Türkiye’nin her bölgesine ev taşıma hizmetleri sunmaktayız. evden eve nakliyat fiyatları ile ilgili birçok araştırma yaptığınızda en doğru bilgiyi internet ortamında bulamayabilirsiniz. Çolakoğulları nakliyat firması olarak; sizlere kaliteli ve profesyonel taşımacılık hizmetleri ile ilgili fiyatlandırma bilgilerini veriyor olacağız.

Ev Taşıma Tüyoları
Ev Taşıma Tüyoları

Evden Eve Taşımacılık Fiyatları

Türkiye’de taşımacılık hizmetlerinde her türlü yeniliği, sistemi ve güveni oluşturan ve geliştiren nakliyat şirketi haline gelen Çolakoğulları nakliyat, 1956 yılından beri düzenli olarak sergilemiş olduğu ev taşıma hizmetlerinde her zaman fiyatlandırmaları yıllar geçtikçe orantılı bir şekilde müşterilerimizin önüne sunmuştur. Ülkemizde her sene farklı şekilde ticaret cereyan etmektedir. Bununla birlikte bu ülkede ticaret yapanlarda duruma göre tedbirlerini almaktadır. Nakliyat sektörü yani asıl adı evden eve nakliyat sektörü kendi içinde fiyat belirleme politikası diğer sektörlere nazaran değişik bir yapıya bürünmüştür.

Evden Eve Sektöründe Farklı Fiyatlandırma

Evet, yanlış duymadınız sektöre tanıklık yapmak için birkaç firma seçerek belli taşıma koşulları çerçevesinde fiyat teklifi alabilirsiniz. Aynı hizmeti kimi nakliyat firması 1500 TL’ye yaparken kimi nakliyat firması 4000 TL’ye yapmaktadır. Hatta 3. Firmayı da aradığınızda 3000 TL fiyat verebilir. Böyle olduğu zaman taşınanların kafasında bir soru işareti oluşur. Neden fiyat farkları bu kadar yüksek? İşte buradaki fiyat politikalardan da anlaşılacağı gibi kimi fiyat veren firmalar henüz sektörün nasıl işlediğini bilmek dışında ya kafasına göre ya da ucuz organize edip farklı planlar kurarak müşterileri elde etmeye çalışmaktadır. Fiyatı diğer nakliyat şirketlerinden yüksek olan firmaların %100 kaliteli hizmet verdiğini söyleyemeyiz. Ama birçoğu bu işi en iyi şekilde yaptığına güvenerek vermiş diyebiliriz. Evden eve nakliyat fiyatları konusundan detaylı bilgiyi bizim firmamızdan alabilirsiniz. Firmamız sizlere taşınmanız da çok önemli yollar gösterebilir. Sizi yanıltacak bir harekette bulunmayız.

Nereden NereyeEşya MiktarıOrtalama Fiyat
Avrupa Yakası İçerisinde1+1 Odalı Evler1800 TL
Avrupa Yakası İçerisinde2+1 Odalı Evler2200 TL
Avrupa Yakası İçerisinde3+1 Odalı Evler3000 TL
Anadolu Yakası İçerisinde1+1 Odalı Evler1800 TL
Anadolu Yakası İçerisinde2+1 Odalı Evler2200 TL
Anadolu Yakası İçerisinde3+1 Odalı Evler3000 TL
Avrupa – Anadolu Yakası Arasında1+1 Odalı Evler2400 TL
Avrupa – Anadolu Yakası Arasında2+1 Odalı Evler3000 TL
Avrupa – Anadolu Yakası Arasında3+1 Odalı Evler3800 TL

Evden eve nakliyat hizmetleri için fiyat teklif alırken sizden ricam Çolakoğulları nakliyat ile iletişime geçerek neden fiyat tekliflerinin bu kadar farklar çıktığını öğrenin. Bizimle çalışmak zorunda değilsiniz. Ama evinizin düzgün taşınmasını istediğiniz için detaylı araştırma yapmak zorundasınız.

 

Site Haritası