Yılların deneyimli ve güvenilir taşıma şirketi olan Çolakoğulları nakliyat; 1956 yılından beri sizlere güvenli ve kaliteli evden eve nakliyat hizmetleri sunmaktadır. Aynı zamanda İstanbul nakliyat firmaları arasında en çok tercih edilen firmadır. Bu alanda kendini çok iyi bir şekilde ispatlayan şirketimiz her alanda olduğu gibi ofis taşıma ve eşya depolama alanında da ispatlamaktadır.

Evden eve nakliyat çolakoğulları
Evden eve nakliyat çolakoğulları

İstanbul’un En Eski Nakliyat Firması

Türkiye’de evden eve nakliyat ve kurumsal ofis taşımacılığı hizmetlerini başlatan ve günümüzde bir sektör haline getiren Çolakoğulları nakliyat firması İstanbullular dışında Türkiye’nin her yerinde bu firmanın İstanbul nakliyat firmaları olduğunu bilmektedirler.

İstanbul, ülkemizin en büyük illerinden birisidir. Nüfus olarak da yoğun bir ilgi gören ve her şeyi ile mimarisinden, denizinden, asya ile avrupayı birbirine bağlayan köprüsünden tarihi binalarına kadar birçok alanda ilgi odağı olmuştur. Ayrıca firmamız da bu ilde kuruluşundan bu yana kaliteli bir şekilde evden eve nakliyat hizmetlerini vermektedir. Müşteri memnuniyetini sağlayan şirketimiz tüm şahıs ve kurumlar tarafından bilinen meşhur nakliyat firması haline gelmiştir.

Profesyonel Nakliyat Şirketiyiz…

Sektörde oldukça başarılı Çolakoğulları, siz değerli iş ortaklarına her alanda destek almıştır. Firmamız evden eve nakliyat alanında özellikle çalıştırdığı personellerden kullandığı malzemelere kadar önemli adımlar atmıştır. İnternet ortamından İstanbul’daki nakliyat firmaları yazdığınızda sürekli olarak karşınıza ilk çıkan firma bizim firmamızdır. Çolakoğulları kalitesini yaşamak isterseniz tek yapmanız gereken firmamız ile iletişime geçmenizdir. Ayrıca profesyonel bir destek talep etmeniz yeterli olacaktır.

Sigortalı Nakliye Hizmetleri

şirketimiz, ev taşıma hizmetlerine özel olarak gerekli tüm sigortalama hizmetlerini ALLİANZ üzerinden gerçekleştirmektedir. Genel olarak; kırılan bir ürünün yerine koyulma süresi 2-3 iş günü içerisinde gerçekleşmektedir. Aynı zamanda nakliyat işlemleriniz, taşıma süreci içerisinde sorunsuz gerçekleştirilmektedir. Firma olarak uzun yıllar boyunca kazanılan deneyim ile birlikte müşteri memnuniyetine önem verilmektedir. Bundan dolayı taşıma süresince taleplerinize uygun hareket edilmektedir. Taşıma işlemi, uzman ekiplerimiz tarafından titizlikle yerine getirilmektedir. Taşıma süreci içerisinde aklınızda oluşan tüm sorunlara cevap bulabilmek için, bizi arayabilirsiniz. Çolakoğulları Nakliyat olarak, sosyal medya hesaplarımızda taşıma sürecini paylaşmaktayız.

Site Haritası