Kurumsal ofis taşıma şirketleri, eşyaların nakliyesi konusunda vatandaşlara en iyi şekilde hizmet sağlayan adreslerdir. Eşya taşıma işlemi, oldukça zor ve zahmetli olduğu için bunu alanında uzman şirketlerin yapması çok önemlidir. Bu sayede sürecin her türlü zorluğuna rağmen siz bu zorluklardan hiçbir şekilde etkilenmezsiniz. Ofis taşıma şirketleri, bu alanda gerekli desteği sağlayarak sizi büyük bir yükten kurtaracaktır. 

Kurumsal ofis taşıma şirketleri dendiğinde, herkesin aklına gelen ilk firma ise elbette ki Çolakoğulları Kurumsal Ofis Taşıma firmasıdır. 

İstanbul Kurumsal Ofis Taşıma Şirketleri

İstanbul kurumsal ofis taşıma şirketleri, bu hizmet dahilinde tercih edebileceğiniz en doğru adreslerdir demiştik. Ancak bu şirketler arasında da en iyi tercihi yapabilmeniz çok önemlidir. Zira o şirketin gerçek anlamda kurumsal olması ve müşterilerine de profesyonel seviyede hizmet sağlaması çok önemlidir. Eğer tam olarak bu standartlar dahilinde bir şirket araştırması yaparsanız, oradan gönül rahatlığıyla da hizmet alabilirsiniz. Özellikle de İstanbul gibi bir yerde taşımacılık yapan şirketler sayı bakımından oldukça fazladır. Yani bu şehirde iletişime geçeceğiniz adresin kesinlikle kurumsal ve hizmet kalitesi bakımından da iyi seviyelerde olması gerekir. 

Sizlere tam da bu konuda, Çolakoğulları Kurumsal Ofis Taşıma firmamızı önermek istiyoruz. İstanbul ofis taşıma firmaları arasında bizi tercih edebilirsiniz. 

Kurumsal Ofis Taşıma Ücretleri

Ofis Taşıma FiyatlarıOfis Taşımacılığı Ücretleri Asansörlü Ofis Nakliye Fiyatları
Ofis Parça Eşya Taşıma Fiyatı3.000 – 5.000 ₺2.000 ₺
İstanbul Ofis Taşıma Fiyatı10.000 – 30.000 ₺2.000 ₺
1+1 Ofis Taşıma Ücretleri10.000 – 12.000 ₺2.000 ₺
2+1 Ofis Taşıma Ücretleri12.000 – 15.000 ₺2.000 ₺
3+1 Ofis Taşıma Ücretleri18.000 – 22.000 ₺2.000 ₺
4+1 Ofis Taşıma Ücretleri20.000 – 25.000 ₺2.000 ₺
Kurumsal Ofis Taşıma Ücretleri

Sigortalı Kurumsal Ofis Taşıma Şirketleri

Ofis taşımacılığı yapan firmalar, kurumsallıklarının yanı sıra aynı zamanda sigortalı hizmet de sunmalıdır. Bileceğiniz üzere, ofis taşıma işlemi esnasında her türlü problem ortaya çıkabilir. Yani hizmet aldığınız firma her ne kadar profesyonel de olsa, bazı sorunların ortaya çıkması çok olası bir durumdur. İşte tüm bu sorunlar esnasında meydana gelecek herhangi bir maddi hasarın sizlere yansıtılmaması da çok önemlidir. Bunun önüne geçmek için sigortalı ofis taşımacılığı yapan firmaları tercih etmelisiniz. Bu sayede, olası tüm maddi hasar sigorta şirketi tarafından karşılanacaktır. 

Sigortalı ofis taşıma hizmeti sunan Çolakoğulları Nakliyat, hiç şüphesiz ki bu konudaki en iyi tercihiniz olacaktır. 

Profesyonel Ofis Taşıma Şirketleri

Kurumsal bir firma, aynı zamanda profesyonel ofis taşıma konusunda da öncü olmalıdır. Zira profesyonellik, bu işin olmazsa olmazıdır diyebiliriz. Bu kapsamda müşterilere çözümcü yaklaşma, hizmet kalitesini yükseltmek ve güven vermek çok önemlidir. Bu kapsamda hizmet veren firmaların müşteriler açısından da daima tercih edilebilir yanlarının olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz. 

Profesyonel ofis taşıma şirketleri arasında adeta bir yıldız gibi parlayan Çolakoğulları Kurumsal Ofis Taşıma firmamızı tercih edebilirsiniz. 

Kurumsal Ofis Taşıma Firmalarının Özellikleri

Kurumsal ofis taşıma firmaları, sahip oldukları özellikler bakımından müşterilerin zihninde olumlu bir profil oluşturmalıdır. Bu sayede o firmaların tercih edilebilirliği artar ve aynı zamanda müşteriler de kaliteli bir hizmet almış olurlar. Biz de Çolakoğulları Kurumsal Ofis Taşıma firması olarak sahip olduğumuz özelliklerin her daim müşteri odaklı olmasına önem gösteriyoruz. Sahip olduğumuz firma özelliklerini ise şu şekilde sıralayabiliriz. 

 ✅Kurumsallık✅Temiz ve düzenli ekipmanlar
 ✅Çözümcü yaklaşma✅Uygun fiyat avantajı
 ✅Profesyonel ekip✅Yüksek kaliteli ofis taşıma hizmeti
 ✅Asansörlü ofis taşıma✅Daimi müşteri memnuniyeti

Sizlerden Gelen Sorular

Çolakoğulları Nakliyat Firması Bu İşi Ne Zamandır Yapıyor?

Firmamız, yarım asrı aşkın bir süredir ofis taşımacılığı hizmeti sağlamaktadır. İstanbul ofis taşımacılığı başta olmak üzere, ülkemizin her bir bölgesinde hizmet sağlamaktayız. 

Ofis Eşyalarına Sigorta Yapıyor musunuz?

Evet, işlemlerimize başlamadan önce ofis eşyalarınıza sigorta yaparak sizleri maddi anlamda güvence altına alıyoruz. Sigortalı ofis taşımacılığı hizmeti, firmamızın özellikle dikkat ettiği konular arasındadır. 

Neden Çolakoğulları Nakliyat?

Ofisten ofise taşımacılık konusunda oldukça deneyimli olan firmamız, hizmet kalitesini gün geçtikçe geliştirmektedir. En iyi ofis taşıma firmaları arasındayız ve bugüne kadar hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimizin memnuniyetini kazanmayı başardık. 

Ofis Taşıma Süreci Nasıl İlerler?

Ofis taşıma süreçleri, tamamen firmamızın kontrolünde ilerlemektedir. Ofisinize gelip, sizlere ücretsiz ekspertiz dahilinde fiyat bilgisi veririz. Sonra da eşyalarınızı paketleyerek nakliye aracımıza indiriyoruz. Ardından yeni adresinize ulaştırıp kurulumlarını gerçekleştiriyoruz. 

Site Haritası