Günümüzde artık her yapılan nakliyat hizmetlerinde sigortalama problemleri büyük sorunlar oluşturmaya başlamıştır. Zor da olsa kullanılan ev eşyalarına, Ev Taşımada Sigorta yapılmaktadır. Fakat zamanla sektörler yoğunluk kazanmaktadır. Aynı zamanda bu yoğunlukta bazı firmaların illegal yollara girmesi sonucunda sigorta firmaları sigorta hizmetini geniş kapsamdan dar kapsama kadar çekmiş bulunmaktadır. Taşınma sırasında, sigorta işlemi oldukça gerekli bir işlemdir. Bu işlem sayesinde eşyalarınızı garanti altına almış olursunuz. Çolakoğulları Nakliyat olarak, eşyalarınızı dikkatli ve güvenli şekilde taşımaktayız. Kaliteli ve uygun fiyatlı nakliyat hizmetimizden yararlanmak için bizi arayabilirsiniz. Nakliyat işlemleriniz için randevu alabilir, tüm sorunlarınızı iletebilir ve cevap bulabilirsiniz.

Geniş Kapsamlı ve Dar Kapsamlı Sigorta Hizmeti

Evet, sigorta firmalarının evden eve nakliyat firmalarına olan güvensizliği ile birlikte artık kullanılmış ev eşyalarının geniş olarak yani detaylı bir şekilde sigortalama işine girmemektedirler. Sadece aracın gittiği yol arasındaki mesafede oluşabilme potansiyeline sahip sorunlar için sigorta firmaları devreye girmektedirler. Aynı zamanda Çolakoğulları Nakliyat olarak, Ev Taşımada Sigorta işlemleri de dahil, tüm taşınma sürecini profesyonel olarak yönetmekteyiz. Taşıma süresince meydana gelebilecek tüm hataları göz önünde bulundurmaktayız. Bununla birlikte bu oluşabilme potansiyeli olan hatalara karşı önlem almaktayız.

Evinizi Taşıtırken Dikkatli Olunuz?

ev taşıma işlemlerinizde sakın eşyalarınız sigortalıdır diyerek, eşyalarınızı normal bir nakliyeciye emanet etmeyin. Çünkü kullanılan eşyalar oldukları için sigortasız bir şekilde taşınırlar. Bu konuda birçok nakliyat şirketi sizlere açıklamaya yapıyor. Ama -başka firmaların sigortalı olarak taşındığını sizlere söylemesi, sizler için bir umut doğurmaktan başka öteye gitmemektedir.

İstanbul’un en eski ev taşıma şirketlerinden biri olan Çolakoğulları nakliyat firması da bu konuda birçok ayrıntıya dikkat etmektedirler. Müşterilerine sigorta hizmetleri ile ilgili olarak ayrıntılı bir şekilde bilgi vermektedirler. Her konuda gerekli desteği sağlayan şirket, sizlere eşyalarınızın sigortası olarak taşındığını da baştan bildirmektedir.

Detaylı bilgileri https://www.colakogullari.com.tr adresinden alabilirsiniz. Aynı zamanda firmamızın sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz. Bununla birlikte taşınma süresince gerçekleştirdiğimiz aşamaları sosyal medya hesaplarımızda paylaşıyoruz. Taşınma hizmeti almadan önce sizde aşamaları görüp, firmamızı değerlendirebilirsiniz.

 

Site Haritası