İstanbul Bodrum ev taşıma şirketi olarak size fiyatlar hakkında ayrıntılı bilgiler sunacağız. Günümüzde pandemi süreçleri ve Bodrum ilçesininde gelişmesi ile birlikte Şehirlerarası arası eşya transferi yoğunlaşmıştır. İstanbul Bodrum ev taşıma ücretleri ile ilgili araştırma yapan müşterilerimize kolaylık sağlamak adına bizlerde web sitemizden bu içeriği yayınlamak istedik. Sizlerde içeriğimizi inceleyerek süreçleri analiz edebilirsiniz.

İstanbul Bodrum Arası Evden Eve Nakliyat Ücretleri Ne Kadar?

1+1 Oda Ev EşyasıFiyat Teklifimiz: 6500 TL
2+1 Oda Ev EşyasıFiyat Teklifimiz: 8500 TL
3+1 Oda Ev EşyasıFiyat Teklifimiz: 10500 TL
İstanbul Bodrum Ev Taşıma Ücretleri

İstanbul Bodrum Ev Taşıma Kaç Gün Sürmektedir?

Son yıllarda yeni kamyonların çıkması, ülkemizde yolların çok iyi yapılması ile şehirlerarası nakliye hizmetleri de hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. İstanbul Bodrum arası ortalama 750 KM’dir. Ve Bir ev eşyasının bir gün yükleme 2. gün de boşaltılması yapılabiliniyor. Böylece İstanbul Bodrum arası ev taşıma hizmeti 2 gün sürmektedir. Bu bilgiler eşiğinde sizlerde seyahatlarınızı ona göre planlayabilirsiniz.

WhatsApp Image 2022 09 22 at 22.44.14 1
İstanbul Bodrum Nakliyat Hizmetleri

Bodrum-İstanbul, İstanbul-Bodrum Arası Parça Eşya Taşımacılığı Yapılıyor Mu?

Evet, Firmamız her iki lokasyon arasında gelişli gidişli ev taşımacılığı hizmeti yaptığı gibi parça eşya taşımacılığı hizmeti de gerçekleştirmektedir. Parça eşya taşımacılığı nedir sorusuna doğru ve hızlı cevap almak için parça eşya taşımacılığı linkine tıklayabilirsiniz.

İstanbul Bodrum arası parça eşyalarınızı güvenli bir şekilde firmamızın aracılığı ile taşıtabilirsiniz. Sistemli ve düzenli olarak nakliye süreçlerinizi takip etmekteyiz. İstanbul Bodrum ev taşıma ücretleri ile ilgili diğer tüm bilgileri firmamızın iletişim sayfasında da alabilirsiniz. Ayrıca firmamızı sosyal medya ağlarından İnstagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetlerimizi 1970 yılından beri gerçekleştirmekteyiz. Aynı zamanda şirketimiz 2010 yılından beri sürekli olarak İstanbul Bodrum evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Sayısız referanslarımız ile Bodrum bölgesinde müşteri kitlemiz oluşmuştur. Sizlerde ürünlerinizi firmamız aracılığı ile sistemli bir şekilde taşıtabilirsiniz. Günümüz taşımacılık hizmetlerinde simge olan bir nakliyat şirketiyiz. Yakında Bodrum ilçemizde de firmamız şubesini açacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site Haritası