Çolakoğulları nakliyat firması olarak ofis taşımacılığında kampanyalar yaptık. Ofisten ofise taşımacılık hizmetlerimizde tüm müşterilerimize en uygun fiyatı vermekteyiz. Erken rezervasyonlarda %10 ve hatta %15’e varan kampanyalarımızdan faydalanabilirsiniz. Bunun için firmamızla iletişime geçebilir ve şirketimizden Türkiye’nin en profesyonel hizmetini alabilirsiniz.

Peki, ofis taşımacılığı hizmetlerinde bir firmanın profesyonelliği nasıl anlaşılmaktadır? Çolakoğulları nakliyat firması olarak siz müşterilerimize kurumsal ofis taşımacılığı hizmetini nasıl sunuyoruz?

Profesyonel ve İndirimli Ofis Taşıma Hizmetleri

Çolakoğulları nakliyat, ofis taşıma şirketleri arasında her zaman en profesyonel ve en güvenilir şirket olmuştur. Aynı zamanda kurumsal ofis taşımacılığı yapan en köklü ve en tecrübeli firmadır. Firmamızın tecrübesi 65 yıla dayanmaktadır. Yıllardır edindiğimiz tecrübelerle ofis taşımacılığı sektöründe her zaman öncü şirket olduk.

En Profesyonel Ofis Taşıma Şirketi: Çolakoğulları Nakliyat

Güven veren ve işinde profesyonel personellerle çalışmaktayız ve bu sektörün en kaliteli araç filolarına sahibiz. Müşterilerimizden aldığımız referanslar ve müşterilerimizin %100 memnuniyet yorumları da ne kadar iyi ve kaliteli hizmet verdiğimizi göstermektedir. Müşterilerimizin memnuniyetleri profesyonelliğimizi de kanıtlar niteliktedir.

Siz müşterilerimize profesyonel nakliyat hizmeti sunarken aynı zamanda sık sık ofis taşımacılığında kampanyalar yapmaya da devam ediyoruz. Kaliteli ve profesyonel hizmetten ise asla vazgeçmiyoruz.

Ofisinizin Taşınmasında En Uygun Fiyatlar

Ofis Taşımacılığında Kampanyalar
Ofis Taşımacılığında Kampanyalar

Hem tüm kurumsal ofis taşımacılığı fiyatlarında indirim yapıyoruz hem de en uygun fiyatları müşterilerimize sunuyoruz. Tüm araç filolarımız son derece moderndir ve içleri mobilyalıdır. Ofis taşımacılığı hizmeti veren bütün şirketlerin kapalı kasa araçlarla nakliyat yapması gerekmektedir. Şirketimizin araçlarının hepsi ofis taşıma için uygundur ve kapalı kasalıdır.

Ofis Taşımacılığında Profesyonel Hizmet

Ayrıca ofis eşyalarının ve değerli evrakların güvenle ve en hızlı şekilde taşınması gerekmektedir. Personellerimiz güven veren kişilerdir ve hizmet esnasında personellerimizin başında birde ekip yöneticimiz bulunmaktadır. Aynı zamanda şirketimiz hizmet öncesinde ücretsiz ekspertiz göndermektedir ve uzman incelemesinin ardından nakliyat sözleşmesi de yapmaktadır.

Nakliyat sözleşmesi hem müşterilerimiz hem de firmamız için güvencedir. Bu sözleşme müşterilerimize, firmamızın ne kadar profesyonel çalıştığını göstermektedir. Ayrıca paketleme hizmeti de sunmaktayız ve en iyi hizmeti her zaman en uygun fiyatlarla vermekteyiz.

Kurumsal Ofis Taşıma Fiyatlarında İndirim

Şirketimizin yaptığı kurumsal ofis taşımacılığında kampanyalar tüm müşterilerimiz içindir. Müşterilerimizin memnuniyeti firmamız için son derece önemlidir. Erken rezervasyon yaptırarak indirimlerimizden ve %10 ila %15’e varan kampanyalarımızdan yararlanabilmek için firmamızı 7/24 arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bununla birlikte hem telefonla hem de Facebook, Instagram, Twitter ve diğer sosyal medya hesaplarımızdan da şirketimize ulaşarak firmamızdan fiyat teklifi de alabilirsiniz.

Site Haritası