1956 Yılında İstanbul’un Maltepe bölgesinde taşımacılık hizmetlerini yürüten ve günümüzde; Türkiye’nin 4 bölgesinde şubeler açarak evden eve nakliyat ve ofis taşıma hizmetleri sunmaktadır. Her geçen gün büyüyen ve gelişen bir nakliyat şirketi olan firmamız; sadece ev ve ofis değil, aynı zamanda kurumsal taşımacılık ve depolama hizmetleri de sunmaktadır.

Gerçek Çolakoğulları Nakliyat
Gerçek Çolakoğulları Nakliyat

Çolakoğulları Taşımacılık Hizmetleri

Profesyonel ve kaliteli nakliyat hizmetlerini en iyi şekilde organize eden şirketimiz; her alanda olduğu gibi fuar taşımacılığı, kurumsal taşımacılık gibi bir çok hizmetler sunarak ülkemizde birçok kişi ve kurumlara hizmet vermektedir. Türkiye’nin her yerinde nakliyat hizmetlerine yönelen Çolakoğulları taşımacılık, evden eve nakliyat hizmetleri boyunca her zaman sigortalı hizmetler vermektedir.

Türkiye’nin Her Yerinde ÇOLAKOĞulları Taşımacılık

Çolakoğulları nakliyat, 1956 yılından günümüze kadar her konuda siz değerli iş ortaklarımıza kaliteli hizmetler vermektedir. Taşımacılık alanında göstermiş olduğu başarılı hizmetlerine her geçen gün bir yenisini ekleyen ve ülkemizde en iyi evden eve nakliyat şirketi olarak seçilen firmamız ile sizde tanışın ve istediğiniz şekilde taşının.

Evden eve nakliyat, fuar taşımacılığı, ofis taşımacılığı ve eşya depolama hizmetleri almak isterseniz tek yapmanız gereken firmamızın kurumsal web adresi olan https://www.colakogullari.com.tr adresine giriş yaparak bilgilerinizi bırakmanız yeterli olacaktır. Biz sizlere en kısa sürede geri dönüş sağlayacağız.

Firmamız; kuruluşundan bu yana gerçekleştirmiş olduğu hizmetler şu şekildedir;

evden eve nakliyat, ofis taşıma, eşya depolama ve kurumsal şirketlere araç kiralama gibi hizmetlerdir. Her konuda yeterli tecrübeye sahip personelleri ile sizlere her daim kaliteli hizmet vermek için çalışmaktadır. 1956 yılından beri gelen tecrübesi; taşımacılık sektöründe birçok nakliyat şirketinin örnek aldığı firmalardan biri olmasını sağlamıştır.

Dikkat Taklit Edilmekteyiz

şirketimizin ismi günümüzde birkaç şahıs tarafından internet ortamında taklit edilmektedir. Bu konuda gerekli tüm uyarılarımıza rağmen devam eden şahıslarla ilgili firmamız gerekli yasal süreçleri başlatmış bulunmaktadır. Sizlerinde bu konuda dikkatli olmasını rica ederiz. Firmamızın ismini kullanan bu şahıslardan lütfen uzak duralım.

Site Haritası