Bahçeköy evden eve nakliyat hizmetimiz ile İstanbul’un Sarıyer ilçesinde bulunan Bahçeköy semtinde yaşayanlara İstanbul içi veya il dışı nakliye hizmeti sunmaktayız. Sizler de taşınma sürecinde iseniz ve güvenilir, kaliteli nakliye şirketi aramakta iseniz doğru adrestesiniz. Çolakoğulları Nakliyat ile Bahçeköy evden eve taşımacılık hizmetimizle sizlere sorunsuz ve uygun fiyatlar ile hizmet sunmaktayız.

Almayı düşündüğünüz nakliye hizmeti hakkında sormak istediğiniz tüm soruların cevaplarını web sitemizden veya web sitemizde yer alan iletişim numaralarımızı arayarak alabilirsiniz. Güler yüzlü ve nakliye alanında uzman müşteri temsilcimiz sizlere nakliye süreci ile detaylı bilgiler sunacaktır. Stres içinde bulunduğunuz taşınma sürecinde ilk andan itibaren sizlerin rahatlamasını sağlayacak ve sorunsuz bir şekilde taşınma sürecinizi tamamlamaya yardımcı olacağız.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Bahçeköy Evden Eve Nakliye

Bahçeköy evden eve nakliye süreci ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile başlamaktadır. Evinizde eşyalarınızın incelenmesi, yeni taşınacağınız evin konumuna göre sizlere fiyat tarifesi sunulacaktır.

Anlaşma yapıldıktan sonra taşınmanın yarattığı stresin azalacağını göreceksiniz. Bahçeköy evden eve taşıma hizmetimiz ile sizlerle belirlenen gün ve saatte evinizde olacağız. Siz sadece değerli eşyalarınızı yanınıza alıp gerisini bizlere bırakınız. Firmamızın Sarıyer evden eve nakliyat sayfasında da Bahçeköy bölgesi ile ilgili her türlü desteği alabilirsiniz.

Evden eve nakliye hizmetlerinde yılların verdiği deneyimle özel ekipmanlarımız ile eşyalarınızın paketlenmesini yapmaktayız. Eşyalarınızın zarar ve hasar görmemesi için teknolojiyi sonuna kadar kullanmaktayız. Paketlenen eşyalarınızı asansörlü taşıma ile yeni evinize taşıyarak hem eşyalarınızın zarar görme olasılığını azaltmaktayız hem de taşınma sürecinde sizlere zaman kazandırmaktayız. Ayrıca Allianz tarafından yaptığımız taşıma sigortası ile eşyalarınızın olası zararlarını karşılamayı garanti altına almaktayız

Evden eve nakliyat çolakoğulları

Bahçeköy Evden Eve Taşımacılık

Bahçeköy evden eve taşımacılıkhizmetlerimizdekiKoronavirüs önlemlerinin kapsamı yaşanan Pandemi sürecinin devam etmesi nedeniyle genişletilmiştir. Bu süreçte taşınmak zorunda olan müşterilerimizin aklını nakliyat sırasında Koronavirüs bulaşma düşüncesi meşgul edebilir.

Çolakoğulları Nakliyat ile Bahçeköy evden eve nakliyat hizmeti sunarken Koranavirüs önlemlerini hat safhaya çıkarmaktayız. Araçlarımızın her gün sonunda ozon ile dezenfektanı yapılmaktır. Ayrıca eşya paketlemelerinde kullan-at malzemeleri kullanmaktayız. Çalışanlarımızın düzenli aralıklar ile Covid-19 testleri yapılmakta ve özel ekipmanlar ve dezenfektanlar ile çalışanlarımız sizlere hizmet sunmaktadır. Firmamızın sosyal medya hesaplarımızdan instagram bölümüne de girerek bilgi alabilirsiniz.

Site Haritası