Büyük baş hayvan taşım
Büyük baş hayvan taşımacılığı

Türkiye’nin en büyük lojistik firmalarından biri olan Çolakoğulları lojstik firması; sizlere profesyonel taşımacılık hizmetleri içinde canlı büyük baş hayvan taşımacılığı hizmeti de sunmaktadır. 1956 yılından beri Türkiye’nin her bölgesine hizmet veren şirketimiz, et dünyasında önemli şirketlere taşımacılık konusunda en büyük tedarikçisi olarak kabul edilmektedir.

DOĞUDAN BATIYA BÜYÜK BAŞ HAYVAN TAŞIMA HİZMETLERİ

Doğu Anadolu ile Batı arasında büyük bir yol çizen şirketimiz, haftalık olarak yoğun bir şekilde nakliye hizmeti vermektedir. Büyük baş hayvan taşımacılığı ile ilgili olarak ayrıntılı bir şekilde bilgi alabilirsiniz. Firmamız ile her konuda başarılı bir şekilde çalışabilirsiniz. Zamanında ve kaliteli bir şekilde teslim edebilmek adına yoğun bi mesai harcayan şirketimiz, özellikle bu konuda büyük bir titizlik ile hareket etmektedir.

Canlı hayvan taşımacılığı ile ilgili her konuda profesyonel olan şirketimiz; her iki lokasyonda işini çok iyi bilen arkadaşlarımızı taşımacılık hizmetlerinin başında bulundurarak oluşabilecek tüm sorunlara hızlı bir şekilde önlem veya çözüm üretmektedir.

Şirketimiz, geçmişten bu yana sürekli olarak gerçekleştirdiği bu hizmeti başarılı kılmak adına doğu Anadolu bölgesinde merkez ofisler açarak taşımacılık faaliyetlerini devam ettirmiştir.

Türkiye’de taşımacılık faaliyetlerine en çok dikkat eden ve bu işi büyük bir titizlik ile gerçekleştiren şirketimiz ile aynı zamanda evcil hayvan taşımacılığı hizmetlerini de alabilirsiniz. Geçmişten günümüze kadar bu hizmete her zaman önem veren bir nakliye firması olmuşuzdur.

Zamanında Titizlikle Büyük Baş Hayvan Taşıma Hizmetleri

Hayvan taşımacılığı hizmetlerinde tek yapmanız gereken; firmamız ile hızlı bir şekilde iletişime geçerek, hayvanlarınızın taşınacağı zamanı, miktarı, ve gerekli evrakları hazırlayarak hızlı bir şekilde firmamıza bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Firmamızın aylık olarak kampanyalarını da https://www.colakogullari.com.tr adresini takip ederek inceleyebilirsiniz. Şirketimizi aynı zamanda sosyal medya ağları olan facebook ve instagram sayfalarından da takip edebilirsiniz. Firmamızın aylık olarak düzenlemiş olduğu sevkiyatlarda özel kampanyalar mevcuttur. Bu kampanyalardan hızlı bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Site Haritası