İstanbul’un güvenilir taşıma şirketleri arasında yer alan Çolakoğulları nakliyat; 1956 yılından beri şehirler arası evden eve nakliyat hizmetlerini sunmaktadır. Şehirlerarası ev taşıma firmaları arasında en çok tercih edilen bir nakliyat firması olması bakımından her zaman bir adım önde gitmektedir. Firmamız şehirler arası nakliyat hizmetlerinde; tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir.

evden eve taşımacılık en iyi firma
evden eve taşımacılık en iyi firma

Şehirler Arası Ev Taşıma Firması: ÇOLAKOĞULLARI Nakliyat

Türkiye’nin gelmiş geçmiş en kaliteli nakliyat hizmetlerini sunan, müşteri memnuniyeti için her zaman çaba sarf eden Çolakoğulları ailesi; taşımacılık sektöründe her zaman öncü bir nakliyat firması olmuştur. Firmamız ev taşımacılığı hizmetlerine ek olarak ofis taşıma ve depolama hizmetleri de gerçekleştirmektedir. Şehirlerarası ev taşımacılığı alanında kendini çok iyi gösteren şirketimiz siz değerli iş ortaklarımıza 81 ilde hizmet vermektedir.

Şehirlerarası ev taşıma firmalarına baktığımızda internet ortamında binlerce nakliyat şirketine rastlamaktayız. Fakat gelin görün ki bu şirketler bünyesinde profesyonel eleman çalıştırmayı bırak doğru düzgün paketleme malzemesi olmayan insanlardan oluşmaktadır. İşte bu yüzden sektörde hem düzenin hem de kalitenin artması gerektiğini yıllardır savunan bir nakliyat şirketiyiz.

Sigortalı Ev Taşıma Hizmetleri 

İstanbul’un en eski taşıma şirketi olmamızdan dolayı hemen hemen herkes tarafından tanınan bir nakliyat şirketiyiz. Profesyonel kadrosu ve geniş araç filosu ile nakliyat faaliyetlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Ofis taşımacılığı ve ev taşımacılığı alanında nakliyat süreçlerini en iyi şekilde yönetmekteyiz. Sigortalama hizmetleri konusunda da aynı güvenceyi sağlamaktayız.

Profesyonel kadrolaşma ile her zaman müşterilerine güler yüz ile hizmet veren şirketimiz asla bu hizmetlerinden bir kaybı olmamıştır. Bu yüzden siz değerli iş ortaklarımızda aynı titizlik ile hareket etmeyi her zaman kendilerine bir kural olarak bilmiştir. Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. İnternet ortamında şehirlerarası ev taşıma firmaları ile ilgili araştırma yaparken dikkatli olmanızı öneririz.

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

profesyonel taşımacılık hizmetlerini en iyi şekilde gerçekleştirmek için yoğun bir şekilde mesai harcayan firmamız; sizlere kaliteli nakliye hizmetleri sunabilmek adına birçok hizmetinde yeniliklere gitmektedir. Şehirler arası nakliyat faaliyetlerinde her zaman dikkatli hareket eden firmamız bu konuda gerekli hassasiyeti göstermektedir.

Site Haritası