Evden Eve Nakliyeciler Derneği
Evden Eve Nakliyeciler Derneği

Kuruluşundan bu yana her zaman profesyonel taşımacılık hizmetleri sunan Çolakoğulları nakliyat; İsteend Derneği ve End Derneği üyesiyiz. Ülkemizde taşımacılık hizmetlerinde nakliyat firmalarını bir çatı altına alan İsteend yeni adı ile End derneğine üye olan firmalar ile iş birliği yapmanızda bir sakınca yoktur.

2014 Yılından Beri END (Evden Eve Nakliyeciler Derneği) Üyesiyiz.

Sektörün ileri gelen firmaları içinde barındıran derneğimiz ile tüm taşımacılık faaliyetlerinde belgesiz çalışmalar yürüten korsan firmalara karşı birlik ve beraberlik oluşturarak savaşılmaktadır. Devletimizinde, bu çabamıza karşılık vermesi ile önemli bir yol kat etmiş olduk. Her zaman nakliyat sektörüne yenilikleri ve kaliteli hizmetleri müşterilerine güven veren bir firma olduk. Çolakoğulları ailesi olarak; tüm taşımacılık faaliyetlerinizi almadan önce her zaman o hizmeti sunacak firmanın kayıtlı olduğu bir odanın olup olmadığını araştırın. Gerekirse o firmadan o oda ile ilgili üyelik belgesi talep ediniz.

Firmamız derneğimizin kuruluşunda katkıda bulunan şirketlerin arasında yer almaktadır. Her zaman derneğimizin kuruluş amaçlarının içerisinden ayrılmadan desteklerini vermiştir. Bizler son yıllardan sekteye uğrayan evden eve nakliyat hizmetlerini sorunsuz bir şekilde sürekli müşteri şikayetlerinin gelmemesi için çaba sarf etmeye çalışmaktayız. Bu konuda değerli müşterilerimizin de özen göstermesini rica ederiz

İsteend End Evden Eve Nakliyat
İsteend End Evden Eve Nakliyat

İSTEEND (Evden Eve Nakliyeciler Derneği)

Derneğimizin eski adı olan ve birçok kurum ve bireylerin bildiği İstanbul evden eve nakliyeciler derneği artık Evden eve nakliyeciler derneği olarak tüm Türkiye’de bulunan evden eve nakliyat firmalarına hitap etmiştir.

Bu konuda firmamızın her zaman desteğini alan END yönetimi; tüm üyelerimizden aynı hassasiyeti beklemektedirler. Armut ve E-nakliyat gibi komisyoncu platformlara üye olan firmalarında bu konuda gerekli yol ayrımını yaparak derneğimize tam destek olmalarını rica ediyoruz. İsteend Derneği End Derneği Üyesiyiz. sloganı ile sizlere hizmet vermeye çalışanlardan da belge sorgulaması yapmanız önemle rica olunur.

Çolakoğulları nakliyat firması olarak; tüm taşımacılık süreçlerinde derneğimizin bizlere vermiş olduğu talimatlar ve kurallar çerçevesinde hizmetlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Bu konuda gerekli hassasiyeti en iyi şekilde göstererek birçok nakliyat firmasına da örnek olmuş bulunmaktayız. Çolakoğulları nakliyat

Site Haritası