En çok tercih edilen ofis taşıma şirketi, bu alanın en iyi firmaları olarak öne çıkar. İnsanlar da ofis taşımacılığı işlemleri için öncelikli olarak bu adreslerden hizmet almak istemektedir. Böylece ofislerin sorunsuz bir şekilde taşınması mümkün olmaktadır. Zaten bu hizmet için de uzman bir firmadan yardım almanız gerektiğinin şart olduğunu özellikle vurgulamak istiyoruz. Aksi halde asla istediğiniz gibi bir hizmet almanız mümkün olmayacaktır. En çok tercih edilen ofis taşıma şirketi ise Çolakoğulları Nakliyat firmasıdır. 

Referanslı Ofis Taşıma Şirketi

IMG 20240209 WA0157 3

Referanslı ofis taşıma şirketi ile çalışmak, ofis taşıma sektöründe atacağınız en doğru adım olacaktır. Bu sektörde, elbette ki çok sayıda firmayla görüşme sağlayabilirsiniz. Ancak bu firmaların her biri güvenilir ve kurumsal değildir. Siz, tüm bu seçenekler arasından en çok tercih edilen ofis taşıma şirketi ile anlaşma sağlamalısınız. Bu sayede de istediğiniz gibi bir ofis taşımacılığı hizmeti elde etmeniz mümkün olacaktır. 

Biz de bu kapsamdaki müşteri hassasiyeti ve gereksinimlerinin ziyadesiyle farkındayız. Sizlere de zaten tam olarak bu kapsamda hizmetler sağlayacak ve ödediğiniz paranın hakkını sonuna kadar vereceğiz. Bize sabit telefonlarımızdan veya instagram adresimizden kolayca ulaşabilirsiniz. 

Ofis Taşıma ve Ofis Eşyası Paketleme Fiyatları

Ofisteki Eşya MiktarıOrtalama Ofis Taşıma FiyatlarıKolileme Ücreti
1 Odalı Ofis Eşyası4000 TL – 10.000 TL2000 TL
2 Odalı Ofis Eşyası6000 TL – 12.000 TL3000 TL
3 Odalı Ofis Eşyası8000 TL – 14.000 TL4000 TL
+4 Odalı Ofis Eşyası ve ÜzeriExpertiz YapılacaktırExpertiz Yapılacaktır

En Çok Tercih Edilen Ofis Taşıma Şirketi Avantajları

✅ Sigortalı Nakliyat Hizmeti:Sözleşmeli Taşıma Hizmeti
✅ Asansörlü Taşımacılık:Vinçli Asansörlü Taşıma Hizmeti
✅ Firma Vergi Levhası Bulundurma:Kurumsal Şirket Olmanın Göstergesi
✅ Firma K3 Yetki Belgesi:Yetkili Mecralarca Onaylı Firma

En İyi Ofis Taşıma Şirketi Hangisidir?

ofis tasima sirketi 2

En iyi ofis taşıma şirketi hangisidir aramalarında öne çıkan firmalar mevcuttur. Yani sektör genelindeki firmaların tamamından dilediğiniz gibi hizmet alamazsınız. Ofis taşımacılığı, sadece uzman firmalarca gerçekleştirilmelidir. Aksi durumda net şekilde mağdur edilirsiniz. Bizim gibi uzman bir firmadan yardım almanız ise kazançlı çıkmanızı sağlar. Çolakoğulları Nakliyat firması olarak şehir içi ve şehirlerarası ofis taşımacılığı konusunda kesintisiz hizmet sağlıyoruz. 

En çok tercih edilen ofis taşıma şirketi olmamız, asla bir tesadüf değildir. İşte tüm bunları, yüksek seviyeli iş kalitemize borçluyuz. Elbette ki siz de bizim sektördeki uzmanlığımızdan dilediğiniz gibi faydalanabileceksiniz. 

En Çok Tercih Edilen Ofis Taşıma Şirketi Özellikleri

Profesyonel Nakliyat EkibiBinlerce Memnun Müşteri7/24 Kolay Ulaşılabilirlik
✅Kurumsal Hizmet✅Hızlı Çözüm✅Güvenilirlik
✅Planlama✅Profesyonel PaketlemeHizmetleri✅Geniş ve Modern Araç Filosu

Tecrübeli Ofis Taşıma Şirketi

jonshon control 1

Tecrübeli ofis taşıma şirketi ile işbirliği yapmak, elbette ki herkesin bu konudaki en birincil hedefidir. Zaten ofis eşyalarınızın taşınması işleminde uzman bir firmadan hizmet almanız şarttır. Biz, Çolakoğulları Nakliyat firması olarak bu sektörde yarım asrı aşkın süredir var olan bir deneyime sahibiz. Sizlere de bu deneyimimiz kapsamında hizmet sağlamayı hedefliyoruz.

Bizimle iletişime geçerek her daim en iyisini elde edebilirsiniz. Amacımız, ofis taşıma konusunda ödediğiniz ücretin karşılığını en iyi şekilde almalısınız. İşte bunun için de en doğru adres biziz. Bize dilediğiniz zaman kolayca ulaşmanız mümkündür. Biz, ofis taşıma şirketleri arasında her daim ön plandayız. Ayrıca en çok tercih edilen ofis taşıma şirketi olduğumuzu da rahatlıkla ifade edebiliriz.

Sizlerden Gelen Sorular

Ofis Taşıma Ücreti Ne Kadar?

Ofis taşıma ücreti 4 bin TL’den başlar. Gidilecek mesafenin uzaklığı ve ofis eşyalarının yoğunluğuna göre de bu ücrette değişiklikler olabilir.

Ofis Taşıma İşleminde Sigorta Yapılıyor mu?

Evet, ofis taşıma işleminde Allianz Sigorta ile çalışıyor ve ofis eşyalarınıza sigorta yapıyoruz.

Ofis Taşıma İşlemi Kaç Gün Sürüyor?

Ofis taşıma işlemi genelde bir gün içerisinde tamamlıyoruz. Bu süre, ofis eşyalarınızın yoğunluğuna ve diğer temel sebeplere bağlı olarak değişebilir. 

Ofis Taşımada Kolileme Yapıyor musunuz?

Evet, firmamız ofis taşımada kolileme hizmeti de sunmaktadır. 

Ofis Taşımada Kolileme Fiyatları Ne Kadar?

Ofis taşımada kolileme fiyatları 2 bin TL’den başlamaktadır. Kolilenmesi gereken ofis eşyalarının miktarına göre fiyatta değişiklik olabilir.

Ekspertiz Hizmetiniz Var mı?

Evet, Çolakoğulları ekspertiz hizmeti avantajlarından da tamamen ücretsiz şekilde faydalanabileceksiniz.  

Site Haritası