Çengelköy evden eve nakliyat ile İstanbul’un tarihi ve mistik ilçesi olan Üsküdar’ın Çengelköy semtinde sizlere hizmet sunmaktan gurur duymaktayız. Evden eve nakliyat hizmetinde yılların verdiği deneyim ile Çolakoğulları Nakliyat’ın güvencesi altındasınız. Çengelköy evden eve taşımacılık hizmetimizi yaklaşık 1956 yılından itibaren yapmaktayız. Yılların verdiği deneyim ile hizmetlerimizdeki kaliteyi her geçen gün artırmakta ve son teknolojik malzemeler ile sizlere nakliye hizmeti sunmaktayız.

Yeni bir eve taşınmak sizler için heyecan verici olmaktadır. Ancak eşyalarınızın sağlam ve hızlı bir şekilde taşınması da bir o kadar stres yaratmaktadır. Emek vererek aldığınız eşyaların sağlam bir şekilde yeni eve taşınması için kurumsal ve profesyonel nakliye şirketi aramaktasınız. Web sitemizde yer alan referanslarımıza bakarak evden eve nakliyat hizmetimizin kalitesini anlayabilirsiniz.

Ev Taşıma Tüyoları
Ev Taşıma Tüyoları

Çengelköy Evden Eve Taşımacılık

Çengelköy evden eve taşımacılık ile sizlere şeffaf ve doğru bir şekilde nakliye hizmeti sunmak tek amacımızdır. Nakliye alanında uzman olan müşteri temsilcimiz ile iletişim kurmaya başladığınız andan itibaren profesyonel hizmet ağımızı görmeye başlayacaksınız.

Müşteri temsilcimiz sizlere evden eve nakliyat hizmetimiz hakkında detaylı bilgiler sunacaktır. Daha sonra ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile eşyalarınızın tespiti yapılacak ve fiyat tarifesi sunulacaktır. Taşınma işleminin gerçekleşeceği gün ile ilgili karar verilecek ve belirlenen gün ve saatte taşınma işlemi başlatılacaktır. Sizler sadece değerli eşyalarınızı yanınıza alınız ve gerisini Çolakoğulları Nakliyata bırakınız. Geniş araç filosu, alanında uzman çalışanları, asansörlü taşımacılığı ile Çengelköy evden eve taşımacılık hizmetini profesyonel bir şekilde sunmaktayız.

YouTube video

Çengelköy Nakliyat Şirketleri

Çengelköy nakliyat şirketleri arasında İstanbul ilinde parmakla gösterilen bir şirketiz. Çünkü evden eve nakliye işinde yılların verdiği deneyim ile kurumsal ve profesyonel hizmet sunmaktayız.

Taşıma alanında son model araçlarımız, hizmet içi eğitimler ile alanlarında uzmanlaşmış  çalışanlarımız ile güvenilir hizmet sunmaktayız. Ayrıca eşyalarınızın olası zararlarının karşılanması adına Allianz sigorta ile yaptığımız işbirliği sayesinde eşyalarınızı güvence altında almaktayız. Profesyonel nakliyat hizmetleri ile ilgili İnstagram sayfamızı takip edebilirsiniz. Ayrıca evden eve nakliyat sayfamıza girerek nakliyat hizmetlerinde altın kuralları da öğrenebilirsiniz.

Yaşanan Covid-19 günlerinde Çengelköy evden eve nakliyat hizmeti sunarken sizlerin sağlığı ilk önceliğimiz olmaktadır. Araçlarımızın her gün dezenfektanı yapılmaktadır. Çalışanlarımızın aralıklar ile Covid-19 testleri yapılmakta ve eşya taşımacılığı esnasında özel ekipmanlar giyilmektedir. El dezenfektanları ve kullan-at malzemeler ile eşyalarınızın el teması kurulmadan taşınmasını sağlamaktayız. Aldığımız tüm önlemler ile yaşanan Covid-19 sürecinde de Çolakoğulları Nakliyat ile farkımızı göstermekteyiz.

Site Haritası