Profesyonel eşya depolama hizmetleri; taşımacılık ve depolama sektöründe önemli bir konudur. Çünkü başındaki kelimeden de anlaşılacağı gibi profesyonel olarak bu hizmeti sağlayan nakliyat şirketleri ile çalışmak önemlidir. Eşya depolama adı altında yüzlerce nakliyat firmaları türemiştir.

Kurumsal Eşya Depolama Hizmetleri

Çoğu ev taşımacılığı hizmetlerini bile doğru düzgün yapamazken depolama hizmetlerine de el atmaya çalışmaktalar. Bu konuda müşterilerimizin de dikkatli olması önemlidir. Maddi olarak elbette uygun bir bedel ile hizmet almak isteriz. Fakat ne yazık ki bu hizmetin ağırlığı ve sıkıntılı süreçlerinden dolayı taşımacılık ve depolama maliyetleri biraz bütçenizi geçebilir. Bu konuda emin olun ki hizmetten memnun kalarak; bir daha bu sorun olmuş şu sorun olmuş gibi olaylara girmezsiniz.

YouTube video

Özel Paketleme İle Depolama Hizmeti

Özel paketleme hizmetleri ile tüm eşyalarınız kutulanmaktadır. Yapılan tüm paketleme işlemleri sıfır malzemeler ile yapılmaktadır. Gerekli numaralandırma işlemleri tamamlandıktan sonra eşyalarınız firmamızın depolama alanlarına taşınmaktadır.

Çolakoğulları nakliyat ve depolama güvencesi ile siz değerli iş ortaklarımıza her zaman hizmet vermeye çalışmaktayız. Hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel ve kurumsal eşya depolama hizmetleri…

Profesyonel Ev Eşyası Depolama Hizmetleri

Şirketimiz kuruluşundan beri evden eve nakliyat hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Profesyonel eşya depolama hizmetlerine de 1970 yılından itibaren başlayan şirketimiz bu konuda birçok firmanın önüne geçmiştir. Hizmet adı altında yürütmüş olduğu sistemli taşımacılık ve depolama hizmetini en iyi şekilde müşterilerine aşılamaktadır.

Her depolama hizmetinde olduğu gibi tüm eşyalarınız için ücretsiz ekspertiz hizmetleri sunmaktayız. Firmamız tarafından eklplerimiz eşyalarınızın paketlemesine gelmeden önce tüm eşyalarınızı özel sigortalama hizmeti ile sigorta yaptırmaktadır

İstanbul Eşya Depolama Şirketi

Çolakoğulları depolama ailesi olarak İstanbul’un her iki yakasında da depolama hizmetleri sunmaktadır. Firmamızın eşya depolama sayfasını da ziyaret ederek depolama hizmetleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

YouTube video

Eşya Depolama Çolakoğulları

Depolama Hizmet Süreçleri

Eşya depolama hizmetleri için firmamız ile hem e mail hem de telefon üzerinden bizlerle bağlantı kurabilirsiniz. Şirketimiz; eşyalarınız için ön bir fizibilite çalışma yaparak sizlere depolama fiyatlandırması çıkarmaktadır. Yapılan değerlendirme sonucunda eşyalarınız ile ilgili gerekli anlaşmayı sağlayarak depolama sürecinin diğer adımlarına geçmektedir. Eşya depolama fiyat teklif şablonu için firmamızın eşya depolama sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Depolama hizmetlerinin diğer adımları; sözleşme yapılmaktadır Sözleşme yapıldıktan sonra gerekli sigortalama işlemleri tamamlanır. Daha sonra belirtilen tarihte firmamız çalışanları gelerek tüm eşyalarınızın paketleme işlemlerini tamamlarlar. Bu şekilde gerekli yükleme işlemlerini bitirerek nakliye hizmetini sonlandırırlar.

Firmamızın profesyonel eşya depolama hizmetleri ile ilgili videolarını Youtube sayfamızdan da takip edebilirsiniz. Ayrıca depolama bölümüne de tıklayarak depolama görsellerini de görebilirsiniz.

Site Haritası