Etiler evden eve nakliyat hizmetlerini geçmişten bu yana sürdüren Çolakoğulları nakliyat firması; sizlere Etiler bölgesinde her türlü nakliye hizmetlerini sunmaktadır. Türkiye’nin profesyonel nakliyat şirketi olan Çolakoğulları nakliyat firması, Etiler evden eve taşıma hizmetlerini 1970 yılından beri profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir.  Etiler, İstanbul’un en gözde semtlerinden biridir.

Etiler Evden Eve Nakliye
Etiler Evden Eve Nakliyat

Etiler Evden Eve Taşımacılık %20 İndirim

Etileri evden eve taşımacılık hizmetlerinde son yıllarda büyük indirimlerle karşınıza çıkmaktayız. Geçmişten bu yana elit yapısını asla bozmayan nezih semtlerimizden biri olarak devam ettiren ilçelerimizden biridir. Bu ilçemiz ile firmamızın bağı uzun yıllara dayanır. Firmamız 1956 yılında Mecidiyeköy bölgesinde kurulduğunda mesafe olarak yakın bölgeler; Beşiktaş, Ulus ve Etiler idi. Bu bölgelerde hizmet veren firmamız her zaman profesyonel yapısını koruyarak hizmet verdiği bölgelerin önemini çok iyi kavrayarak hareket etmiştir.

Firmamız yıllarca ETİLER bölgesinde evden eve nakliyat hizmetleri sunduğu için artık günümüzde ETİLER EVDEN EVE NAKLİYAT denildiğinde akla ilk gelen nakliyat şirketi ÇOLAKOĞULLARI Nakliyat olmaktadır. Yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübe ile sürekli etiler bölgesinde iş yaptığı için bir taksi durağı gibi en dip sokaklarından en büyük caddelerine kadar her noktayı karış karış bilmektedir.

Etiler Nakliyat Şirketleri

Etiler nakliyat şirketleri ile ilgili birçok araştırma yapabilirsiniz. Fakat tüm firmalar arasında yapacağınız araştırmada en fazla 2-3 nakliyat firması ile karşı karşıya kalacaksınız. Firmamız her nakliye organizasyonu için aynı titizlik ve disiplin ile hareket eder. Hiçbir zaman müşteri memnuniyetsizliğine taviz vermez. Gerek kurumsal yapısı gerekse de profesyonelliği gereği müşteri memnuniyetini daima en üst seviyede tutar. Özel nakliye organizasyonları düzenleyen Çolakoğulları nakliyat, Etiler bölgesinde ev taşımacılığı hizmeti sunarken çok titiz bir şekilde hareket etmektedir.

ETİLER’İN EN KALİTELİ NAKLİYAT FİRMASI

Siz değerli ETİLER halkı da zamanı geldiğinde yeni yerlere taşınmak istediğinizde tek yapmanız gereken nakliye telaşına
kapılmadan Çolakoğulları nakliyat firması ile iletişime geçmenizdir. Firmamız yapmış olduğu organizasyonlar çerçevesinde kaliteli ekibi ve geniş araç filosu ile sizlere ev taşımacılığı hizmetini basite indirir.

Firmamız hakkında tüm detaylı bilgileri https://www.colakogullari.com.tr adresine giriş yaparak öğrenebilirsiniz. Firmamız Etiler bölgesinde sadece şehir içi evden eve nakliyat hizmetleri vermemektedir. Bu bölge içinde kurumsal ofis taşıma, eşya depolama hizmetleri verdiği gibi bunun dışında şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetleri de vermektedir. Özellikle ülkemizin batı ve güney kısımlarında bu hizmetlerini yoğun bir şekilde sizlere sunmaktadır.

guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
15 Ekim 2020 16:15

[…] Etiler evden eve nakliyat hizmetlerimiz: Parça eşya taşıma işlemin ilk aşamada müşteri hizmetlerimizi arayın. Taşınması gereken eşyanın genel özelliklerini, kimlik bilgilerini, adres ve telefon bilgilerinizi bırakın. Bu kategoride yanlış verilen bilgiler zaman kaybına neden olabilir. Bu nedenle verdiğiniz bilgiler gerçeği yansıtmalıdır. Verdiğiniz adrese firma elemanlarımız kısa sürede ulaşmaktadır. Elemanlarımız adresinize gelir gelmez eşyaları inceleyip paketlemektedir. Paketlenen eşyalar seri bir şekilde yük aracına yüklenmektedir. […]