Sıkça Sorulan Sorular

Evden Eve Nakliyat | Ofis Taşıma | Depolama

İle İlgili Sorular ve Cevaplar

Firmamız tüm ev taşıma hizmetlerinde ücretsiz ekspertiz hizmetleri sunmaktadır.

Taşınma tarihinizi belirlediğiniz taktirde firmamıza taşınmadan en geç 1 hafta öncesinden bilgi vermeniz gerekmektedir.

Buzdolabının içindeki ürünlerimiz özel kutularımızda taşınmaktadır. Buzdolabı ve içi en son yüklenip boşaltma yerinde hemen indirip yerleştirmekteyiz.

Firmamızın tüm çalışanları bünyesinde sigortalı olarak hizmet veren personellerden oluşmaktadır. Dışarıdan herhangi bir personel alımı yapılmamaktadır.

Firmamız tüm ev taşıma hizmetlerinde yol sigortası yapmaktadır. Bu konuda net bir bilgi iletmek isteriz; hiç bir kullanılmış ev eşyasının taşıma sigortası yapılmamaktadır. Sadece seyir halinde yol sigortası yapılmaktadır.

Firmamızın tüm ofis taşıma süreçlerinde profesyonel destek verdiği firmaları Kurumsal referanslarımız sayfasından bakabilirsiniz.

Ofis taşıma hizmetlerinde tüm sigorta işlemleri ALLİANZ güvencesinde yapılmaktadır. Yapılan tüm sigorta bedelleri yapılan ekspertiz hizmetleri sonucunda netleştirilmektedir.

Ofis taşıma hizmetleri kapsamlı olduğu için en az 15 GÜN öncesinde bizlere bilgi vermeniz gerekmektedir.

Tüm ekspertiz hizmetlerimiz ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir. Taşıma hizmetlerinde en önemli belirleyici etken ekspertiz hizmetleridir.

Firmamızın hem Anadolu hem de Avrupa yakasında depolama alanları mevcuttur. Dilediğiniz bölgede depolama hizmeti alabilirsiniz.

Firmamız depolama hizmetlerinde tüm eşyalarınızı güvence altına alarak gerekli sigortalama hizmetlerini sağlamaktadır.

Depolama işlemleri 10 GÜN öncesinde organize edilmektedir. 

Aylık depolama ücretleri eşyanın miktarı kaplayacağı alan gibi birçok konuda net bir bilgi aldıktan sonra sizlere iletilmektedir.

Aradığınız Soruyu Sıkça Sorulan Sorular Kısmında Bulamadınız Mı?

Lütfen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

iletişim

Sosyal Medya Üzerinden Sorularınız Alabiliriz. 

Firmamız hakkında yada yapmış olduğu hizmetler ilgili sorularınıza cevap almak için İnstagram, Facebook gibi sosyal mecralardan da bizlerle bağlantı kurabilirsiniz. 7/24 sosyal medya hesaplarımızdan sizlere danışmanlık yapabiliriz. Her zaman müşteri memnuniyeti için gerekli tüm çalışmaları yapmış bulunmaktayız. Ve yapmaya devam edeceğiz.