Beşiktaş ofis taşımacılığı işlemi, İstanbul genelinde sıklıka tercih edilen bir işlemdir. Beşiktaş ilçesi dahilindeki işyeri sahipleri, bazı sebeplerden ötürü ilçe içerisinde ve başka bir ilçeye ofislerini taşımak isterler. İşte bu önemli işlem esnasında, eşyaların transfer edilmesi bir hayli zor olacaktır. Tabii bu zorluk, işlemleri kendi başınıza yapmaya çalışmanız durumunda sizleri muzdarip eder. İyi bir ofis taşıma firmasıyla anlaşma sağladığınızda, hiçbir sorun yaşamazsınız. İşte tam da bu noktada, kaliteli bir hizmet almak için Çolakoğulları Nakliyat firmasını tercih edebilirsiniz. 

Beşiktaş Ofis Taşıma

IMG 20240209 WA0156 3

Beşiktaş ofis taşıma firması seçerken çok dikkatli olmalısınız. Nüfus yoğunluğundan ötürü, bu kapsamda hizmet veren firmaların sayısı da oldukça fazladır. Bu firmalardan kaliteli bir seçeneğe yönelmeli ve kendilerinden duyduğunuz güven dahilinde hizmet almalısınız. Sizlere hiçbir şekilde güven vermeyen nakliyat firmaları, bu konuda elbette ki çok kötü bir seçenek olacaktır. O firmalardan direkt olarak uzak durmanızı öneriyoruz.

Ofis taşıma şirketleri aramalarınızda, tercihinizi her daim Çolakoğulları Nakliyat firmamızdan yana kullanmanızı öneriyoruz. Biz, bu işin öncü firması olarak tam yarım asrı seneyi aşkın bir tecrübeye sahibiz. Sizlerin de bu konuda bizi tercih etmesi demek, en iyi kalite standartlarına erişim sağlaması demektir. 

Beşiktaş Ofis Taşıma ve Paketleme Fiyatları

Ofisteki Eşya MiktarıOrtalama Ofis Taşıma FiyatlarıKolileme Ücreti
1 Odalı Ofis Eşyası4000 TL – 10.000 TL2000 TL
2 Odalı Ofis Eşyası6000 TL – 12.000 TL3000 TL
3 Odalı Ofis Eşyası8000 TL – 14.000 TL4000 TL
+4 Odalı Ofis Eşyası ve ÜzeriExpertiz YapılacaktırExpertiz Yapılacaktır

Ofis Taşıma Firması Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler?

  • Müşteri memnuniyeti ön planda olmalıdır
  • Müşterilerin talepleri dinlenmeli ve yeri geldiğinde sunulan hizmetler de bu taleplere göre belirlenmelidir. 
  • Müşterilere her daim sigortalı ofis nakliyesi hizmeti sunulmalıdır. 
  • Kurumsal ofis nakliyat hizmeti kapsamında, hizmet kalitesi en üst seviyeye çıkarılmalıdır. 
  • Ofis taşıma fiyatları uygun tarifelerde olmalıdır
  • Ofis eşyası paketleme hizmeti sağlanarak eşyalar güvenle taşınmalıdır

En İyi Beşiktaş Ofis Taşımacılığı Firması

Beşiktaş Ofis Taşımacılığı

En iyi Beşiktaş ofis taşımacılığı firması olarak siz de bizi tercih etmelisiniz. Bu sektör dahilindeki hizmet süremiz boyunca, binlerce kişiye kesintisiz olarak şehir içi ve şehirlerarası ofis taşımacılığı hizmeti sunduk. Hizmet sağladığımız tüm müşterilerimiz, bizden duydukları memnuniyeti defalarca dile getirdiler. Sizlerin de bizden hizmet alması, işini asla şansa bırakmayıp her daim doğru adımlar atmanız demektir. 

Biz, Beşiktaş ofis taşımacılığı konusunda kendimize fazlasıyla güveniyoruz. Eğer siz de sorunsuz bir hizmet almak istiyorsanız, bize sabit telefon numaralarımız üzerinden dilediğiniz zaman ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Profesyonel Ofis Taşıma Firmasının 9 Özelliği

Profesyonel Nakliyat EkibiBinlerce Memnun Müşteri7/24 Kolay Ulaşılabilirlik
✅Kurumsal Hizmet✅Hızlı Çözüm✅Güvenilirlik
✅Planlama✅Profesyonel PaketlemeHizmetleri✅Geniş ve Modern Araç Filosu

Beşiktaş Ofis Eşyası Paketleme

WhatsApp Image 2020 10 09 at 21.43.24 1 1

Beşiktaş ofis eşyası paketleme konusunda tamamen sorunsuz bir hizmet sağladığımızı belirtmek isteriz. Ofis nakliyat işleminin sorunsuz şekilde sağlanması için ofis eşyalarının özel paketlenmesi gerekiyor. Böylece eşyalar taşınma esnasında hiçbir şekilde zarar görmeyecektir.

İşte biz de bunu en iyi şekilde gerçekleştirmekte ve sizleri Beşiktaş ofis taşımacılığı sürecinde güvence kapsamında almaktayız. Ayrıca bize sabit telefonlarımızın yanı sıra instagram adresimizden de ulaşım sağlayabilirsiniz. Sizlere kaliteli bir hizmet sağlamak adına sabırsızlıkla bekliyoruz. 

Sizlerden Gelen Sorular

Beşiktaş Ofis Taşımacılığı Ücreti Ne Kadar?

Beşiktaş ofis taşımacılığı ücreti 4 bin TL’den başlamar. Gidilecek mesafenin uzaklığı ve ofis eşyalarının yoğunluğuna göre de bu ücrette değişiklikler olabilir.

Beşiktaş Ofis Taşıma İşleminde Sigorta Yapılıyor mu?

Evet, Beşiktaş ofis taşıma işleminde Allianz Sigorta ile çalışıyor ve ofis eşyalarınıza sigorta yapıyoruz.

Beşiktaş Ofis Taşıma İşlemi Kaç Gün Sürüyor?

Beşiktaş ofis taşıma işlemi genelde bir gün içerisinde tamamlıyoruz. Bu süre, ofis eşyalarınızın yoğunluğuna ve diğer temel sebeplere bağlı olarak değişebilir. 

Beşiktaş Ofis Taşımada Kolileme Yapıyor musunuz?

Evet, firmamız Beşiktaş ofis taşımada kolileme hizmeti de sunmaktadır. 

Beşiktaş Ofis Taşımada Kolileme Fiyatları Ne Kadar?

Beşiktaş ofis taşımada kolileme fiyatları 2 bin TL’den başlamaktadır. Kolilenmesi gereken ofis eşyalarının miktarına göre fiyatta değişiklik olabilir.

Ekspertiz Hizmetiniz Var mı?

Evet, Çolakoğulları ekspertiz hizmeti avantajlarından da tamamen ücretsiz şekilde faydalanabileceksiniz.  

Site Haritası