Ofis taşımacılığı nasıl yapılır? Bu soru, ofisini taşımayı düşünenler ve ofis taşıma hizmetine ihtiyaç duyanların merak ettiği bir sorudur. Yoğun bir şekilde ofisinizin hizmeti yürütüyorsunuz ve kendi isteğiniz veya isteğiniz olmadan ofisinizi taşımayı düşünüyorsunuz.

Ofis Taşıma Süreçleri

Hem ofisinizde sunduğunuz hizmetlerin aksamaması hem de ofisinizde bulunan ve değeri yüksek olan ofis eşyalarınızın zarar görmeden taşınmasını istiyorsunuz. Bu nedenle ofis taşımacılığı nasıl yapılır ve ofis taşıma hizmeti almadan önce nelere dikkat etmelidir sorusunun cevabını aramaktasınız.

YouTube video

İstanbul’da ofis taşıma hizmeti veren birçok nakliyat şirketi vardır. Bu nakliyat şirketlerinden bazıları Çolakoğulları Nakliyat gibi profesyonel hizmet verirken, bazıları ise amatör hizmet veriyor olabilir. Şirketimiz her konuda gerekli hassasiyeti sağlayarak tüm taşımacılık işlemlerini düzenli olarak gerçekleştirmektedir. Youtube kanalımıza giriş yaptığınızda diğer videolarımızı da izleyebilirsiniz.

Sigortalı Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığında Dikkat Edilmesi Gereken Şeyler

Ofisinizin taşınması süreci başlamadan önce ilk olarak ofisinize gelen ücretsiz ekspertiz hizmeti ile ofis eşyalarınızın değeri hesaplanmaktadır. Taşıma öncesi mutlaka eşyalarınız sigortalanmalıdır.

Daha sonra belirlenen gün ve saatte profesyonel ekiplerimiz ofisinize gelerek eşyalarınızı zarar görmemesi adına özel ambalajlar ile paketleyip kolilemelidir. Beyaz eşyaların ve mobilyaların sökülüp paketlenmesi yapılmalıdır. Beyaz eşyaların ve mobilyaların monte-demonte edilmesi sürecinde uzman ekiplerin çalışması çok önemlidir. Eşyalarınızın tekrar kurulması sırasında zarar görmemesi ve işlevselliğini kaybetmemesi adına her aşamada profesyonel personel görev almalıdır.

Profesyonel Ofis Taşımacılık Hizmeti

Daha sonra belirlenen gün ve saatte ofis eşyalarınız yeni ofisinize taşınmalı ve eşyalarınızın kurulması sağlanmalıdır. Profesyonel ofis taşımacılık hizmeti ile eşyalarınızın zarar görmesini engelleyerek, profesyonel bir ekip ile zamanı doğru kullanarak yeni ofisinizde bir an önce hizmetinizi vermeye başlamanızı sağlayacak nakliye şirketleri tercih edilmelidir.

ofis taşıma hizmetleri

Ofis Eşyalarımız Zarar Görür Mü?

Ofisinizi taşımak istiyorsunuz ancak ofis eşyalarınızın fazla olmasından dolayı yolda taşınması sırasında çizilmesi veya kırılması endişesi taşıyorsunuz. Emek vererek aldığınız ve pahalı olan ofis eşyalarınızın taşınması sırasında yolda zarar görmemesi için eşyalarınız özel ve yumuşak ambalajlar ile paketlenmektedir. Firmamızın tüm hizmetleri ile ilgili olarak ofis taşımacılığı bölümüne giriş yaparak bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Ofis Taşımacılığı

Ayrıca eşyalarınızın yerleştirildiği ve nakliyatın gerçekleşeceği araçlarımızın iç kısmı eşyalarınızın zarar görmemesi adına özel dokumalar ile kaplanmaktadır. Nakliyat hizmeti sağlayan araçlarımızın rutin araç muayenesi yapılmakta, trafik sigortası yapılmakta ve ağır yük taşıma belgeleri bulunmaktadır. Şoförlerimiz ise uzun yol konusunda eğitim almış, nakliyat konusunda eğitimli, işinin ehli ekip elemanlarımızdır.

Ofis taşımacılığı nasıl yapılır sorusuna en iyi tanıtı veren Çolakoğulları Nakliyat bu süreçteki en büyük garantörünüz olacaktır. Tüm bu kaliteli hizmet anlayışımız ve profesyonel ekip çalışanlarımız ile ofis eşyalarınızın zarar görmeden yeni ofisinize taşınmasını sağlayan İstanbul nakliye şirketleri arasındayız.

Site Haritası