Kurumsal ofis taşıma şirketleri, eşyaların nakliyesi konusunda vatandaşlara en iyi şekilde hizmet sağlayan adreslerdir. Eşya taşıma işlemi, oldukça zor ve zahmetli olduğu için bunu alanında uzman şirketlerin yapması çok önemlidir. Bu sayede sürecin her türlü zorluğuna rağmen siz bu zorluklardan hiçbir şekilde etkilenmezsiniz. Ofis taşıma şirketleri, bu alanda gerekli desteği sağlayarak sizi büyük bir yükten kurtaracaktır. Kurumsal ofis taşıma şirketleri dendiğinde, herkesin aklına gelen ilk firma ise elbette ki Çolakoğulları Kurumsal Ofis Taşıma firmasıdır. 

İstanbul Kurumsal Ofis Taşıma Şirketleri

Kurumsal Ofis Taşıma Şirketleri
Kurumsal Ofis Taşıma Şirketleri

İstanbul kurumsal ofis taşıma şirketleri, bu hizmet dahilinde tercih edebileceğiniz en doğru adreslerdir demiştik. Ancak bu şirketler arasında da en iyi tercihi yapabilmeniz çok önemlidir. Zira o şirketin gerçek anlamda kurumsal olması ve müşterilerine de profesyonel seviyede hizmet sağlaması çok önemlidir. Eğer tam olarak bu standartlar dahilinde bir şirket araştırması yaparsanız, oradan gönül rahatlığıyla da hizmet alabilirsiniz. Özellikle de İstanbul gibi bir yerde taşımacılık yapan şirketler sayı bakımından oldukça fazladır. Yani bu şehirde iletişime geçeceğiniz adresin kesinlikle kurumsal ve hizmet kalitesi bakımından da iyi seviyelerde olması gerekir. 

Sizlere tam da bu konuda, Çolakoğulları Kurumsal Ofis Taşıma firmamızı önermek istiyoruz. İstanbul içi ve şehirlerarası ofis taşımacılığı firmaları arasında bizi tercih edebilirsiniz. 

Ofis Taşıma ve Ofis Eşyası Paketleme Fiyatları

Ofisteki Eşya MiktarıOrtalama Ofis Taşıma FiyatlarıKolileme Ücreti
1 Odalı Ofis Eşyası4000 TL – 10.000 TL2000 TL
2 Odalı Ofis Eşyası6000 TL – 12.000 TL3000 TL
3 Odalı Ofis Eşyası8000 TL – 14.000 TL4000 TL
+4 Odalı Ofis Eşyası ve ÜzeriExpertiz YapılacaktırExpertiz Yapılacaktır

Sigortalı Kurumsal Ofis Taşıma Şirketleri

Kurumsal Ofis Taşıma Şirketleri
Kurumsal Ofis Taşıma Şirketleri

Kurumsal ofis taşıma şirketleri, bu özelliklerinin yanı sıra aynı zamanda sigortalı hizmet de sunmalıdır. Bileceğiniz üzere, ofis taşıma işlemi esnasında her türlü problem ortaya çıkabilir. Yani hizmet aldığınız firma her ne kadar profesyonel de olsa, bazı sorunların ortaya çıkması çok olası bir durumdur. İşte tüm bu sorunlar esnasında meydana gelecek herhangi bir maddi hasarın sizlere yansıtılmaması da çok önemlidir. Bunun önüne geçmek için sigortalı ofis taşımacılığı yapan firmaları tercih etmelisiniz. Bu sayede, olası tüm maddi hasar sigorta şirketi tarafından karşılanacaktır. 

Sigortalı ofis taşıma hizmeti sunan Çolakoğulları Nakliyat, hiç şüphesiz ki bu konudaki en iyi tercihiniz olacaktır. Bize sabit telefon numaralarımızdan veya instagram adresimiz üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. 

Kurumsal Ofis Taşıma Şirketi Olan ÇOLAKOĞULLARI Firmasının Avantajları

  • Kurumsal ofis taşıma şirketleri arasında en çok tercih edilen seçenek olmalıdır.
  • Ofis nakliye Hizmetlerindeki Tüm Hizmetleri (Mobilya ve Elektronik Cihaz Montaj ve De Montaj, Kutulama, Sigorta VB…) Gerçekleştirmektedir.
  • Profesyonel Ekip ve Geniş Araç Filosu Mevcuttur.
  • Personeller İle İlgili İSG ve SGK Evrakları Tam Olup, Tüm Özel ve Devlet Kurumlarında Hizmet Verebilmektedir.
  • İstanbul’da Tüm İlçelerde Hizmet Verdiği İçin Tüm Binalarda, Plazalarda Taşıma Süreçlerini En İyi Şekilde Biliyor.
  • Avrupa’nın En İyi Sigorta Şirketi Olan ALLİANZ İle Çalışmaktadır.
  • Ofis Taşımacılığında Dilediğiniz Sürelerde Bitirebilecek Potansiyele Sahiptir.
  • Sizlere İş Bitirme Konusunda Dilediğiniz Kadar Referans Verebilmektedir.
  • Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti Sunarak İşlem Öncesinde Sizlere Tüm Konularda Bilgilendirme Sağlar.

Kurumsal Ofis Taşıma Firmalarının Özellikleri

Kurumsal ofis taşıma şirketleri, sahip oldukları özellikler bakımından müşterilerin zihninde olumlu bir profil oluşturmalıdır. Bu sayede o firmaların tercih edilebilirliği artar ve aynı zamanda müşteriler de kaliteli bir hizmet almış olurlar. Biz de Çolakoğulları Kurumsal Ofis Taşıma firması olarak sahip olduğumuz özelliklerin her daim müşteri odaklı olmasına önem gösteriyoruz. Sahip olduğumuz firma özelliklerini ise şu şekilde sıralayabiliriz. 

 ✅Kurumsallık✅Temiz ve düzenli ekipmanlar
 ✅Çözümcü yaklaşma✅Uygun fiyat avantajı
 ✅Profesyonel ekip✅Yüksek kaliteli ofis taşıma hizmeti
 ✅Asansörlü ofis taşıma✅Daimi müşteri memnuniyeti

Sizlerden Gelen Sorular

Kurumsal Ofis Taşıma Ücreti Ne Kadar?

Kurumsal ofis taşıma ücreti 4 bin TL’den başlar. Gidilecek mesafenin uzaklığı ve ofis eşyalarının yoğunluğuna göre de bu ücrette değişiklikler olabilir.

Ofis Taşıma İşleminde Sigorta Yapılıyor mu?

Evet, ofis taşıma işleminde Allianz Sigorta ile çalışıyor ve ofis eşyalarınıza sigorta yapıyoruz.

Ofis Taşıma İşlemi Kaç Gün Sürüyor?

Ofis taşıma işlemi genelde bir gün içerisinde tamamlıyoruz. Bu süre, ofis eşyalarınızın yoğunluğuna ve diğer temel sebeplere bağlı olarak değişebilir. 

Ofis Taşımada Kolileme Yapıyor musunuz?

Evet, firmamız ofis taşımada kolileme hizmeti de sunmaktadır. 

Ofis Taşımada Kolileme Fiyatları Ne Kadar?

Ofis taşımada kolileme fiyatları 2 bin TL’den başlamaktadır. Kolilenmesi gereken ofis eşyalarının miktarına göre fiyatta değişiklik olabilir.

Ekspertiz Hizmetiniz Var mı?

Evet, Çolakoğulları ekspertiz hizmeti avantajlarından da tamamen ücretsiz şekilde faydalanabileceksiniz.  

Site Haritası