En çok merak edilen sorulardan biridir. Ev taşımacılığında beyaz eşya taşımacılığı nasıl yapılmaktadır? Aslında bu konuda birçoğumuz fikir sahibiyiz. Fakat hangi durumun doğru olup olmadığını bilmiyoruz. Çolakoğulları nakliyat firması da sizlere bu konuda aydınlatıcı bilgiler sunmak istedi. Yazımızı ayrıntılı okuyunuz. Ve sizlere sunduğumuz görselleri de lütfen inceleyiniz. 1970’ten beri ev taşımada beyaz eşya taşımacılığı hizmetleri sunuyoruz.

Ev Taşımacılığında Çamaşır Makinesı Paketleme ve Taşıma Hizmeti

Çamaşır makinesı diğer beyaz eşyalara göre hem ağır hem de daha hassastır. En büyük taşıma sorununu sizlere anlatacağız. Kazan sorunudur. Kazanların taşıma öncesi sabitlenmesi gerekiyor. Arka bölümde bulunan iki vida ile kazanı sabitledikten sonra taşımak gerekiyor. Fakat birçok nakliye firması bu şekilde yapmıyor. Taşıma işlemleri bittiğinde makinada sonrada sorunlar ortaya çıkacaktır. Lütfen makinanızı taşıma esnasında kazanını sabitleştirmeyene kadar nakliyat firmalarına teslim etmeyiniz. Çamaşır makinesı nakliyesi ile ilgili birçok ayrıntı da söz konusudur.

YouTube video
Evden eve nakliyat hizmetleri

Evden Eve Nakliyatta Buzdolabı Taşıma Yöntemleri Nelerdir?

Aslında ev taşımacılığı hizmetlerinde özellikle Buzdolabının taşınmasında çok yöntem yoktur. İyi bir paketleme ve düzgün bir şekilde taşınması yeterlidir. Genel olarak baktığımızda bu iki durum yeterlidir. Buzdolabı taşımasının yapmadan önce mutlak içindeki rafların çıkarılması gerekiyor. Buzdolabının araca yükleme esnasında hafifte olsa bir eğim gösterebilir. Buzdolabı taşıma yöntemleri ile ilgili ek sorularınız için firmamız ile bağlantı kurabilirsiniz.

Ev Nakliyesinde Bulaşık Makinası Taşıma Yöntemleri Nelerdir?

8bd0ac24 24fd 4de7 8872 1385d4b1b123 1
Profesyonel Paketleme Hizmetleri

hizmetlerinde Bulaşık makinası taşıma işlemleri de ne yazık ki bazı sorunları beraberinde getiriyor. Özellikle müşterilerin bulaşık makinalarının içini kontrol etmeden içindeki cam eşyalarla nakliye firmasına teslim edebiliyorlar. Nakliyat firmasının personeli de bu duruma bakmadan ansızın paketleyerek taşımaya kalkışıyor. Tabi sonuç hüsran 🙁

Bulaşık makinasının söküm ve takımı da önemlidir. Bağlantıları doğru bir şekilde yapmadığı zaman bulaşık makinasının çalışması ile birlikte giderdeki su geri tepe bilir. Yada dışarı taşabilir. Bu yüzden nakliyat firmalarının özellikle bu konuda profesyonel bir eleman çalıştırmaları gerekecektir.

Yukarıda belirtilen durumları lütfen dikkatlice okuyalım. Ev taşımacılığı hizmetleri içinde yer alan beyaz eşya taşımacılığı önemlidir. Sonuçta eşyalarınızın içerisinde değerli olan ürünlerinizin bazılarıdır. Profesyonel bir nakliyat firması ile sistemli bir şekilde ağır olan eşyalarınız bile düzenli ve disiplinli gidebilir.

Firmamızın sosyal medya ağları üzerinden de bizleri takip edebilirsiniz. İnstagram hesabımız üzerinden yaptığımız çalışmaları sürekli olarak paylaşıyoruz. Ev taşımada beyaz eşya taşımacılığı ile ilgili ek bilgileri de sizlere sunabiliriz. Ayrıca firmamızın paketleme bölümüne de bakabilirsiniz.

Site Haritası