Tarihçemiz

ÇOLAKOĞULLARI NAKLİYAT Kimdir?

Çolakoğulları Araçlarımız 10
Çolakoğulları Araçlarımız 10

İnternet ortamında Tarihçemiz ile ilgili birçok bilgi vardır. Doğru bilgileri firmamız sizlerle paylaşmaktadır. Büyük bir tecrübeye sahip olan geçmişten bugüne kadar hem inşaat sektöründe hem de taşımacılık sektöründe büyük işlere imza atan kurumsal %100 TÜRK şirketidir. Firmamız yıllar boyunca özellikle evden eve nakliyat, ofis taşıma ve depolama alanına büyük hizmetler vermiştir.

Profesyonel ve güvenilir bir taşımacılık şirketi olmak için her zaman kaliteli iş ve müşteri memnuniyetine önem vermiştir. Firmamız isim bezerliği konusunda birçok şahıs ile mahkemelik olmuştur. Bu konuda lütfen müşterilerimizi uyarmak istiyoruz.

Yıllar geçtikçe hizmetleri üzerine hizmet, araç filosuna ekstradan araç, elemanları üzerine ekstradan eleman alarak şirketini hızlı bir şekilde büyütmektedir. 1956 yılında başlamış olduğu evden eve nakliyat serüvenine 1970 yılında ofis taşıma hizmetlerini ve 1990 yılında ise depolama hizmetlerini eklemiştir. 2012 yılından itibaren de uluslararası evden eve nakliyat hizmetlerini de ekleyerek sadece Türkiye değil, dünyanın her yerine adını duyurmaya başlamıştır.

1956’Dan Beri Kurumsal Taşımacılık Hizmetleri

Çolakoğulları nakliyat bir aile şirketi olmasından dolayı çalışanları genel olarak aile bireylerinden oluşmaktadır. Aile bireylerine sonrada eklenen insanlarda bu ailenin içine girerek ailenin bir parçası haline gelmiştir. Firmamız yıllardan beri olduğu gibi günümüzde de müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmuştur. Her zaman güvenli ve kaliteli bir hizmet verebilmek için kendisini zorlamıştır.

Günümüzde ÇOLAKOĞULLARI

Günümüze bakacak olursak; geniş araç filosu, İstanbul´un birçok bölgesinde depolama alanları ve binlerce referanslı müşteri kitlesi ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Firmamızın tarihçesine baktığımızda hizmetlerinde her zaman en iyiyi yakalamak adına büyük çabalar sarf etmekteyiz. Kuruluş gayesi üzerinde yapmış olduğu yenilikler ile her zaman popüler bir nakliyat firması olmuştur.

İstanbul merkez ofisli olmasına rağmen Türkiye’nin tüm illerine hizmet verebilmek için ülkenin önemli şehirlerinde merkez ofisler açmıştır.  Tarihçemiz ile ilgili birçok bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz. Ayrıca firmamızın tüm sosyal medya (instagram) hesaplarından firmamızı takip edebilirsiniz.