Evden Eve Nakliyat Fiyatları
Ev Taşıma Fiyatları

Profesyonel taşıma hizmetlerinde insanların en çok merak ettiği soru; ev taşıma fiyatları ne kadar? yada ev taşıma fiyatları neye göre belirlenmektedir? gibi sorular akıllardan geçmektedir. Bundan dolayı bu konu ilgili firmamız sizlere aydınlatıcı bilgiler içeren makalesini sizlere sunmuştur. Ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz.

Ev Taşıma Fiyatlarının Hesaplanması

Ülkemizde bazı sektörler serbest piyasa olduğu için aslında genel olarak; nakliyat hizmetlerinde fiyat hesaplamaları nakliyat şirketlerinin o anlık pozisyonlarına göre belirlenmektedir. Evet, doğru duydunuz. Firmanın telefonlarına bakan arkadaşların yada patronların o anki ruh hali sizlere fiyat çıkarmaktadır. Fakat Çolakoğulları nakliyat olarak; sizlere ev taşıma hizmetlerinde ücretlendirme ile ilgili bazı konularda bilgi vermek adına web sitemizde bu makaleyi paylaşmak istedik.

Nereden NereyeEşya MiktarıOrtalama Fiyat
Avrupa Yakası İçerisinde1+1 Odalı Evler1800 TL
Avrupa Yakası İçerisinde2+1 Odalı Evler2200 TL
Avrupa Yakası İçerisinde3+1 Odalı Evler3000 TL
Anadolu Yakası İçerisinde1+1 Odalı Evler1800 TL
Anadolu Yakası İçerisinde2+1 Odalı Evler2200 TL
Anadolu Yakası İçerisinde3+1 Odalı Evler3000 TL
Avrupa – Anadolu Yakası Arasında1+1 Odalı Evler2400 TL
Avrupa – Anadolu Yakası Arasında2+1 Odalı Evler3000 TL
Avrupa – Anadolu Yakası Arasında3+1 Odalı Evler3800 TL

Ev Taşıma Fiyatlarında ki Orantısızlık

Ülkemizde birçok sektörde sorun olduğu gibi nakliyat sektöründe de aynı sorunlar oluşmaktadır. Bununla birlikte yalnız fiyat teklifi ile alakalı olarak bizim sektörümüzde birtakım sorunlar yaşanmaktadır. Ev taşımacılığı hizmetleri her vatandaşımızın başından geçmiştir. Geçmektedir. veya geçecektir. Hemen bir kaç nakliyat şirketinden fiyat teklifi almak isteyecektir. Bu her tüketicinin doğal hakkıdır. Ama; bir firmadan 1000 TL, bir firmadan 1500 TL diğer firmadan 2500 TL aldığında; işte o zaman fiyat aldığına bin pişman olacaktır. Çünkü herkes verilen bilgilere istinaden aynı kalite ve hizmetten bahsetmektedir. Tabi bu sefer tüketicinin aklı karışacaktır. Ya ucuz veren kötü iş yapıyor. Ya da pahalı verenin pek işe ihtiyacı yok. %100 kar sağlamak istiyordur. Bu konuda karar verenlerin mağdur yada karlı durumda olmaları ancak taşınma esnasında belli oluyor. İnternet ortamında on binlerce şikayet var. Bu şikayetlere her geçen gün bir yenisi eklenmektedir. Firmamızda bu konuda sizlere bilgi amaçlı bir makale hazırlamıştır.

Evden Eve Nakliyat Bir Sektördür. Ama Yaralı Bir Sektör

İşte sektörümüzde bu denli bilinmezliklere girilmesinin en büyük sebebi bu işe her yoldan geçen vatandaşın girebilmesidir. Ülkemizde evden eve nakliyat bir sektör olmuştur. Fakat insanların gözünde bir kamyoncu ve beraberinde bir kaç hamal olmuştur. Bu yüzden bu imaj hem zedelenmektedir. Hem de gün geçtikçe yeni yeni olaylara gebe olmaktadır. Sektörümüzde ki bu tür sorunlara karşı önlem almak adına umarız güzel adımlar atılır. Ve bu sektörü, gerçekten de  asıl sahiplerine bırakılır. Bu konuda da yine siz değerli müşterilerimiz dikkat edecektir. Firmamız ile taşınmak zorunda değilsiniz, ama gerçekten bu sektörde neyin gerçek neyin doğru olduğunu firmamız size söyleyecektir.

Site Haritası