Evden eve nakliyatta sözleşmenin önemi herkes tarafından bilinmektedir. Her ne kadar bazı firmalar taşıma öncesinde sözleşme yapmasalar da; Çolakoğulları nakliyat size bu sözleşmeyi her zaman yapmaktadır. Evden eve nakliyat sözleşmesi hem müşteri hem de nakliyat şirketi için oldukça gerekli bir işlemdir. Ev taşıma sözleşmesi, her hangi bir sorun karşısında gerek müşterilere gerek nakliyat firmasına yardımcı olabilecek güvencedir.

Her Nakliyat Firması Ev Taşıma Sözleşmesi Yapıyor mu?

Hayır, maalesef her firma ev taşıma sözleşmesi yapmıyor. Evden eve nakliyat firmalarının çok çok azı bu sözleşmeyi yapıyor ve sözleşmenin öneminden bahsediyor. Çolakoğulları şirketi; nakliyat sözleşmeleri üzerinde duran ve taşınma öncesinde sözleşme yapan bir firmadır. Peki, evden eve nakliyat sözleşmesi ne zaman yapılır?

Evden Eve Nakliyat Sözleşmesi Ne Zaman Yapılır?

"<yoastmark

Evden eve nakliyatta sözleşmenin önemi üzerinde duran bir firma; zaten müşterilerinin güvenini baştan kazanmıştır. Nakliyat sözleşmesi; kesinlikle ekspertiz incelemesi sonrasında yapılmalıdır. Bu nedenle firmamız müşterilerine önceden bir ekspertiz gönderir. Uzmanlar incelemelerini yapar. Sonra her iki taraf sözleşmeyi okur ve imzalar.

Nakliyat Sözleşmesi Öncesinde Ekspertizin Önemi

Evden eve nakliyat yapılmadan önce müşterilerine ekspertiz göndermeyen firmalar kesinlikle işinin ehli değildir. Uzmanlar, nakliyat öncesinde, öncelikle evin konumunu belirler. Ayrıca eşyaların ne kadar olduğu, evin konumunun asansörlü taşımaya müsait olup olmadığı ve bunlar gibi birden fazla sorunun cevabını ararlar. Eşyaların zarar görmeden nasıl taşınacağı ile ilgili detaylı ve yerinde inceleme yapılır. Ekspertizde bu nedenle oldukça önemlidir.

Çolakoğulları şirketi, evden eve nakliyat sözleşmesi yaparak müşterilerine bu güvenceyi verir ve taşınma öncesinde mutlaka sözleşme yapar.

Evden Eve Nakliyat Sözleşmesi Neler İçerir?

Evden eve nakliyat sözleşmesi taşınma esnasında yapılması gereken tüm hizmetleri gösteren bir belgedir. Peki, genel olarak evden eve nakliyat sözleşmesi neler içerir? Sözleşmede:

Nakliyat yaptıracak olan kişinin adı ile soyadı ve firmanın ismi,

Nakliyatın yapılacağı ilk adres ve eşyaların sevk edileceği ikinci adres,

Nakliyatı yapacak olan aracın plakası,

Her iki evinde kaçıncı katta bulunduğu,

Her iki evinde asansörlü taşımacılık için müsait olup olmadığı,

Taşıma ücreti, alınan ön ödeme ve kalan ödeme,

Sigortalı ya da sigortasız olduğu,

Hem müşterinin hem de nakliyat şirketinin imzası,

Evden eve taşımacılık yapan firmanın telefon numarası,

Ve son olarak profesyonel ev taşımacılığı için rezervasyon tarihi ile taşınma tarihi mutlaka sözleşmede belirtilmedir.

Evden Eve Nakliyat Sözleşmesi Teminattır!

Önceden de belirttiğimiz gibi nakliyat sözleşmesi taşımacılık sektöründe hem müşteri hem de nakliyat yapan firma için bir teminattır. Sözleşme, müşteriler için çok önemli bir güvencedir. Özellikle Türkiye ve İstanbul evden eve nakliyat firmalarının tümü, güvenli ev taşımacılığı için bu sözleşmeyi yapmalıdır.

Çolakoğulları nakliyat şirketi olarak biz, evden eve nakliyat öncesinde ev taşıma sözleşmesi yaparak müşterilerimize bu teminatı veriyoruz.

Facebook, İnstagram ve Twitter adreslerimizden de her konuda bize ulaşabilirsiniz.

Site Haritası