Evden eve nakliyat hizmetlerinde kullanılan paketleme malzemeleri mevcuttur. Bu malzemeler çeşitlilik göstermektedir. Koli Bandı, Patpat, karton koli vb. birçok ev taşıma paketleme malzemeleri vardır. Bu ürünler insanların ev nakliyelerini kolaylaştırmanın yanında güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Profesyonel bir ekip ile bahsi geçen malzemelerin bir arada olduğu bir nakliye hizmetinde kusursuz bir hizmet alabilirsiniz.

Ev Taşımacılığında Kullanılan Paketleme Malzeme Listesi

 • Koli Bandı
 • Karton Koli
 • Plastik Kutular
 • Yuvarlak Silindir Koliler
 • Baloncuklu Patpatlar
 • Askılı Elbise Dolapları
 • Streç Film
 • Ambalaj İpleri
 • Beyaz Paketleme Kağıdı
 • Takım Çantası ve Matkap
 • Köşebent Malzemeleri
 • Battaniyeler

Yukarıda belirtilen malzemelerin her birinin önemi ev taşımacılığında çok yüksektir. Evden eve nakliyat süreçlerinde bu malzemelerin bir eksikliği hizmet kalitesini düşürmektedir.

Ülkemizde her geçen gün paketleme malzeme fiyatları artıyor. Bunun sebebi; dolar kuruna endeksli olmasıdır. Birçok konuda önemli adımlar atılsa da ne yazık ki fiyatlarda artış devam etmektedir. Fakat nakliye firmaları bu malzemeleri ev taşımacılığı hizmetlerinde kullanmak zorundalar. Bu yüzden paketleme malzeme fiyatları da nakliye fiyatlarını etkilemektedir.

Ev Nakliyesinde Koli Bandının Önemi Nedir?

Ev taşıma hizmetlerinde koli bandı çok önemlidir. Koli bandının kaliteli olması gerekir. Koli bandı mobilyaya yapışmaması gerekiyor. En büyük kötü sonuç müşteri mmenuniyetsizliğidir. Bu konuda dikkatli hareket etmeliyiz.

Cam Eşyaların Paketlemesinde Plastik Kutularının Önemi Nedir?

Ev taşımacılığında son yıllarda ortaya çıkan plastik kutular nakliyat firmalarına ve müşterilerine nefes aldırtmıştır. Artık insanların cam eşyalarının kırılma korkusu %100 yok oldu. Cam eşyaları güvenle taşımaktayız. Cam eşyalar plastik kutularla nasıl mı paketleniyor? Yan tarafta bulunan youtube videosu üzerinden hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz. Her şey sistemli ve nizami olarak gerçekleştirmekteyiz. incelemk için yotube videomuzu tıklayabilirsiniz.

Nakliyat Sektöründe Firmalar Ev Eşyası Paketlemesinde Dikkatli Olması Gerekiyor

Sektör içerinde yüzlerce nakliye firması vardır. Bu firmaların ev nakliye hizmetlerinde birçok malzeme kullanmaktadırlar. Bu malzemelerin bazıları iyi bazıları kötü çıkabilir. Bu konuda tedbirli hareket etmeleri gerekecektir. Sektörün ileri gelen firmalarına baktığınızda bu konuda önemli açıklamalar yapmışlardır. Paketleme malzemelerinin kalitesi fiyatı arttırabilir.

Evden Eve Nakliyede Battaniye ve Baloncuklu Paketleme Malzemesinin Önemi Nedir?

Ev Taşıma hizmetlerinde battaniye ve baloncuklu malzeme çok önemlidir. Kaba eşyalarınızın korunmasını sağlamaktadır. Beyaz eşya, koltuk, mobilyaların taşınırken köşelerine, üstüne ve altına zarar gelmemesi için Çolakoğulları nakliyat firması olarak tamamen paketlemekteyiz. Battaniye ve baloncuklu malzemenin kaliteli olmasına önem göstermekteyiz. Kalın ve sağlam malzeme kullanmak hizmetimizi en iyi şekilde sunmamızı sağlamaktadır. Ayrıntılı incelemek isterseniz yan taraftaki youtube videomuzu inceleyebilirsiniz.

askili elbise
Ev Taşımacılığında Paketleme

Ev Taşımacılığında Askılı Elbise Kolisinin Önemi Nedir?

Geçmişte ev taşımacılığında en büyük problemlerden biri olan askılı elbiselerin taşınma sorunu son yıllarda çözüldü. Sistemli ve pratik elbise dolapları ile artık elbiseleriniz kırışmadan sistemli bir şekilde taşınmaktadır. Ev nakliyesinde askılı elbiseler sıfır kullanılmaktadır. İnsanların özel elbiseleri için bu konuda firmamız çok hassas davranmaktadır. Askılıları ile birlikte hazıralanan elbise dolaplarına yerleştiriyoruz. Yeni yerde tekrardan askılıkları ile birlikte hazırda bulunan elbise dolaplarına takıp teslim ediyoruz. sağ taraftaki resimde de inceleme şansınız vardır.

Tüm Ambalaj Malzemeleri Önemli

Ambalaj malzemelerine önem vermeliyiz. Yoksa nakliye hizmetlerinde sorun çıkabilir. Evden eve taşımacılık hizmetlerinde sadece battaniye, koli, patpat ve plastik kutu önemli değildir. Onlar kadar önemli olan malzemelerde vardır. Ambalaj ipler, karton koliler, beyaz kağıt, streç film de önemlidir. Bu konuda firmamız ev taşıma paketleme malzemeleri ile ilgili sizlere önemli bilgiler sunmuştur. Yine paketleme görsellerimizi incelemek için paketleme bölümüze bakabilirsiniz.

Site Haritası