Çolakoğulları nakliyat firması olarak, Türkiye’nin her yerine ev taşımacılığı gerçekleştiriyoruz. Firmamız, şehirlerarası ev taşımacılığı işinde usta ve profesyonel bir hizmet vermektedir. Türkiye’de ev taşıma hizmetleri veren şirketler arasında hem en kaliteli hizmeti sunan hem de en çok aranılan ve tercih edilen şirketiz.

Peki, şehirlerarası evden eve nakliyat süreçleri şirketimiz tarafından nasıl yürütülmekte ve işlemektedir? Evden eve nakliyat hizmeti verirken sigorta ve sözleşme yapılıyor mu? Genel olarak şehirlerarası nakliyat hizmetleri ne kadar sürmektedir? İşte, bu ve bunlar gibi tüm soruların cevapları!

Şehirlerarası Ev Taşıma Hizmetleri

Türkiye’nin her yerine ev taşımacılığı da yapan Çolakoğulları nakliyat şirketi olarak, hizmette profesyonellik anlayışıyla çalışmaktayız. Tabii bu profesyonellik ve kaliteli hizmeti sağlarken şehirlerarası nakliyatta da yerine getirilmesi gereken bazı süreçler vardır. Tüm bu süreçler doğrultusunda ancak eşyaların şehirlerarası nakliyesi gerçekleşmektedir. Peki, şehirlerarası evden eve nakliyat süreçleri nelerdir?

Şehirden Şehre Evden Eve Nakliyat Süreçleri

Sehirlerarası evden eve nakliyat süreci, öncelikle firmamızın evinize ekspertiz göndermesiyle başlamaktadır. Firmamız tarafından verilen ekspertiz hizmeti ise tamamen ücretsizdir. Uzman incelemesiyle detaylandırılan sonuçlara göre sözleşme yapmaktayız. Müşterilerimizle aramızda yaptığımız sözleşmede belirtilen gün ve saatte de şehirlerarası nakliye işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Sigortalı Şehirlerarası Nakliyat Hizmetleri

Türkiye'nin Her Yerine Ev Taşımacılığı
Türkiye’nin Her Yerine Ev Taşımacılığı

Türkiye’nin 81 iline hizmet veren bir şirket olarak tüm eşyalarınızın nakliyesinden önce sigorta yapmaktayız. Ayrıca şirketimiz tam anlamıyla alanında tecrübeli personellerle çalışmaktadır ve eşyalarınız kaliteli bir ekiple taşınmaktadır.

Şehirlerarasında Ev Taşıma Hizmetleri Ne Kadar Zamanda Teslim Edilmektedir?

Şehirlerarası ev taşımacılığı mümkün olan en kısa zamanda gerçekleşmektedir. Tabii bunun için iki şehrin arasındaki mesafe önemli bir detaydır. Ayrıca, yol ve hava şartları gibi durumlarda hem tüm şehirlerarası taşımacılık şirketleri hem de firmamız için en önemli bir diğer etkendir. Hava ve yol koşulları müsait olduğu müddetçe şirket olarak, mümkün olan en kısa sürede Türkiye’nin her yerine ev taşımacılığı yapmaktayız.

En Profesyonel ve En Güvenilir Şehirlerarası Ev Taşıma Şirketi: Çolakoğulları Nakliyat!

Nakliyat sektörünün en eski şirketiyiz. Nakliyat sektöründe hizmet vermeye başladığımız yıllardan bu yana her zaman profesyonel, kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışını kendimize prensip edindik. Bunun karşılığını da her zaman siz değerli müşterilerimizden %100 müşteri memnuniyeti ve referans olarak aldık.

Güven veren ve güvence sunan Çolakoğulları firmamızdan şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti almak için şirketimizi telefonla arayarak iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca şirketimizden fiyat teklifi almak içinde firmamızı telefonla arayabilirsiniz. Şirketimizin Facebook, Instagram, Twitter ve diğer sosyal medya hesaplarından da firmamıza mesajla ulaşabilirsiniz.

 

 

Site Haritası