Ev taşıma işi ne kadar sürer, en çok merak edilen konuların başını çekmektedir. Özellikle kısa süre içerisinde taşınması gereken kişiler bu konuyu enine boyuna araştırmaktadır.

Yaşamlarınızda ya da iş yerini de yer alan eşyaların düzgün bir şekilde paketlenerek yeni adresleri üzerinde monte edilmesiyle son bulmakta olan evden eve nakliyat hizmetleri, günü birlik olarak tamamlanan işlerdir.

Şehirler arası ve İstanbul içinde verilmekte olan hizmetler işin bitmesi açısından farklılık göstermektedir. Aynı ilde gerçekleşen nakliyat işlemleri zaman olarak çok daha kısa sürede tamamlanırken. Şehirler arası evden eve nakliyat işlemlerinde ise yolun uzaklığına göre birkaç saat daha uzayabilmektedir.

Evden eve nakliyat süreci
Evden eve nakliyat süreci

İstanbul Evden Eve Nakliyat İşi Ne Kadar Sürer?

İstanbul evden eve nakliyat işi ne kadar sürer? Farklı nedenlere bağlı olarak değişen ev ya da ofis adresleri için evden eve nakliyat hizmetleri ortaya çıkmaktadır. Müşteri talepleri doğrultusunda şekillenen her bir hizmet, taşınacak eşyanın türüne ve çokluğuna göre şekillenmektedir. Eşyanın az olması, kullanılacak araç büyüklüğünü, taşıyıcı personelin sayısını belirlerken aynı zamanda nakliyat işinin ne kadar süreceğini ortaya çıkartmaktadır.

Bazen bir iki parçada oluşan eşyalar bir yerden farklı bir yere götürülürken, bazen de komple dairenin nakliyesi istenmektedir.

Bu gibi durumlarda az eşyanın taşınacağı hizmetler bir iki saat içerisinde İstanbul içerisine teslimat yapılarak on bulabilmektedir.

YouTube video

Komple dairenin nakliyesi istendiği durumlarda ise 3 saati bulun bir evden eve nakliyat hizmeti sağlanmaktadır.

 Evden Eve Nakliyatta Nasıl Hizmet Verilir?

Evden Eve Nakliyatta Nasıl Hizmet Verilir derseniz,

İlk aşamada müşterilerimizden gelen talep en hızlı şekilde değerlendirmeye alınır?

Müşteri ile kontak kurularak nakliyesi yapılacak eşyaların gözden geçirilmesi sağlanır. Bu şekilde ön keşif yapılarak nakliyat işleminin hızlanması sağlanmaktadır. Kullanılacak araç, personel ve ekipmanın önceden belirlenesi işin hızlanmasında büyük bir önem sahiptir.

Anlaşmasın sağlanmasının hemen ardından istenilen saatlerde verilen adres üzerinde bulunulmaktadır. Eşyaların deneyimli personel tarafından de-montaj işlemleri yürütülmektedir.

Daha sonra eşyalar kendi arasında gruplandırılmakta ve özel paketler halinde ya da kolilere alınmaktadır.

Özel etiketlemeler yapılarak nakliyat aracına taşıma işlemi başlamaktadır. Bazen personeller aracılığıyla taşınmakta bazen ise yüksek katlarda bulunan eşyalar elektrikli asansörler vasıtasıyla taşınmaktadır.

Her bir eşyanı binadan çıkarılmasının ardından nakliyat aracına alınarak yeni adreslerine ulaştırılmak üzere yola çıkmaktadır.

Yeni adrese ulaştırılan tüm eşyalar, taşıma öncesi konumuna montajlama yapılarak getirildikten sonra evden eve nakliyat hizmetleri son bulmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden Eve Nakliyat Fiyatları, şehir içi ve şehirler arası olarak değişmektedir. İstanbul içi ve çevre illerin fiyatları daha düşük olurken, Türkiye geneline yayılan farklı illerde ise gidilecek mesafeye bağlı olarak artış göstermektedir. Tabi eşyaların çokluğu da fiyatlara etki eden diğer bir nedendir. Facebook hesabımız üzerinden de firmamızı takip edebilirsiniz. Ayrıca evden eve nakliyat sayfamızı da takip ederek hizmetlerimiz ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Site Haritası