Mazot Fiyatlarının Ev Taşıma Fiyatlarına Etkisi sorusu ile ilgili birçok araştırma yapmanıza gerek yok. Türkiye’de özellikle son 2 yılda ekonomik dengeler tamanen değişti. Alım gücünün git gide düştüğü enflasyonun yüzde yüzleri geçtiği bir durum söz konusu olmuştur. Doğal hali ile bu durum her sektörü etkilediği gibi evden eve nakliyat sektörünü de etkilemiştir.

Mazot Fiyatları Ne Kadar Arttı?

Mazot fiyatları 7 TL’den 30 TL’ye kadar çıktı. inanılmaz bir artış söz konusu oldu. Mazotun bu kadar artışının en büyük sebebi; DOLAR. ne yazık ki ülkemizde ithalatın yoğun olduğu için alımların dolar bazında yapılması kurun da etkisini göstermiştir. Her şeyin fiyatının arttığı gibi akaryakıt fiyatları da aldı başını gitti.

Ev Taşıma Ücretleri Ne Kadar Arttı?

Merakla beklediğiniz soruya geldik. Ev taşıma fiyatları son iki yıla oranla %50 arttı. Aslında çok büyük bir artış değil. Ama bu artışın yüksek olmamasının en büyük sebebi; sektörde çok sayıda firmanın olması ile birlikte ortaya çıkan rekabetten de kaynaklıdır. Yoksa her şeyin 3-4 katına çıktığı bir ortamda ev taşımacılığı neden 3-4 kat olmasın ki.

Ev Taşımacılığı Fiyatlarına Etki Eden Hususlar

  • Ambalaj Malzemeleri
  • Yakıt Maliyeti
  • İşçi Maliyeti
  • Taşınan Ürünlerin Sigorta Bedeli
Mazot Fiyatları
Mazot Fiyatları

Şehir İçi Ve Şehirlerarası Ev Taşıma Fiyatları Ne Kadar?

Şuan İstanbul gibi büyük bir ilimizde şehir içi ev taşıma fiyatları 3000 TL’den başlamaktadır. Şehirlerarası ev taşıma fiyatlarımızda 8000 TL’den başlamaktadır. Koli, Bant, Poşet, İşçilik ve Yakıtın da beraberinde getirdiği maliyetler fiyatlandırmaları bu şekilde oluşturmuştur. Çolakoğulları ailesi olarak bizlerde bu duruma karşıyız. Ama ne yazık ki uyum sağlamak zorundayız. Şehirlerarası evden eve nakliyat sayfamız üzerinden de fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Ayrıca firmamızın taşımacılık ile ilgili neler yaptığını da sosyal medya hesaplarımızdan instagram üzerinde de takip edebilirsiniz.

Mazot Fiyatlarının Ev Taşıma Fiyatlarına Etkisi ile ilgili araştırmalarınızı google arama motorlarında da yapabilirsiniz.

Site Haritası