İstanbul’un marka haline gelmiş ofis taşıma şirketimiz; sizlere profesyonel olarak Kartal ofis taşımacılığı hizmetlerini sunmaktadır. Her konuda yeterli tecrübeye sahip olan firmamız ile çalışmalarınızı başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Her konuda yeterli tecrübeye sahip olan şirketimiz sizlere ev taşımacılığında olduğu gibi profesyonel ofis taşımacılığı hizmetlerinde de aynı kaliteyi sağlamaktadır.

İstanbul Kartal Ofis Nakliyesi

İstanbul bölgesinde Kartal’da bulunan şirketimiz 1970 yılından beri sürekli olarak ofis taşıma hizmetleri vermektedir. Yılların deneyimine sahip olan şirketimiz profesyonel taşımacılık hizmetlerini en iyi şekilde organize etmiştir.

Kartal Ofis Nakliyesi
Kartal Ofis Taşımacılığı

Kartal ofis taşımacılığı hizmetleri denildiğinde akla ilk gelen şirketimiz, her açıdan yapmış olduğu önemli değişiklikler ile sizlere ofis taşımacılığının ne kadar basit olduğunu göstermiştir. Deneyimli, atik ve güvenli personelleri ile geniş araç filosunu kaliteli malzemesi ile birleştiren şirketimiz ile istediğiniz en büyük ofisleri bile rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Türkiye’nin ofis taşımacılığı alanında kendini en iyi şekilde ispat eden ve yüksek oranda referans sahibi olan şirketimiz ile hemen tanışın.

Kartal Ofis Taşımacılığı ve Paketleme Fiyatları

Ofisteki Eşya MiktarıOrtalama Ofis Taşıma FiyatlarıKolileme Ücreti
1 Odalı Ofis Eşyası4000 TL – 10.000 TL2000 TL
2 Odalı Ofis Eşyası6000 TL – 12.000 TL3000 TL
3 Odalı Ofis Eşyası8000 TL – 14.000 TL4000 TL
+4 Odalı Ofis Eşyası ve ÜzeriEkspertiz YapılacaktırEkspertiz Yapılacaktır

Ücretsiz Expertiz Hemen Arayın Teklif Alınız

Firmamız ofis taşımacılığı hizmetleri ile ilgili olarak hızlı bir şekilde yapmış olduğu ücretsiz expertiz ile sizlere hizmet ağı ile ilgili olarak genel işlemlerden bahsetmektedir. Ofisinizin içinde yapılacak işlemler ile ilgili olarak verilen bilgi ve fiyat teklif çalışmasından sonra taşımacılık hizmetlerine geçilmektedir. Her konuda gerekli tecrübeye sahip olan firmamız ile istediğiniz konularda gerekli desteği alabilirisiniz.

Kartal Ofis Nakliyat
Kartal Ofis Taşımacılığı

Firmamızın instagram sayfasını da takip ederek; ofis taşımacılığı süreçlerinde bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Çolakoğulları Nakliyat Firmasını Tercih Etmenin Avantajları Nelerdir?

 • Ülke genelinde en çok tercih edilen eşya taşıma şirketidir. 
 • Eşya taşıma işlemine dair tüm hizmetleri en kaliteli şekilde sağlar. 
 • Firma bünyesinde profesyonel nakliye ekibi görevlendirilmiştir.
 • Bu firmada görev yapan tüm personellerin İSG ve SGK evrakları eksiksiz bir şekilde hazırlanmıştır. 
 • Oldukça geniş bir nakliye araç filosuyla hizmet verilmektedir. 
 • İstanbul eşya taşıma firması olarak şehrin tüm ilçelerinde bu hizmeti sağlanmaktadır. Binalar, plazalar, müstakil evler, villalar, daireler, ofisler, hastaneler, okullar ve daha birçok yerin eşya taşıma ihtiyacı bu firmadan karşılanabilir. 
 • Çolakoğulları Nakliyat, sigortalı nakliye hizmeti kapsamında Avrupa’nın en iyi sigorta şirketi olan Allianz Sigorta ile çalışmaktadır. 
 • Eşya taşımacılığı konusunda kendilerinden dilediğiniz sürelerde hizmet alabilirsiniz. 
 • Güvenilir eşya taşıma konusunda kendilerinden istediğiniz kadar da referans talep edebilme fırsatınız mevcuttur. 
 • Ayrıca ücretsiz ekspertiz hizmeti sayesinde tüm değer belirleme işlemleriniz Çolakoğulları Nakliyat firmasınca ücretsiz şekilde yapılmaktadır. 
 • Fiyat ve performans ilişkisi açısından en iyi nakliye firması olarak bilinmektedir.  

Sizlerden Gelen Sorular

Kartal Ofis Taşımacılığı Ücreti Ne Kadar?

Kartal ofis taşımacılığı ücreti 4 bin TL’den başlamaktadır. Gidilecek mesafenin uzaklığı ve ofis eşyalarının yoğunluğuna göre de bu ücrette değişiklikler olacaktır.

Ofis Taşımada Sigorta Yapılıyor mu?

Evet, ofis taşımada Allianz Sigorta ile çalışıyor ve ofis eşyalarınıza sigorta yapıyoruz. Sigortalı ofis taşıma hizmeti sayesinde, sizleri maddi güvence içerisine almış olacağız. 

Ofis Taşımacılığı İşlemi Kaç Gün Sürüyor?

Ofis taşımacılığı işlemi genelde iki gün içerisinde tamamlanmaktadır. Tabii bu süre, gitmek istediğiniz mesafeye göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca ofis eşyalarınızın miktarı da bu sürenin belirleyici unsurları arasındadır. 

Ofis Taşımada Kolileme Yapıyor musunuz?

Evet, Çolakoğulları Nakliyat firmamız ofis taşımada kolileme hizmeti de sunmaktadır. Kolileme hizmetimiz sayesinde, taşınacak olan tüm içeriklerinizin güvenliği sağlanacaktır. Bu sayede herhangi bir kırılma, dökülme vs gibi olumsuzlukların da önüne geçmiş oluruz. 

Ofis Taşımada Kolileme Fiyatları Ne Kadar?

Ofis taşımada kolileme fiyatları 2 bin TL’den başlamaktadır. Kolilenmesi gereken ofis eşyalarının miktarına göre fiyatta değişiklik olabilir. Tabii tüm bunların yanında, en uygun fiyatlı ofis taşıma firması olduğumuzu da belirtmek isteriz. 

Şehirlerarası Ofis Taşıma Hizmeti Sağlıyor musunuz?

Evet, Çolakoğulları Nakliyat firması olarak şehirlerarası ofis taşımacılığı da yapıyoruz. Dilediğiniz şehirden başka bir şehire taşıma işlemi yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Site Haritası