Evden eve nakliyatta unutulan eşyalar, hiçbir şekilde hasara uğramadan veya hiçbir şekild dokunulmadan doğrudan ikinci el eşya kutusundaki yerine bırakılmaktadır.

Farklı kategorilere ait türden birçok elektronik eşya, ev mobilyası ev tekstil ürünleri ve kişisel bakım ürünleri gibi aklınıza gelebilecek türden birçok unutulan eşyalar arasında bulunmaktadır.

Evden Eve Nakliyatta Eşyalar
Evden Eve Nakliyatta Eşyalar

Depolamada Unutulan Eşyaları

Depolamada unutulan eşyaları, müşterilerin önemli bir emaneti olarak önemsiyor ve çok güvenli alanlarda saklamaya alıyoruz. Hiçbir olumsuz durum ile karşı karşıya kalmadan en özel şekilde muhafaza edilmektedir.

Unutulan her bir eşya kayıp eşya deposunda eşya sahipleri gelinceye kadar bekletilmektedir. Müşterilerin unutmuş olduğu her bir eşya, büyük bir titizlik içerisinde emanet olarak alınmakta ve asıl sahiplerine teslim edilmektedir.

Depolarda unutulan eşyalar
Depolarda unutulan eşyalar

Unutulan Ev Eşyaları

Unutulan ev eşyaları da yine asıl sahiplerine ulaşmak için firmamız bünyesinde yer alan kayıp eşya bölümünde beklemeye alınmaktadır. Bazen müşterilerimiz eşyalarını teslim almak için firmamıza gelemeyebiliyor. Bu gibi durumlarda müşteriden alınan onay ile unutulan eşyalar ihtiyaç sahiplerine teslim edilmektedir.

Eşya Depolamada Kalan Eşyalar

Eşya depolamada kalan eşyalar, radyo, bilgisayar, giysi, ayakkabı, ilaç, telefon, cüzdan, ev eşyası ve benzeri birkaç farklı şey olabilmektedir.  Eşyanın türü her ne olursa olsun, gerçek sahipleri ile iletişim kuruluncaya kadar hiçbir müdahale yapılmaksızın kayıp eşya deposundaki yerini almaktadır.

Müşterilerimiz ile yapılan iletişim sonunda anlaşıldığı şekilde asıl sahiplerine teslimat yapılmaktadır. Eşyasını geri almak istemen bazı müşterilerimiz için ise unutulmuş eşyaları bu eşyalara ihtiyaç duymakta olan kişilere vermekteyiz.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Unutulan Eşyalar

İstanbul Evden Eve Nakliyat Unutulan Eşyalar, İstanbul içerisindeki ve kayıp eşya deposuna sahip olan müşterilerimiz tarafından kısa sürede teslim alınmaktadır. Unutulan her bir eşya, emin ellerde sahiplerinin alması için firmamız deposunda beklemektedir. Güvenilir ellerde bekleyen unutulmuş eşyalar, hiçbir zarara uğramadan tıpkı unutulduğu günkü şekliyle bulunmaktadır.

En çok unutulan eşyalar nelerdir?

Evden eve nakliyat işlemleri sırasında en çok unutulmakta olan eşyaların aşında telefonlar gelmektedir. Bunun yanı cep telefonları, küçük mobilya eşyaları, sandalyeler ve masalar gibi farklı türe sahip ürünler olmaktadır. Firmamızın eşya depolama sayfasına girerek ayrıntılı bilgileri alabilir. Ve instagram sayfamızı da takip edebilirsiniz.

Site Haritası