Ev Eşyası Nasıl Depo
Ev Eşyası Nasıl Depolanır

Ev eşyası nasıl depolanır? sorusu günümüz şartlarında sık sorulan bir sual haline gelmiştir. Sektöre yıllarını vermiş işini disiplin ve müşteri memnuniyeti odaklı yapan firmamızın sunduğu hizmetlerden biri olan eşya depolama hizmeti, çeşitli nedenlerle eşya sahipleri tarafından talep edilmektedir.

Evden eve nakliyat işlemi sırasında eşyaların taşınmasının istendiği evin henüz uygun durumda olmaması, eşyaların bir kısmının çeşitli nedenlerle bir süre kullanılmak istenmemesi, mevcut evin tadilatının yapılması ve eşyaların kısa süreli buradan uzaklaştırılması gerektiği durumlarda, eşya sahibinin çeşitli nedenlerle eşyalarına bir süre ulaşamıyor olması veya yurt dışında geçici süre konaklama yapması gerektiği durumlarda eşya depolama ihtiyacı doğmaktadır.

1956’Dan Eşya Depolama Hizmetleri

Firma olarak bu ihtiyacı karşılama ve siz değerli müşterilerimize yardımcı olmak maksatlı depoladığımız eşyalarınızı siz tekrar kullanmak isteyene kadar muhafaza ediyoruz. Bu işlem ile ilgili ev taşıma şirketleri içerisindeki arayışlarınızı sonlandırarak güvenle bizi tercih edebilirsiniz. Eşya depolama işlemini yalnızca ev eşyası için değil; kapanan ofis ve iş yerleri eşyalarının bir müddet misafir edilmesi, çeşitli nedenlerle faaliyeti durdurulan fabrika ve buna benzer işletmelerin eşyalarının muhafaza edilmesi için de gerçekleştirmekteyiz. 

Alanında uzman teknik kadromuz ve personelimiz eliyle kullanılan teknolojinin son harikası ekipmanlarımız ile sıradan bir eşya depolama hizmeti vermiyoruz. Evden eve nakliyat şirketleri arasında lider konumunda olan firmamızla anlaşma sağladığınız takdirde depoladığımız eşyalarınızın güvenliği için de ekstra önlemler alıyoruz. 

Önce Paketleme Sonra Depolama

Başarılı bir eşya depolama, başarılı bir paketleme işlemi ile mümkündür. Bu bakımdan evden eve nakliyat şirketlerinin ve eşya sahibinin dikkat etmesi gereken bazı püf noktalar bulunmaktadır. Depolanacak olan eşyaların paketlenmesi ile ilgili ayrıntıya maddeler halinde değinelim.

 • Paketlenecek ve depoya gönderilecek olan eşyalarınızın ayrıntılı olarak listesi çıkarılmalı
 • Eşyalar sigortalanırken bu liste sigortaya eklenmeli
 • Eşyalar kategorilere ayrılmalı ve depolama hizmeti sonrasında hemen ihtiyacınız olan eşyalarınızın bulunması kolaylaştırılmalı. Ev taşıma şirketleri ve eşya sahibi bu konuya dikkat etmeli.
 • Depolanmasını istediğiniz eşyalarınızın kuru ve temiz olduğuna emin olmalısınız
 • Ağır eşyalar küçük kolilere yerleştirilerek depolama sırasında hafif olanlara göre alt kısımlara yerleştirilmeli
 • Paketleme işlemi sırasında dayanıklı ambalajlar ve koliler kullanılmalı, dayanıksız çöp poşetleri ve muadillerinin kullanımından uzak durulmalı
 • Tabak ve bardak gibi mutfak eşyalarının paketlenmesi sırasında azami özen gösterilerek bu eşyalar tek tek ambalaj kâğıdı ile sarıldıktan sonra kolilere yerleştirilirken kolide hiç boşluk bırakılmamalı
 • Nemden etkilenmesi muhtemel eşyalar plastik kaplar ile depolanmalı
 • Elektrikli ev aletleriniz kendi özel kutuları içine konularak bu şekilde paketlenmeli
 • Derin dondurucu ve buzdolabı gibi soğutucuların iyice temizlendiğinden emin olunmalı
 • Giyim eşyaları ve benzer nitelikteki eşyalar naftalinleme işlemi sonrası depolanmalı
 • Tozlanma kirlenme ve taşıma sırasında yaşanabilecek kazalara karşı koliler iyice bantlanmalı
 • Mobilyalar de monte hale getirildikten sonra depolanmalı

Evden eve nakliyat şirketleri ve eşya sahipleri yukarıda bahsi geçen önemli noktalara özen gösterdikten sonra sağlıklı bir ev eşyası depolama işlemi gerçekleştirilebilir. İletişim numaralarımızdan bize ulaşarak bu hassasiyette bir hizmete sahip olabilir, eşyalarınızın güvenle bize emanet edebilirsiniz. Ev eşyası nasıl depolanır? sorusuna ayrıntılı bir şekilde bakmak için eşya depolama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 

Site Haritası