Piyano Taşımacılığı hizmetlerinin tek kurumsal ve tecrübeli firması biziz. Türkiye’de taşımacılık hizmetlerinden biri olan Piyano taşımacılık, ülkemizde ne hassas taşımacılık hizmetleri içinde yer almaktadır. Profesyonel ve güvenilir bir nakliyat firması tercih edilmesi zorunlu olan bir hizmet dalıdır. Bu konuda nakliyat firmaları olduğu gibi direkt piyanocularda söz konusudur. Fakat ikinci el piyanoların taşınmasında olay nakliyat firmalarına kalmaktadır.

Piyano Taşımacılığı Hizmetleri

Piyano Taşımacılığı
Piyano Taşımacılığı

Piyano taşımacılığı hizmetlerini sürekli geliştiren ve kaliteli hale getiren firmaların başında gelmekteyiz. Ülkemizde son zamanlarda gelişen nakliyat hizmetlerine büyük bir profesyonellikle hareket eden Çolakoğulları nakliyat 1956 yılından bu yana sürdürmüş olduğu taşımacılık hizmetlerine özel taşımacılık hizmetlerini eklemiştir.

Özellikle para kasası taşımacılığından sonra piyano taşımacılığı hizmeti de veren firmamız bu konuda önemli adımlar atmıştır. Firmamız ister kuyruklu ister kuyruksuz piyano olsun her konuda önemli adımlar atmaktadır. Tüm piyano taşıma hizmetlerinde firmamız özel elemanları ile profesyonelce piyanonuzu taşınmasında size büyük destek sağlamaktadır. Bize sabit numaralarımız ve instagram adresimizden ulaşabilirsiniz.

Piyano Taşımacılığı ve Paketleme Fiyatları

Ofisteki Eşya MiktarıOrtalama Ofis Taşıma FiyatlarıKolileme Ücreti
1 Odalı Ofis Eşyası4000 TL – 10.000 TL2000 TL
2 Odalı Ofis Eşyası6000 TL – 12.000 TL3000 TL
3 Odalı Ofis Eşyası8000 TL – 14.000 TL4000 TL
+4 Odalı Ofis Eşyası ve ÜzeriEkspertiz YapılacaktırEkspertiz Yapılacaktır

Piyano Taşıma Firması Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler?

 • İki nokta arasındaki mesafenin uzun olması ihtimaline karşı, seçeceğiniz firmanın uzun yol deneyiminin olması gerekir. 
 • Firmanın araç filosu geniş ve piyano nakliyesi için de son derece uygun olmalıdır. 
 • Firma personellerinin işinde deneyimli ve güler yüzlü olması gerekir
 • Firma, müşteri memnuniyetine her daim önem vermelidir.
 • Müşterilere her daim kurumsal taşımacılık hizmetlerinin sağlanması gerekir. 
 • Ofis eşyası paketleme konusunda uygun malzemeler ve kaliteli işçiliğin yapılması da kesinlikle gereklidir.
 • Piyano taşıma fiyatları bakımından uygun seçeneklerin sunulması da gerekir.

Piyano Taşımacılığı Firması

Piyano Taşımacılığı
Piyano Taşımacılığı

Piyano nakliyesi yaparken birçok konuda dikkatli olmamız gerekecektir. İstanbul’un tüm ev ve ofislerine hizmet veren firmamız, piyano taşımacılık hizmetlerini en iyi şekilde organize etmektedir. Başarılı ve güvenli bir nakliye hizmeti için firmamız yapmış olduğu ön incelemelere göre gerekli organizasyonlarını öncesinden planlamaktadır. Yılların tecrübesine sahip olan şirketimiz siz değerli iş ortaklarına her açıdan gerekli konuda destek vermektedir. Ofis taşımacılığı ve ev taşımacılığı hizmetlerinde genel olarak karşımıza çıkan kuyruklu ve kuyruksuz piyano taşımacılığı hizmetlerinde firmamız özel ekip ve ekipmanları ile sizlere en iyi şekilde hizmetlerini sunmaktadır.

Firmamızın piyano nakliyesi hizmetlerinde nasıl işlemler yaptığını ve genel anlamda referanslarını incelemek adına https://www.colakogullari.com.tr adresine giriş yaparak inceleyebilirsiniz. Yılların deneyimli nakliyat şirketi ile çalışmaya hazırsanız hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamız özellikle piyano taşımacılığı hizmetlerini sadece İstanbul değil, Türkiye’nin her yerinde gerçekleştirmektedir. Firmamız şehir içi piyano taşıma hizmeti verdiği gibi şehirler arası nakliyat hizmetleri de vermektedir. Aynı zamanda bizi arayarak, kaliteli taşıma sürecimizden gönül rahatlığı ile faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda taşıma süresini büyük bir hassasiyet ile yönetmekteyiz.

Çolakoğulları Nakliyat Firmasını Tercih Etmenin Avantajları Nelerdir?

 • Ülke genelinde en çok tercih edilen eşya taşıma şirketidir. 
 • Eşya taşıma işlemine dair tüm hizmetleri en kaliteli şekilde sağlar. 
 • Firma bünyesinde profesyonel nakliye ekibi görevlendirilmiştir.
 • Bu firmada görev yapan tüm personellerin İSG ve SGK evrakları eksiksiz bir şekilde hazırlanmıştır. 
 • Oldukça geniş bir nakliye araç filosuyla hizmet verilmektedir. 
 • İstanbul eşya taşıma firması olarak şehrin tüm ilçelerinde bu hizmeti sağlanmaktadır. Binalar, plazalar, müstakil evler, villalar, daireler, ofisler, hastaneler, okullar ve daha birçok yerin eşya taşıma ihtiyacı bu firmadan karşılanabilir. 
 • Çolakoğulları Nakliyat, sigortalı nakliye hizmeti kapsamında Avrupa’nın en iyi sigorta şirketi olan Allianz Sigorta ile çalışmaktadır. 
 • Eşya taşımacılığı konusunda kendilerinden dilediğiniz sürelerde hizmet alabilirsiniz. 
 • Güvenilir eşya taşıma konusunda kendilerinden istediğiniz kadar da referans talep edebilme fırsatınız mevcuttur. 
 • Ayrıca ücretsiz ekspertiz hizmeti sayesinde tüm değer belirleme işlemleriniz Çolakoğulları Nakliyat firmasınca ücretsiz şekilde yapılmaktadır. 
 • Fiyat ve performans ilişkisi açısından en iyi nakliye firması olarak bilinmektedir.  

Profesyonel Nakliye Firmalarında Olması Gereken 9 Önemli Özellik

Profesyonel EkipGüçlü ReferanslarTecrübe Ekip
KurumsallıkHızlı ÇözümGüvenilirlik
PlanlamaPaketleme HizmetleriGeniş Araç Filosu
Site Haritası