Türkiye’nin profesyonel ve güvenilir nakliyat şirketi olan Çolakoğulları nakliyat, 1956 yılından bu yana profesyonel taşımacılık hizmetlerini sunmaktadır. Firmamız 1970 yılından beri Maslak bölgesinde ofis taşıma hizmeti vermektedir. Her konuda gerekli donanıma sahip olan şirketimiz siz değerli iş ortaklarımıza paketleme, depolama, taşımacılık gibi tüm lojistik hizmetlerde gerekli işlemleri yapmaktayız.

Maslak Bölgesinin Ofis Taşıma Şirketi

Maslak Ofis Taşıma
Maslak Ofis Taşıma

Çolakoğulları nakliyat ailesi olarak Maslak bölgesinde yıllarımızın vermiş olduğu tecrübe ve kalitemiz ile işlemlerimizi hızlı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. İstanbul’un en büyük nakliyat şirketlerinin bile firmamız ile boy ölçüşemeyecek seviyede olmaları firmamızın ne kadar kaliteli olduğunun anlamını taşımaktadır.

İstanbul Maslak bölgesinde yılların tecrübesi ile ofislerinizi gönül rahatlığı ile taşıtabilirsiniz. Her konuda gerekli donanıma sahip bir nakliyat şirketiyiz. Firmamız yıllardır bu bölgelerde hem ofis hem ev taşımacılığı hizmeti vermektedir. Özellikle firmamız ofis taşıma hizmetleri konusunda Maslak ofis nakliye şirketi olarak anılmaktadır.

Maslak Ofis Taşıma ve Paketleme Fiyatları

Ofisteki Eşya MiktarıOrtalama Ofis Taşıma FiyatlarıKolileme Ücreti
1 Odalı Ofis Eşyası4000 TL – 10.000 TL2000 TL
2 Odalı Ofis Eşyası6000 TL – 12.000 TL3000 TL
3 Odalı Ofis Eşyası8000 TL – 14.000 TL4000 TL
+4 Odalı Ofis Eşyası ve ÜzeriEkspertiz YapılacaktırEkspertiz Yapılacaktır

Maslak Ofis Taşımacılığı Şirketleri

Ülkemizde ofis taşımacılığı hizmetlerine gönül vermiş olan Çolakoğulları nakliyat firması; ofis taşıma hizmetlerinde her zaman en iyisi olmaya çalışmıştır. Maslak ofis taşıma şirketleri arasında işini en iyi şekilde gerçekleştiren firmaların başında gelmektedir. Her yıl düzenli olarak ofis nakliye hizmetlerinde kampanyalar sunan şirketimiz, bu bölgede de aynı şekilde kampanyalar sunmaktadır.

Çolakoğulları Nakliyat Firmasını Tercih Etmenin Avantajları Nelerdir?

 • Ülke genelinde en çok tercih edilen eşya taşıma şirketidir. 
 • Eşya taşıma işlemine dair tüm hizmetleri en kaliteli şekilde sağlar. 
 • Firma bünyesinde profesyonel nakliye ekibi görevlendirilmiştir.
 • Bu firmada görev yapan tüm personellerin İSG ve SGK evrakları eksiksiz bir şekilde hazırlanmıştır. 
 • Oldukça geniş bir nakliye araç filosuyla hizmet verilmektedir. 
 • İstanbul eşya taşıma firması olarak şehrin tüm ilçelerinde bu hizmeti sağlanmaktadır. Binalar, plazalar, müstakil evler, villalar, daireler, ofisler, hastaneler, okullar ve daha birçok yerin eşya taşıma ihtiyacı bu firmadan karşılanabilir. 
 • Çolakoğulları Nakliyat, sigortalı nakliye hizmeti kapsamında Avrupa’nın en iyi sigorta şirketi olan Allianz Sigorta ile çalışmaktadır. 
 • Eşya taşımacılığı konusunda kendilerinden dilediğiniz sürelerde hizmet alabilirsiniz. 
 • Güvenilir eşya taşıma konusunda kendilerinden istediğiniz kadar da referans talep edebilme fırsatınız mevcuttur. 
 • Ayrıca ücretsiz ekspertiz hizmeti sayesinde tüm değer belirleme işlemleriniz Çolakoğulları Nakliyat firmasınca ücretsiz şekilde yapılmaktadır. 
 • Fiyat ve performans ilişkisi açısından en iyi nakliye firması olarak bilinmektedir.  

 

Sigortalı Ofis Taşıma Hizmetleri

Maslak Ofis Taşıma
Maslak Ofis Taşıma

Tüm ofis eşyalarınızın taşınma ve paketleme sürecinde firmamız gerekli özeni göstermektedir. Asla sizi yormadan her konuda gerekli düzeni ve emniyeti başarılı bir şekilde sağlamaktayız. ALLİANZ firmasının yapmış olduğu sigorta poliçesi ile firmamız tüm eşyalarınızı garantili bir şekilde sigortalanmaktadır. Tek yapmanız gereken firmamız ile hızlı bir şekilde iletişime geçerek ofisinizi taşınacağını firmamıza bildirmeniz.

Türkiye’nin en büyük lojistik şirketi ile İstanbul Maslak bölgesinde ofis taşımacılığı hizmetlerinde destek almak için https://www.colakogullari.com.tr/ofis-tasimaciligi.htmladresine giriş yaparak istediğiniz zaman istediğiniz şekilde expertiz yaparak ofisinizi başarılı bir şekilde taşıyabiliriz. Şirketimizin tüm nakliyat faaliyetlerini instagram sayfamızdan rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Sizlerden Gelen Sorular

Maslak Ofis Taşıma Ücreti Ne Kadar?

Maslak ofis taşımacılığı ücreti 4 bin TL’den başlamaktadır. Gidilecek mesafenin uzaklığı ve ofis eşyalarının yoğunluğuna göre de bu ücrette değişiklikler olacaktır.

Ofis Taşımada Sigorta Yapılıyor mu?

Evet, ofis taşımada Allianz Sigorta ile çalışıyor ve ofis eşyalarınıza sigorta yapıyoruz. Sigortalı ofis taşıma hizmeti sayesinde, sizleri maddi güvence içerisine almış olacağız. 

Ofis Taşımacılığı İşlemi Kaç Gün Sürüyor?

Ofis taşımacılığı işlemi genelde iki gün içerisinde tamamlanmaktadır. Tabii bu süre, gitmek istediğiniz mesafeye göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca ofis eşyalarınızın miktarı da bu sürenin belirleyici unsurları arasındadır. 

Ofis Taşımada Kolileme Yapıyor musunuz?

Evet, Çolakoğulları Nakliyat firmamız ofis taşımada kolileme hizmeti de sunmaktadır. Kolileme hizmetimiz sayesinde, taşınacak olan tüm içeriklerinizin güvenliği sağlanacaktır. Bu sayede herhangi bir kırılma, dökülme vs gibi olumsuzlukların da önüne geçmiş oluruz. 

Ofis Taşımada Kolileme Fiyatları Ne Kadar?

Ofis taşımada kolileme fiyatları 2 bin TL’den başlamaktadır. Kolilenmesi gereken ofis eşyalarının miktarına göre fiyatta değişiklik olabilir. Tabii tüm bunların yanında, en uygun fiyatlı ofis taşıma firması olduğumuzu da belirtmek isteriz. 

Şehirlerarası Ofis Taşıma Hizmeti Sağlıyor musunuz?

Evet, Çolakoğulları Nakliyat firması olarak şehirlerarası ofis taşımacılığı da yapıyoruz. Dilediğiniz şehirden başka bir şehire taşıma işlemi yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Site Haritası