Türkiye’de sigortalı ev taşıma hizmetlerini ilk başlatan nakliyat şirketiyiz. Sigortalı evden eve nakliyat süreçlerinde her türlü profesyonel desteği sağlamaktayız. Minimum 200 bin TL’den başlayan sigorta ile ev taşımacılığı yapmaktayız.

Sigortalı Ev Taşıma Ücreti Ne Kadar?

İstanbul’da sigortalı olarak bir ev nakliyesi yapılırsa ek masraf 200 TL’dir. Çünkü taşımacılık hizmetlerinde sigortalı ve sigortası olarak 2 türlü hizmette verilebilir. Çolakoğulları nakliyat tüm sigorta işlemlerini Allianz güvencesinde yapmaktadır. Sigortalı ev nakliyesi ile ilgili diğer tüm hususları firmamızın web sitesinde araştırabilirsiniz.

Sigortalı Ofis Taşımacılığı Hizmetleri
Sigortalı Ofis Taşımacılığı

Sigortalı evden eve nakliyat hizmetlerinde profesyonel olan Çolakoğulları nakliyat; sizlere ev taşımacılığı hizmetlerinde tüm eşyalarınızı ALLİANZ güvencesinde taşıma fırsatı sunmaktadır. Evet doğru adrestesiniz. Yılların güvenilir ve kaliteli ev taşıma şirketi olan Çolakoğulları nakliyat firması ile profesyonel taşımacılık hizmetlerinizi sigortalı bir şekilde alabilirsiniz. Her şey kaliteli ve özenli bir şekilde dizayn edilerek sizlere hizmet vermekteyiz.

Firmamız sadece ev taşımacılık hizmetlerinin yanı sıra ofis taşımacılığı hizmetlerini de gerçekleştirmektedir. Ülkemizde profesyonel olarak nakliye hizmetlerini sunabilen tek kurumsal nakliyat şirketi olmamız siz değerli iş ortaklarımızın erkenden rezervasyon olayına yöneltmektedir. Firmamız her zaman başarılı işlemler çıkarmak adına önemli çalışmalar gerçekleştirmektedir.

Sigortalı Evden Eve Taşımacılık

Sigortalı evden eve taşımacılık hizmetlerinin ilk başlangıcı Çolakoğulları nakliyat firması tarafından çıkmıştır. Firmamız ev taşıma hizmetleri boyunca tüm eşyalarınızı detaylı olarak özel sigortalama metodu ile garanti altına almaktadır. Ev eşyalarınızın içinde beyaz eşyalarınız, mobilyalarınız ve cam eşyalarınız gibi değerli eşyalarınız bulunmaktadır. Bulunan tüm eşyalarınızı firmamız ALLİANZ güvencesinde sigortalı bir şekilde taşımaktadır. Yılların deneyimli ve güvenilir nakliyat şirketi olan Çolakoğulları nakliyat firması bu konuda önlemler almaktadır.

Sigortasız Ev Taşımacılığına Dikkat

Ülkemizde sigortalı ev taşıma hizmetlerini düzenli bir şekilde sunabilen nakliyat şirketi azdır. Doğal olarak bu durumu bilmeyen müşterilerimiz uygun maliyet odaklı oldukları için bu firmaları tercih etmektedirler. Fakat; taşınma süreçlerinde her insanın başına gelebilecek kırılma, dökülme yani; zararlar karşı firma tarafından sigortalı nakliye hizmeti diye bilgi vermelerine rağmen karşılanmamaktadır. Bu da doğal olarak birçok sorun teşkil etmektedir. 1956 yılından beri bu sektörde olan firmamız; bu gibi durumlarla karşılaşmamak adına müşterilerine her zaman hizmet sektöründe sigorta işlemlerinin neleri kapsadığını neleri kapsamadığını detaylı bir şekilde iletmektedir.

Sigortalı Ev Taşıma

Sigortalı ev taşıma hizmetlerinde doğru adrestesiniz. Profesyonel ekibimiz ve geniş filomuza güvensek de her zaman işimizi sağlama almaktayız. İstanbul evden eve nakliyat şirketi olan firmamız tüm taşımacılık süreçleri boyunca sizlere her konuda destek vermektedir. İster şehir içi; ister şehirler arası evden eve nakliyat hizmetleriniz olsun; her zaman profesyonel ekibimiz ile evinizi iş yerinizi belirtilen sigorta hizmetleri dahilinde düzenli olarak eski yerden yeni yere taşımaktadır.Firmamız taşımacılık süreçleri boyunca sizlere profesyonel hizmetlerini düzenli bir şekilde sunmaktadır. Ayrıca firmamızın kurumsal web adresi olan https://www.colakogullari.com.tr adresimize de giriş yaparak taşımacılık faaliyetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.  Ayrıca instagram sayfamızdan da firmamızı takip edebilirsiniz.

Site Haritası