Evimi daha güvenli nasıl taşıtabiliriz? Bu soruya evden eve taşımacılık sektöründe sıkça rastlanılmaktadır. Evden eve nakliyat hizmeti veren firmamızın sizlere sunduğu güvenceyle, evinizi istediğiniz yere güvenle taşıtabilirsiniz. Peki, sizlere ne tür bir güvence sunuyoruz? İşte, evlerini taşıtmak isteyenlerin bilmesi gerekenler ve firmamızın size sağladığı güvenceler!

Evden Eve Nakliyat Firmalarına Nasıl Güvenilir?

Evinizi Profesyonelce Nasıl Taşıtabilirsiniz
Evinizi Profesyonelce Nasıl Taşıtabilirsiniz

Aslında çok kolay gibi görünen güvenli ev taşımacılığı için bazı prosedürlerin yerine getirilmesi gerekir. Özellikle, evinizi bir yerden diğer bir yere taşıtmak için nakliyat firmalarına nasıl itimat edeceğinizi düşüyorsunuz, değil mi? Tabii, eşyalarınızın zarar görmeden nakledilmesi de, bir diğer isteğiniz. Bunun için taşımacılıkta büyük önem arz eden ve ayrıca evlerini taşıtacaklara güvenle birlikte kaliteyi de sağlayan bir firmanın, öncelikle K3 belgesi olması gerekir.

Taşımacılıkta K3 Yetki Belgesi Nedir?

K3 belgesi, devletimizce belirlenen ve korsan taşımacılığa dur diyen bir tür ruhsattır. Evlerini taşıtmak isteyenler, öncelikle profesyonel ev taşımacılığı için K3 yetki belgesi sahibi olan firmalara güvenmelidir. Firmamız nakliyatta kaliteden ödün vermemektedir. Ayrıca K3 güvencesini size sunmaktadır. Gerek İstanbul evden eve nakliyat, gerek Türkiye genelinde bu belgeye sahip olan tüm firmaları Ulaştırma Bakanlığı sayfasından da öğrenebilirsiniz.

Profesyonel Ev Taşımacılığı Nasıl Yapılır?

Profesyonel ev taşımacılığı için bir firmayla anlaşmadan önce merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlayalım.

Evden Eve Nakliyat için Ekspertiz Gerekli mi?

Evet, gerekli ve taşımacılıkta uzman incelemesi sunan firmalara güvenebilirsiniz. Bu hizmeti firmamız, size ücretsiz olarak sunmaktadır. Firmamız bu aşamada size bir uzman yönlendirir. Uzman kişi evinizi inceler ve bilgilendirerek detaylandırır. Bu bilgiler doğrultusunda, sözleşme yapabilirsiniz.

Eşyalarım Ne kadar Zamanda Taşınır?

Nakliyatın gerçekleşmesi için bir veya birkaç güne ihtiyaç olabileceğini önceden bilinmelidir. Bu süre; eşyaların fazlalığına, uzaklığa ve aynı zamanda da olağan dışı durumlara bağlı olarak değişebilir.

Eşyalarımın Sigorta İşlemleri Ne Zaman Yapılmalıdır?

Evden eve taşımacılık firmaları, sigorta işlemlerini taşınma süreci öncesinde gerçekleştirmelidir ve kesinlikle size sunmalıdır. Tüm bu işlemler firmamız tarafından önceden yapılarak size verilmelidir.

Evden Eve Taşımacılık Nasıl İşler?

Taşınacak olan tüm eşyalar söküldükten, paketlenip taşındıktan sonra yeniden monte edilir. Firmamız kaliteden asla vazgeçmez. Bizi, sigortalı ve güvenli nakliyat konusunda tercih edebilirsiniz.

Taşınma Sırasında Yetkili Olacak mı?

Firmalar, taşınma sürecinde bir çalışanını yetkilendirmelidir. Bu konuda da bir çalışanımız, firmamız tarafından önceden yetkilendirilmekte ve size bildirilmektedir.

 

Firmamız güvenilir nakliyat şirketleri arasında yer almaktadır. Firmamıza her zaman taşımacılık konusunda itimat edebilirsiniz. Bize Facebook, Instagram sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca YouTube kanalımızda da konuyla ilgili bilgiler bulabilirsiniz.

Site Haritası