Taklitlerimizden Sakının

Geçmişten bu yana taşımacılık sektöründe marka haline gelen ÇOLAKOĞULLARI Nakliyat firması; ne yazık ki bazı kendiniz bilmez şahısların farklı sektörden direkt olarak ismimiz yada benzerliklerinden yararlanarak firmamızın üzerinden haksız rekabet gerçekleştirmektedir. 

TEK KURUMSAL WEB ADRESİMİZ https://www.colakogullari.com.tr

Yukarıda bulunan kurumsal sayfamızı inceleyerek firmamızın taşımacılık hizmetleri ile ilgili yapmış olduğu tüm hizmet dallarını görebilirsiniz.

MARKAMIZ FAALİYET BELGEMİZ SİCİL GAZETEMİZ İNCELEYEBİLİRSİNİZ
Çolakoğulları Markamız
Faaliyet belgesi
SİCİL GAZETESİ

MAHKEME SÜRECİMİZ DEVAM ETMEKTEDİR.

Ne yazık ki bu süreci; farklı bir şekilde insanlara lanse ederek kendilerini haklı bir konuma getirmek için internet ortamında asılsız haberler, asılsız ilanlar vererek firmamızın ismini karalamaktadırlar. Bahsi geçen şahıslarla ilgili hem sözde firmalarına hem de kendilerine dava açılmıştır.

KAĞITHANE Bölgesinde Şubemiz Yoktur!

Bu süreçte internet ortamında arama yaparken lütfen dikkatli olunuz. https://www.sikayetvar.com üzerinden firmamızın adını kullanarak tüketici mağduriyetine neden olan şahısları iletişim bilgileri ile görebilirsiniz.

Firmamız tarafından tüm süreçler mahkeme heyetine sunulmuştur. Bu konuda en kısa sürede bu şahıslarla ilgili gerekli işlemler uygulanacaktır.

Şikayet Var