Sürekli ev nakliye hizmeti almayız. Ve bu yüzden de hizmet sürecinin nasıl işlediğiniz de bilemeyiz. Peki ev taşımacılığında püf noktalar nelerdir? İşte bu soruya doğru cevaplar için bu sayfadasınız.

Günlük yaşantımızda her gün ev taşımayız. Ev taşımacılığı zamanı geldiğinde de birçok tedbir almalıyız. Çolakoğulları ailesi olarak; sizlere evden eve nakliyat hizmetleri almadan önce almanız gereken tedbirleri açıklayacağız.

Evden Eve Nakliyatta Müşterilerin Dikkate Alması Gerektiği Püf Noktaları

 • Ev taşımacılığından önce nakliyat firmasını çok iyi bir şekilde araştırmalıyız.
 • Nakliyat şirketinin geçmişine, referanslarına dikkat etmeliyiz.
 • Ev taşımacılığının olmazsa olmazlarından olan sigortaya önem vermeliyiz.
 • Nakliyat hizmetlerinde çalışacak personellerin profesyonel olması gerekiyor.
 • Tüm ürünlerin çok iyi bir şekilde ambalajlanması gerekmektedir.
 • Ev taşımacılığında önceden özel eşyalarımızı yanımıza almalıyız.
 • Yeni evimizin tüm eksiklerinin bittiğinde evimizi taşıtmalıyız.
evden eve nakliyat puf noktalar
Evden Eve Nakliyat Puf Noktalar

Yukarıda bahsi geçen konular dışında birçok durum söz konusudur. Ayrıntılı olarak https://www.colakogullari.com.tr adresinden de ulaşabilirsiniz.

Ev taşımacılığında püf noktalar için araştırma yaptığınızda farklı fikirlerde ortaya çıkmaktadır.

 • Eşyalarınızı taşıtmadan önce çizik ve kırıklarınızı baştan bilmelisiniz.
 • Ev eşyalarınızın yeni yerde yerleştirme işlemleri bittiğinde kontrol etmelisiniz.
 • Nakliyat sözleşmesini almayı unutmayınız. Sözleşmeyi iş bittikten sonra yırtıp atabilirsiniz.
 • Elektronik ürünlerinizin çalışıp çalışmadığına bakmalısınız.

Tüm süreci ayrıntılı bir şekilde analiz ederek sonuca gitmelisiniz. Hem nakliyat şirketi hem de siz mağdur olmayın.

Türkiye’de Evden Eve Nakliyat Şirketleri Ve Müşteri İlişkisi

Türkiye’de ev taşımacılığı bir sektör olmadığı için denetleme çok azdır. Bu yüzden her önüne gelen bir nakliyat firması olarak ortaya atılıyor. İnternet ortamının ekmeğinden faydalanıyorlar. Müşteriler de bu konuda ne yazık ki mağduriyetler yaşamaktadır. İşte bu yüzden yıllardır yaran bu kana hiç bir devlet dairesi tampon yapmamaktadır. Üstüne üstlük ağır şartlar getirerek nakliyat firmasının farklı yollara başvurmasına neden olmaktadır.

Bu durum tüm sosyal medya mecralarında yer alıyor. İnstagram hesabımız üzerinden sürekli olarak paylaşımlar yapıyoruz. Son yıllarda bu durum biz nakliyat firmalarına büyük sorunları da beraberinde getirmiştir.

Ofis Eşyası Taşımacılığında Puf Noktalar

Ev taşımacılığı ile ilgili birçok yazı yazdık. Çolakoğulları nakliyat firması olarak ofis taşımacılığı hizmeti de sunuyoruz. Peki aynı süreç ofis taşımacılığı içinde geçerli midir? Evet aynı süreç ofis taşımacılığı içinde geçerlidir. Ofis taşınırken ofis ile ilgili tüm sorumluluğu sahip olan ofis yetkilisi de nakliyat firmasının işe başlamadan önceki tüm tedbirleri en iyi şekilde alması gerekiyor.

Özellikle ofis taşımacılığında bu süreç çok önemlidir. Çünkü; oluşabilecek tüm sorunlar önce ofis çalışanı sonrada nakliyat firmasına dokunacaktır. Süreci çok iyi bir şekilde analiz etmek gerekiyor. Bu yüzden ofis eşyası taşımacılığı ile ilgili ofis taşımacılığı sayfamızda nelerin yapabileceğini incelemenizi tavsiye ederiz.

Ev Taşımacılığında Personellerin Özellikleri

Ev taşımacılığında en çok dikkat edilen konu personeldir. Personellerin profesyonel, güler yüzlü işini iyi yapan insanlardan oluşması gerekiyor. Nakliyat firmasına referans kazandıracak en önemli kiritik konu personeldir. Personeller üzerinde verilecek eğitimlerle ev taşıma şirketi büyür. Bunun dışında kullandığı kaliteli malzemelerin personel ile özdeşleşmediği sürece hiç bir anlam ifade etmez.

Site Haritası