Kurumsal eşya depolama hizmeti sunan firmalar eşyaların bir süreliğine emanete alınması ve muhafaza edilmesi hizmetini profesyonel bir şekilde müşterilerine sunmalıdır. Bu hizmeti verirken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır.

Son yıllarda ev eşyalarının veya ofis eşyalarının bir süre depolarda muhafaza altına alınması talepleri artmıştır. Bu talebe istinaden birçok kişi veya firma eşya depolama hizmeti sunmaya başlamıştır. Ancak sunulan bu hizmetlerin birçoğu güvensiz, sigortasız ve profesyonel olmayan bir şekilde yerine getirilmektedir. Bu durum da sizlerin yıllarca emek vererek aldığı eşyaların zarar görmesine yol açmaktadır.

Bu nedenle eşyalarınızın bir süreliğine muhafaza altına alınması için seçeceğiniz firmanın güvenilir ve profesyonel olmasına özen göstermelisiniz. Çolakoğulları Nakliyat ile yılların deneyimi ve referanslarımız sonucunda sizlere güvenilir ve profesyonel eşya depolama hizmeti sunmaktayız.

Kurumsal Eşya Depolama
Kurumsal Eşya Depolama

Kurumsal Depolama Şirketleri

Kurumsal depolama şirketleri eşya depolama alanında hizmetin kaliteli sunulmasını sağlamaktadır. Çolakoğulları Nakliyat olarak kurumsal eşya depolama alanında diğer birçok şirketten ayrılmaktayız. Peki eşya depolama hizmeti sunarken nelere dikkat ediyoruz?

Eşya depolama hizmeti kapsamında özel depo alanlarımız bulunmakta ve bu depo alanlarının sık aralıklar ile temizliği yapılmaktadır. Hava sirkülasyonu sağlanmakta ve muhafaza altına alınan eşyalarınızın nem ve rutubetten korunmasını sağlamaktayız.

Depo alanlarımız şirketimize ait olduğu için muhafaza altına alına eşyalarınızın yer değişimi yapılmamakta ve size tahsis edilen depo ve metrekarede bulunmaktadır.

Eşyalarınızın taşınması sırasında olası zararların giderilmesi için taşıma sigortası yapılmaktadır. Ayrıca muhafaza altında alınan eşyalarınızın depolarda olası zarar görme durumuna göre depo sigortası ile eşyalarınızın güvenliğini sağlamaktayız.

YouTube video

Ev Eşyası Depolama

Ev eşyası depolama eşyalarınızın bir süreliğine sizler için özel oluşturulan depolarımızda muhafaza altına alınması işlemidir. Kurumsal eşya depolama hizmetimiz ile muhafaza altına alacağımız eşyalarınızın kaplayacağı metrekareyi hesaplayarak eşyalarınız için özel oluşturduğumuz özel depolama alanlarımızdan eşyalarınıza uygun olanı seçiyoruz. Sizlerin de eşyalarınızın muhafaza altına alınacağı depoları görme hakkınız bulunmasından dolayı isteğiniz doğrultusunda depolarımızı gezme fırsatı sağlıyoruz.

Daha sonra evinize gelerek muhafaza altına alacağımız eşyaların sökümünü yaparak özel ambalajlar ile kolilenmesini sağlıyoruz. Koliler halinde özel gereçlerle ambalajlanan eşyaların önceden belirlediğimiz depolara taşınmasını sağlıyoruz. Hem taşıma sürecinde taşıma sigortası hem de eşyalarınızın depolarda muhafaza altında iken depo sigortası yaparak eşyalarınızın olası zararlarını karşılama adına sizlere sigortalı eşya depolama sistemimiz ile güvence sağlıyoruz. Bu şartlar doğrultusunda siz değerli müşterilerimize İstanbul’da kurumsal eşya depolama hizmeti sunuyoruz. Eşya depolama sayfamızı da ziyaret ederek gerekli tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Site Haritası