoğulları Nakliyat

Lütfen Çolakoğulları Adı Altında Hizmet Veren Şahıslardan Uzak Durunuz!

Ülkemizde lojistik ve nakliyat hizmetlerinin içinde bulunan tüm süreçleri en iyi şekilde gerçekleştiren firmamız ile çalışan müşterilerimize de gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Firmamızın Anadolu yakası Maltepe bölgesi dışında genel merkezi bulunmamaktadır. Bu konuda kağıthane bölgesinde bulunan kendini evden eve nakliyat firması olarak tanıtan tekstil firmasına lütfen itibar etmeyiniz. Askılı elbise taşımacılığı hizmetinden ev taşımacılığı hizmetine atılan bir şirkete güvenemeyeceğinize eminiz. Şirketimiz bu şahıslar için gerekli hukuki işlemleri başlatmış bulunmaktadır.

Firmamızın merkez ofis adresi: bağlarbaşı mah kumru sok no:17/A Maltepe/İstanbul

İletişim Numarası: 444 65 02 

Web Adresi: www.colakogullari.com.tr  E-mail: [email protected]

Yukarıda bulunan bilgiler üzerinden firmamız ile bağlantı kurabilirsiniz. Çolakoğulları nakliyat taklitlerine dikkat etmeniz için firmamız sürekli olarak hem sosyal medya hem de internet ortamında paylaşımlar yapmaktadır. En büyük tedbirleri alarak korsan şahıslara denk gelmemeniz için gerekli mücadeleyi sağlamaktayız.

Kaç tane Çolakoğulları nakliyat var?

ne yazık ki bir kaç tane var. Fakat firmamızın İstanbul’da sadece Maltepe bölgesinde merkez ofisi bulunmaktadır. Lütfen dikkat ediniz.

Kağıthane bölgesinde şubeniz var mı?

Kağıthane bölgesinde ismimizi kullanan şahıslarla bir bağlantımız yoktur. Lütfen itibar etmeyiniz.

Gerçek Çolakoğulları nakliyat hangisi?

Yılların bilindik Çolakoğulları nakliyat firması biziz. Fakat bazı benzerliklerden dolayı firmamızın ünvanı ÇOLAKOĞULLARI Nakliyat olarak değiştirilmiştir.

Sadece evden eve nakliyat hizmeti mi veriyorsunuz?

 

Sadece İstanbul bölgesinde mi hizmet veriyorsunuz?

Hayır firmamız İstanbul dışında tüm illere hizmetlerini sunmaktadır.

Site Haritası