Ülkemizde her sektörde olduğu gibi evden eve nakliyat sorunları da ne yazık ki mevcuttur. Türkiye’de her sektörde olduğu gibi evden eve nakliyat sektöründe de hızla büyüyen sorunlar ortaya çıkmaktadır. Evden eve nakliyat hizmetleri aslında kendi başına bir sektör haline gelmiştir. Fakat devlet büyüklerimiz tarafından bu hizmeti sektörü ne kontrol altına alınmaktadır. Nede önemsenmektedir. Bu durum tabi beraberinden sorunlar getirmektedir.

Ev Taşıma Tüyoları
Ev Taşıma Tüyoları

İstanbul bölgesi bu hizmet grubunun en yoğun olduğu illerimizden biridir. Bu bölgemizde yüzlerce nakliyat şirketi mevcuttur. Fakat kimisi nakliyeci kimisi kurumsal nakliyat şirketi kimi se kamyonetçi olarak bu hizmeti sürdürmeye çalışmaktadır. Bunlara ek olarak da platform kurarak hizmet sektörümüzde ucuza hizmet vermeye çalışmasını sağlayan komisyoncular. Evet, ülkemizde evden eve nakliyat denildiğinde müşteriler için çok zahmetli bir işin olduğu bilinen bir hizmet dalıdır. Fakat ne yazıkki bu sektöre yabancı olan insanların bu işi basit bir işmiş gibi düşünerek farklı farklı rakamlar vererek bu hizmeti bir nevi baltalamaktadır. Taşınan insanlarda biliyor ki bu işin basit bir iş olmadığıdır.

Yıllardır Sektörümüzde Büyük Sorunlara Çözüm Üretilmedi

Günümüzde devletimiz yeni sistemler çıkararak vergi kaçırmanın insan güvenliğinin önüne geçecek düzenlemeler gerçekleştirmektedir. Bu konuda devletimizin yanındayız. Fakat ne yazık ki yukarıda belirttiğimiz sorunlara çözüm üretmeden bu yeni sistemin direkt olarak kanayan yaramıza tuz basma olarak algılamak zorunda kalıyoruz. Çolakoğulları nakliyat şirketi olarak bu konuda devlet dairelerini planlı ve programlı çalışmalarını, nakliyat şirketlerinin yetkilileri ve dernek yöneticileri ile görüşerek firmaların kanayan yaralarını iyileştirmeden bu yeni düzenlemelerin yapılmaması taraftarıyız.

Çolakoğulları nakliyat şirketi olarak evden eve nakliyat hizmetlerinde oluşan tüm sorunlara çözüm buluncaya kadar mücadele edeceğiz. Ülkemizde her zaman profesyonelce hizmet vermek için yoğun çaba sarf eden firmalar olarak artık bir yerden sonra tükenme noktasına gelmeden bu sorunlara hızlıca çözüm bulunmasını istiyoruz. Evden eve nakliyat sorunlarına çözüm bulmak için her zaman fikir ve önerilere açık bir nakliyat firması olmaya devam edeceğiz. Firmamızın kurumsal web adresi olan https://www.colakogullari.com.tr adresine giriş yaparak firmamızın nakliye süreçlerinde vermiş olduğu tüm hizmetleri ayrıntılı bir şekilde görebilirsiniz. Evden eve nakliyat sorunları ile ilgili olarak sizlerde sorun yaşamak istemiyorsanız firmamızın instagram sayfasını takip ederek hizmet şekilleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

 

Site Haritası