Türkiye’nin her bölgesine kaliteli nakliye hizmetleri sunan Çolakoğulları nakliyat; Tarihi eser taşımacılığı hizmetlerinde sizlere kaliteli bir şekilde destek vermektedir. Her firmanın yapamayacağı bir hizmet türü olan bu hizmeti bizlerden almak için hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Tarihi Eser Nakliyesi
Tarihi Eser Taşımacılığı

Tarihi Eser Taşımacılığı

Türkiye’nin tek kurumsal nakliyat firması olan Çolakoğulları nakliyat, 1956 yılından bu yana siz değerli iş ortaklarımıza kaliteli taşımacılık hizmetleri sunmaktayız. Evden eve nakliyat, ofis taşıma ve depolama hizmetlerinin yanında Müze taşımcılığı gibi tarihi eser taşımacılığı hizmetleri de sunmaktadır. Profesyonel ekibimiz ve geniş araç filomuz ile her türlü taşıma hizmetlerinizi başarılı bir şekilde karşılamaktayız. Yılların vermiş olduğu birikim ile hareket eden Çolakoğulları ve ailesi başarılı iş akışı ile günümüze kadar sektörde büyük işlere imza atmıştır.

Firmamız özellikle değerli eşyaların taşınmasında müşterilerinin ilk tercihi olmuştur. Gerek müze taşımacılığında gerekse de tarihi eser taşımacılığında her zaman kendini ön plana atmıştır. Sektörün vazgeçilmez nakliyat firması olarak anılan Çolakoğulları nakliyat, bu konuda önemli adımlar atmaktadır. Her taşıma hizmetinin sonunda yapmış olduğu taşımada elde ettiği başarı için müşteri görüş ve önerilerine dikkat etmektedir.

SİGORTALI VE GÜVENLİ TAŞIMACILIK HİZMETLERİ

Firmamız her zaman ekibine ve kadrosuna güvenir. Fakat yıllardan beri yapmış olduğu tüm taşıma hizmetlerine sigorta işlemlerini uygulamaktadır. Gerek ev eşyası gerek ofis eşyası olmak üzere tüm kurumsal hizmetlerde bile sigortalama işlemlerini yaparak ileride oluşabilecek her türlü kaza ve zarar karşı tedbirli hareket etmektedir. Siz değerli iş ortaklarımızda bu konuda firmamızdan destek almak isterseniz tek yapmanız gereken firmamızın kurumsal web adresinden firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Çolakoğulları ve ailesi daima sizlere kapılarını sonuna kadar açmıştır. Detaylı bilgi almak için https://www.colakogullari.com.tr adresine giriş yapabilirsiniz. Her konuda sizlere destek verebilecek tek gerçek nakliyat şirketi biziz.

Site Haritası