Ev taşımacılığı sektöründe birçok hizmet vardır. İnsanlar genellikle evden eve nakliyatta hangi hizmetler vardır diye soru sorarlar. Ya internet üzerinden yada direkt telefon üzerinde soruyorlar. Evden eve nakliye hizmetlerinde her firmanın sunduğu hizmetler vardır. Evden eve nakliyat hizmetleri ile ilgili birçok içerikler yazıldı. Fakat yeterli bilgi verilemedi. Bu konuda firmamız gerekli desteği sağlayacaktır.

Profesyonel Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Artık nakliyat hizmetleri için bir nakliye firması ile görüşürken şu hizmet var mı? bu hizmet var mı? gibi sorulara son. Şirketimiz tarafından tüm müşterilerimizin de bilinçlenmesi adına bu içerik eklenmiştir. Profesyonel evden eve nakliyat sektöründe ufakta olsa bu da bir sorundur.

ev tasima hangi hizmetler
Ev Taşımada Hangi Hizmetler Sunulmaktadır

Ev Taşımacılığında Hangi Hizmetler Vardır

  • Cam ve giyim eşyaların paketleme hizmeti vardır.
  • Mobilyaların söküm ve takım hizmeti vardır.
  • Beyaz eşyaların söküm ve takım hizmeti vardır.
  • Büyük eşyaların paketleme ve yeni adreste açma ve yerleştirme hizmeti vardır.
  • Avize sökme hizmeti vardır.

Ev taşımacılığı hizmetlerinde yukarıda saydığımız hizmetler mevcuttur. Bu hizmetlerin dışında başka hizmetler var mı? evet var. Bu hizmetlere ek hizmet sunan nakliyat firma sayısı azdır.

Ev Taşımacılığında Ek Hizmetler Nelerdir?

  • Klima sökme ve takma hizmetleri
  • Avizeleri takma hizmeti
  • Duvar montaj hizmetleri
  • Elektronik cihaz kurulum hizmeti
  • Cam ve giyim eşyaların yerine yerleştirme hizmetleri

Yukarıda bahsi geçen işlemler ek hizmetlerdir. Taşınacak olan müşteriler nakliye firmasından bu hizmetleri ek hizmet olarak alacaktır. Tüm müşteriler bu süreci çok iyi yönetmesi gerekmektedir. İnstagram sayfamız üzerindende firmamızı takip edebilirsiniz.

Türkiye’de Ev Taşıma Hizmetleri

Türkiye’de ev taşıma hizmetleri illerimize göre değişkenlik göstermektedir. Özellikle küçük illerimizde bu hizmeti kısıtlı bir şekilde sunmaktadırlar. Ama büyük illerimizde bu hizmetlerin tamamı sunulmaktadır. Bazı nakliyat şirketlerinde bu hizmetlerin tamamı sunulmaktadır. Evden eve nakliyat hizmetleri ile ilgili tüm süreçleri firmamızın sayfasından gönül rahatlığı ile takip edebilirsiniz.

İstanbul’da Ev Taşıma Hizmetleri

İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmetler vardır. Bu hizmetlerin dışında kalan ek hizmetler dahi yapılmaktadır. Nakliyat sektörüne baktığımızda, Türkiye’nin her yerinde bulunan nakliyat firmaları İstanbul, Ankara ve İzmir bölgelerinden firmalar kadar ayrıntılı hizmet vermemiştir.

Site Haritası