Şehirler arası eşya taşıma fiyatları gidilecek kilometre bazında belirlenmektedir. Şehir içi nakliye ile şehirler arası nakliye arasında ücret farkı bulunması normaldir. Örneğin İzmir şehir içi nakliye firmasının İstanbul’da da şubesi var. Bu durumda sizden aracın dönüş ücretini talep etmeyeceklerdir. O nedenle yaygın bir şube ağına sahip olan nakliye firmaları ile taşınma işini gerçekleştirmenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Çolakoğulları Nakliyat firması olarak Türkiye’nin pek çok il ve ilçesinde yaygın bir şube ağına sahip olmanın verdiği destekle şehirler arası eşya nakliyat fiyatları konusunda pek çok firmaya nispetle daha ekonomik fiyatlar verebilmekteyiz.

Şehirlerarası ev taşıma ücretleri
Şehirlerarası ev taşıma ücretleri

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası nakliyat, bir şehirden başka bir şehre eşya ve ya başka bir emtia transferi yapma işlemidir. İstanbul evden eve nakliye gibi şehir içi eşya taşıma hizmetlerinden farkı ise eşyanın gideceği yolun çok daha uzun olmasıdır.

Zaten evinizi bir şehirden başka bir şehre taşımak oldukça zor ve komplike bir iştir. Bu bağlamda Çolakoğulları Nakliyat olarak her daim müşterilerimize en kaliteli hizmeti veren bir çözüm ortağı olduk. Eşyalarını taşıdığımız her aile bizim de ailemiz olur. Her taşınmalarında yanlarında olup müşterilerimizin hak ettiği en kaliteli hizmeti veririz. Firmamızın şehirler arası nakliyat hizmetleri için detaylı bilgi alabilirsiniz.

Şehirler Arası Eşya Taşıma Fiyatları Nasıl Hesaplanır

Şehirler arası eşya taşıma fiyatları nasıl hesaplanır diye bize sorulduğunda istenen hizmeti ve gidilecek uzaklığı sormaktayız. Çünkü gidilecek yol kadar verilecek hizmetin mahiyeti de önemli bir fiyat belirleyicidir. Eğer taşınacak eşyaların paketlenmesi ve yerleştirilmesi de isteniyorsa bu konuda profesyonel ekip ile gitmek zorunda olduğumuzdan fiyat da haliyle daha farklı olacaktır.

Sektörde lider firma olmanın verdiği sorumluluk ve bilinçle bu konuda da kalitemizi ortaya koymaktayız. Ama müşteri paketleme ve eve yerleştirme konusunda hizmet istemiyorsa fiyat daha ekonomik bir hale gelebilir.

Şehirler arası nakliyat fiyatları
Şehirler arası nakliyat fiyatları

Sadece ulaşım ve klasik evden eve eşya taşımacılığı yapılacaksa şehir içi evden eve taşıma işlemlerinde ödenen ücretin üzerine km bazına da fiyat ekleyerek şehirler arası eşya taşıma fiyatları buna göre hesaplarız. Siz de eşyalarınızı kaç liraya taşıtacağınızı ve alacağınız hizmetin mahiyetini öğrenmiş olacaksınız.

Çolakoğulları Nakliyat olarak taşıma sözleşmesinde belirtilen rakam dışında herhangi bir ek ücret talep etmemekteyiz. Ancak siz değerli müşterimiz sözleşmede yazılı olmayan bir hizmeti talep ettiği takdirde ücreti mukabilinde ve imkânlarımız çerçevesinde bu isteğinizi yerine getirmekteyiz. Firmamızın instagram sayfasını da ziyaret edebilirsiniz.

YouTube video

YouTube video

Site Haritası