Çolakoğulları Nakliyat Büyükçekmece evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Çünkü biz İstanbul’un tamamında hizmet veriyoruz. Her ilçe için ayrı ayrı çalışma ekiplerimiz var. Bu sebeple de müşterilerimizi hiçbir zaman bekletmiyoruz. Kim nakliyat hizmetine ihtiyaç duyarsa anında bu hizmeti verebiliyoruz. Bu yüzden nakliyat sektörünü bilen herkes bizi yakından tanır. Buna rağmen bizi bilmeyenlerde vardır. Zaten bizim amacımız daha fazla kişiye ulaşmak. 

Büyükçekmece Evden Eve Taşımacılık 

İstanbul Türkiye’nin en kalabalık şehri ve bu sebeple de taşımacılık hizmetlerine duyulan ihtiyaç çok büyük. Üstelik bu işi düzgün yapabilen firmaların sayısı bir hayli az. Çünkü tecrübesiz diyebileceğimiz nakliye firmaları çok fazladır. Ancak taşımacılık hizmetlerindeki en kritik noktalardan biri hizmet alınan firmanın tecrübesidir. Çolakoğulları Nakliyat, 1956’dan beri bu sektörün içerisindedir. Bu yüzden de taşımacılık sektörünün en tecrübeli firmalarından birisi biziz. 

Büyükçekmece Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat

Çolakoğulları Nakliyat olarak evden eve nakliyat sektörüne birçok yenilik kazandırdık. Bunlardan bir tanesi de asansörlü taşımacılıktır. Özellikle de yüksek katlı binalarda asansör sistemleri kullanıyoruz. Böylece dar merdivenlerden geçmek zorunda kalmıyoruz. Eşyalarınızı yere kurduğumuz asansör sistemi ile doğrudan balkona ulaştırıyoruz. Asansör sistemleri nakliyat işlemlerinin hem kısa hem de daha güvenli bir şekilde gerçekleşmesini sağlıyor. 

Asansörlü evden eve nakliyat taşımacılık maliyetlerini de düşürmektedir. Çünkü merdivenler aracılığıyla yapılacak bir taşıma işleminde çok fazla eleman kullanılması gerekir. Oysa asansörlü taşımacılıkta daha az elemanla daha kısa sürede işlemleri tamamlıyoruz. Sizlerde güvenli ve hızlı nakliyat işlemleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizleri çok daha detaylı bir şekilde bilgilendirecektir.  

Büyükçekmece Sigortalı Taşımacılık Hizmetleri 

Bir nakliyat firması olarak şunu belirtmeliyiz ki, nakliyat firmalarına asla güvenmemelisiniz. Çünkü bu işi gayri resmi olarak yapan birçok firma var. Bu firmalar kendi reklamlarını yaptırıp çok fazla müşteri topluyorlar. Fakat bu firmaların kurumsal bir yapıları yok. Bu tip firmalardan hizmet aldığınızda eşyalarınıza bir zarar gelirse bunun sorumluluğunu asla almazlar. Biz ise sigortalı taşımacılık hizmeti veriyoruz. Yani nakliyat işlemlerinden önce müşterilerimizin eşyalarını sigortalıyoruz. Böylelikle müşterilerimizin eşyalarına bir zarar gelmesi durumunda bu zararı biz ödüyoruz. Toparlayacak olursak, müşterilerimizin hiçbir zaman mağdur olmamasını sağlıyoruz diyebiliriz. 

Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat Fiyatları 

Her firmanın vereceği nakliyat hizmeti bir olmaz. Aynı şekilde evden eve nakliyat hizmetlerinde fiyatlarda çok değişkendir. Çolakoğulları firması olarak nakliyat sektörüne girerken uygun fiyatlarla kaliteli hizmet vermeyi kendimize düstur edindik. Bu yüzden de diğer firmalara göre daima daha iyi fiyat teklifleri sunduk. Ayrıca verdiğimiz hizmetin kalitesi de müşterilerimiz tarafından daima beğenildi. Sizlerde uygun fiyatlarla evinizi taşıtmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Taşımacılık hizmetlerini nasıl verdiğimizi görmek için ise instagram sayfamıza göz atabilirsiniz. 

Site Haritası