Evden eve taşıma ücretleri, ülkemizin her yerinde değişkenlik gösteren ve eşya miktarına göre belirlenen bir evden eve nakliyat teklifidir. Ev taşıma ücretleri değişkenlik gösterebilir. Nerden nereye, kaçıncı kattan kaçıncı kata, eşya miktarı ve taşıma tarihi gibi durumlara göre fiyatlar değişir.

Evden Eve Nakliyat Fiyat Hesaplaması

Evden eve nakliyat sektörüne baktığımızda ev taşıma fiyat hesaplaması değişkenlik göstermektedir. Ev taşıma ücretleri ile ilgili birçok kriter hesaplamayı değiştirmektedir.

Ev taşımacılığında fiyatlandırma nasıl yapılmaktadır?

 • Eski ev ve yeni ev kaçıncı katlarda bulunmaktadır.
 • Nerden nereye taşınacaksınız
 • Hem eski hem de yeni evde asansör var mı yok mu?
 • Taşıma tarihi ne zaman olacak?
 • Taşınacak eşya miktarı ne kadardır?
 • Ufak tefek cam giyim eşyaları nakliyeci mi yoksa müşteri kendisi mi paketleyecek?
colakogullari ev tasima fiyatlandirmasi
Ev Taşıma Fiyatlandırması

Yukarıda belirtilen maddeler evden eve nakliyat fiyat hesaplamasının yapılmasını sağlamaktadır. İstanbul evden eve nakliyat şirketleri de bu maddeler üzerinden fiyat hesaplamasını yapmaktadır.

2022 Yılında Ev Taşıma Fiyatları Ne Kadar Oldu?

2022 yılında Türkiye’de büyük bir kriz oldu. Bu krizden dolayı herşeye zam geldi. Doğal olarak nakliyat sektöründeki ücretlendirmeye de zam geldi. 2021 Yılında 2+1 ev eşyası İstanbul içinde 3000 TL İdi. Şimdi, 2022 yılında bu fiyat 5000 TL oldu. %60’a yakın bir artış söz konusu oldu. Tüketicilerde nakliyat firmaları da bu durumdan çok şikayetçidir.

İndirimli Ev Taşıma Fiyatları

İndirimli evden eve nakliyat hizmetlerinden sizde yararlanmak istemez misiniz? Her firmanın belirli haftalarda indirimli nakliye hizmetleri vardır. Ev taşımacılığında indirimli taşınmak sizinde hakkınız. Uygun fiyata kaliteli hizmet yakalayabileceğiniz zamanları kaçırmayın. Ev taşımacılığı ile ilgili fiyatlandırma için evden eve nakliyat ücretlendirme bölümümüze giriş yapabilirsiniz.

Profesyonel Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Eşya taşımacılığının en çok gerçekleştiği illerden biri İstanbul’dur. İstanbul bölgesinde de profesyonel evden eve nakliyat hizmetlerini sunan firma sayısı çoktur. Bu bölgelerde profesyonel ev taşıma fiyatlarını araştırdığınızda diğer illere göre biraz yüksek bulabilirsiniz. Ama kaliteli ve güvenilir bir hizmet olduğunu görebilirsiniz. Çolakoğulları instagram sayfamız üzerinden de profesyonel hizmetleri inceleyebilirsiniz.

ev tasima fiyat hesaplamasi
Evden Eve Nakliyat Hesaplaması

1+1 Ev Taşıma Fiyatı Ne Kadar?

1+1 ev eşyasının taşıma fiyatı ortalama 3000 TL – 4500 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Asansörsüz olduğu taktirde en yüksek rakam 4500 TL olarak baz alabilirsiniz. 2022 yılında ortalama fiyatlat bu şekildedir. Net bir fiyatlandırma için ücretsiz nakliye expertiz hizmeti verilmektedir. Hemen talepte bulunabilirsiniz.

2+1 Ev Taşıma Fiyatı Ne Kadar?

2+1 ev eşyasının taşıma ücreti ortalama 4500 TL – 6500 TL arasında değişmektedir. 2022 yılından belirlenen fiyatlandırma bu şekildedir. Yine yapılacak ev taşıma expertizi sonucunda bu fiyatlar kesinleşecektir.

3+1 Ev Taşıma Fiyatı Ne Kadar?

3+1 ev eşyasının taşıma fiyatı ortalama 7500 TL – 10.000 TL aralığındadır. 3+1 Ev eşyaları için genellikle büyük kamyon kullanılmaktadır. Bu durum fiyata etki eder. Bu yüzden expertiz sonucunda net bir fiyat ortaya çıkar. Böylece, profesyonel evden eve nakliyat ücret hesaplaması rahatlıkla yapılır.

Evden Eve Nakliyat Fiyat Hesaplama

Evden eve nakliyat firmalarının fiyat hesaplaması herkese göre değişkenlik gösterir. Bir firma verilen bilgiler için 5000 TL hizmet ücreti isterken; diğer firma aynı hizmet için 10000 TL isteyebilir. Hizmet sektörü olduğu için buna kimse müdahale edemez. İsteyen eşyalarını istediği firma ile taşıtabilir. Evden eve nakliyat hesaplaması aslında yüzeysel ortalama yapılmaktadır. Çünkü, her firmanın bir hizmet anlayışı olduğu gibi bir fiyat vermeye politikası da vardır.

Evden Eve Nakliyat Fiyat Hesaplama Tablosu

Oda SayısıFiyat Ortalaması
1+1 Odalı Ev Eşyası3000 TL – 4500 TL
2+1 Odalı Ev Eşyası4500 TL – 6500 TL
3+1 Odalı Ev Eşyası7500 TL – 10000 TL
4+1 Odalı Ev Eşyası12000 TL – 14000 TL
Evden Eve Nakliyat Hesaplama

İstanbul evden eve nakliyat hesaplama işlemlerinde şehir farklılığı göze çarpmaktadır. İstanbul bölgesinde ev taşıma fiyatları diğer illere göre %40 daha pahalıdır. Bu bulunan ortam yani şartlara göre değişmektedir. Fakat, Türkiye’de de İstanbul firmaları kadar kaliteli hizmet vermemektedir.

Ev Taşımacılığında Fiyatı Düşüren Hizmetler Nelerdir?

 • Müşterinin kendi cam ve giyim eşyalarını kolilemesi
 • Taşıma tarihinde müşterinin nakliyat firmasının boş gününe ayarlaması
 • Her iki binada yük asansörünün olması
 • Erken rezervasyon yapması
 • Bazı eşyaları bırakması
 • Söküm ve takım işlemlerinin olmaması

Yukarıdaki durumlar gibi bazı durumları da dahil edebiliriz. Nakliyat sektöründe bu tarz durumlarda fiyatlandırmaları etkilemektedir.

Site Haritası