Ev Taşıma Fiyatı
Ev Taşıma Ücreti

Ev taşıma ücretleri son yıllarda büyük bir düşüş gerçekleşmektedir. Bunun bir çok sebebi vardır. Tabi bu değerli müşterilerimiz için sevindirici bir haberdir. Bu konuda firmamızdan elinden geldiğince müşterilerine destek vermektedir. Günümüzde lojistik hizmetlerinden bağımsız olarak kendi başına artık bir sektör haline gelen evden eve nakliyat hizmetleri; tüm Türkiye’de yoğun bir şekilde işletmecileri olan bir sektör haline gelmiştir.

Ev taşımacılığı denildiğinde aslında müşterilerimizin tüylerini diken diken eden, onlara kabus gibi görünen bir hizmet dalı olarak anılmaktadır. Fakat; yılların verdiği tecrübe ve hizmet alanları üzerinde yapılan yenilikler ile artık birçok nakliyat firması tarafından bu hizmet gayet profesyonelce işlenmektedir.

Peki Ev Taşıma Ücretlendirilmesi Nasıl Yapılmaktadır?

Ev taşımacılığı hizmetlerinde ayrıntı yoğun bir şekilde vardır. İnsanlar bir yerden başka bir yere taşınırken nakliyat firmalarından istedikleri kriterler değişmektedir. Ve bu değişen kriterlerde beraberinde fiyatlandırmalara yansımaktadır.

İstanbul için bir evin taşınma bedeli minimum 2500 TL’den başlayarak daha üst rakamlara gelmektedir. Yani sınırlı değildir. Ki sınırlı olması da düşünülemez. Örnek üzerinden hareket edecek olursak; müşterilerimizin istekleri dışında; kat oranları, bu katlarda yük asansörlerinin olup olmaması, eşya miktarı, yine eşya miktarı içinde kolilenecek malzemelerin miktarı, iki taşıma lokasyonu arasındaki mesafeler, araç ebatı, personel sayısı… kısaca birçok etkeni kesinleştirdiğimiz zaman fiyat çıkmaktadır. Ama şu bir gerçek ki; 2019 yılı itibari ile  İstanbul içinde  profesyonel bir ev nakliyesi 2500 TL’den aşağı değildir.

Evden eve nakliyat ücretleri hizmetleri aslında çok basit olarak görülsede büyük bir disiplin, titizlik ve tecrübe gerektirmektedir. Taşıma öncesi yapılan ekspertiz hizmeti bu taşıma sürecinin nasıl geçeceğinin en büyük baş etmenlerinden biridir. Çünkü her işlemin öncesinde yapılan ön hazırlık, birçok sorunu önceden ortadan kaldırmakta yada kaldırılması için hazır bulunulması demektir.

İyi Düşünün, İyi Taşının!

Ülkemizde hemen hemen her alanda ekonomik krizlerin olduğunu biliyoruz. Fakat ev taşımacılığı hizmeti yaparken lütfen bu konuda biraz dikkatli olmanız gerekmektedir. Taşımacılık maliyetini biraz kısayım derken başka zararlara uğrayarak taşınmanın maliyetini arttırmayalım. Çolakoğulları nakliyat firması, günümüzde taşımacılık hizmetlerinde profesyonel bir şekilde hareket eden ender nakliyat firmaların başında gelmektedir. Firmamızın taşımacılık ücretlendirmeleri ile ilgili bilgi almak isterseniz direkt olarak https://www.colakogullari.com.tr/evden-eve-nakliyat-fiyatlari.html yada direk telefondan 444 65 02 den ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

Site Haritası