İstanbul’da popüler olan asansörlü evden eve nakliyat hizmetleri son yıllarda yoğunluk kazanmıştır. Yeni yapılan binaların faaliyete geçmesi ile tüm binalarda dış cephe asansörü istenilmektedir. Asansörlü nakliyat ücretleri da bu durumlarla birlikte şekil almaya başlamıştır.

Ev Ofis Taşımacılığında Asansörün Faydaları

Ev ve ofis taşımacılığını kolay bir hale getiren asansörlü nakliyat, son yıllarda en çok tercih edilen nakliye hizmetlerinden biri. Asansörlü evden eve nakliyat hizmetinde merak edilen konuların başında ise fiyatlar geliyor. Asansör firmaları tarafından sunulan asansörlü nakliyat fiyatları, temel birkaç faktöre göre değişkenlik gösteriyor. Asansörlü nakliye aracının kurulumu, 15 kat ve daha yüksek binalarda kullanılabiliyor. Fiyatlarda ise en önemli kriterler içinde evin ve eşyaların durumu, ek olarak kaçıncı katlarda işlem yapılacağıdır.

YouTube video
Asansörlü Nakliyat Fiyatları

Hızlı ve güvenli bir şekilde taşımanın gerçekleştiği asansörlü evden eve nakliyat bütçe bakımından herkese hitap etmesinin yanında, yüksek katlı binalarda taşımayı kolaylaştırması ile ön plana çıkıyor. İstanbul evden eve nakliyat konusunda asansörlü nakliyat hizmetleri taşımayı kolaylaştırması bakımından tercih edilmekte. Asansörlü nakliyat fiyatlarında ise hem eşya miktarı hem de kat önemlidir. 20. kat ile 4. kata asansörlü taşınma fiyatı farklılık gösterirken, 1+1 ev ile 3+1 ev asansörlü nakliyat hizmeti de farklı fiyat içerir.

Asansörlü Nakliyat Hizmetleri

Asansörlü nakliyat şirketleri ev ve ofis taşımacılığında hızlı ve güvenli bir operasyon için, asansör kullanmakta. Asansör, eşyaları evden indirirken ya da yeni eve taşırken, yüklemeyi ve taşınmayı kolaylaştıran bir yapıdır. Asansörlü nakliyat hizmetlerinin en iyi yanlarından biri, nakliyat aracının bina önlerine, site içine ya da sokak arası gibi yerlere girememesi durumunda da kullanılabilmesidir. Asansörlü ev taşımada, klasik nakliyat hizmetlerine göre eşyaların hasar alma olasılığı da oldukça düşüktür. Bu nedenle profesyonel nakliyat şirketleri tarafından sunulan asansörlü taşımacılık tercih edilebilir. Asansörlü nakliyat hizmetleri fiyatı için teklif alabilirsiniz.

Asansörlü Nakliye Ücretleri

Asansörlü evden eve taşıma, ortalamanın altında süren taşıma süreleri, eşyalara zarar gelmeyen güvenli hizmet ve aracın girebileceği en zor sokaklarda dahi kolayca taşıma imkanı vermesi ile öne çıkmaktadır. Asansörlü eşya transfer fiyatlarında en önemli konu evin büyüklüğü ve eşya sayısıdır. Bu nedenle aşağıdaki fiyatlar fark gösterebilir:

  • Asansörlü 1+1 ev taşıma fiyatı
  • Asansörlü 2+1 ev taşıma fiyatı
  • Asansörlü 3+1 ev taşıma fiyatı

İstanbul’da Bakırköy, Ümraniye, Ataşehir, Kadıköy ve Başakşehir başta olmak üzere tüm ilçelerde yaygın olan asansörlü evden eve taşımacılık hizmeti fiyat teklifi için, sektörün en köklü asansörlü ev taşımacılığı firmalarından Çolakoğulları ile iletişime geçebilirsiniz.

Asansörlü Ofis Taşımacılığı

Asansörlü ofis taşımacılığı, ofis taşıma işlemlerinde özellikle binada asansörün kullanımına izin verilmiyorsa ve ofis yüksek bir katta bulunuyorsa en iyi seçenektir. Ofis taşımacılığında, asansörlü nakliyat şirketlerinin çalışma yapabilmesi için ofis binasının konumunun ve ofisin balkon-pencere yapısının asansörlü nakliye için uygun olması gereklidir.

Ofis taşımacılığı için asansör kullanımı, rahat bir taşınma deneyimi ve kısa süre içinde işlemin tamamlanması gibi avantajlar sunmaktadır. Asansörlü ofis taşımacılığı fiyat teklifi için, kat, eşya sayısı ve diğer detayları belirtmeniz önemlidir. Çolakoğulları, en iyi asansörlü ofis taşımacılığı hizmeti ile birçok kurumsal şirketin taşınma sürecinde çözüm ortağı olmuş bir marka.

Tüm süreçleri en iyi şekilde organize eden firmamızın instagram hesabında da videoları inceleyebilirsiniz.

İstanbul Asansör Kiralama Ücretlerimiz

Eşya Miktarı

8.KATA KADAR

Boşaltma Dış Asansör Kiralama

8.KATA KADAR

Yükleme Dış Asansör Kiralama

1+1 Odalı Ev Eşyaları

1200 TL

1500 TL

2+1 Odalı Ev Eşyaları

1500 TL

1800 TL

3+1 Odalı Ev Eşyaları

1800 TL

2200 TL

 

 

 

NOT: FİYATLARIMIZ KESİN FİYATLAR DEĞİLDİR. AYRINTILI BİLGİLER DAHİLİNDE FİYATLAR NETLEŞTİRİLECEKTİR.

Site Haritası